Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW serii 3 Gran Turismo

Podróżowanie w wielkim stylu nabiera właśnie nowego znaczenia. Prezentujemy BMW serii 3 w wersji Gran Turismo (GT), które stanowi unikalne połączenie przestronności, funkcjonalności i sportowego charakteru. Ten model idealnie odpowiada na oczekiwania kierowców, dla których samochód nie ma być tylko wygodny, dynamiczny czy piękny. Ma być perfekcyjny.

Sportowe emocje na zewnątrz…

BMW serii 3 Gran Turismo, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, bez wątpienia jest jednym z najbardziej usportowionych modeli w ofercie bawarskiej marki. Stylistyką nawiązuje do wersji Coupe, oferując jednak znacznie wyższy poziom funkcjonalności. To doskonała propozycja dla kierowców, którzy nie chcą jeździć klasyczną limuzyną i nie są zwolennikami modnych SUV-ów. 

Bardzo dynamiczna linia nadwozia od razu zdradza, że mamy do czynienia z autem o dużych możliwościach i sportowych ambicjach. Delikatnie podwyższona i gwałtownie opadająca linia dachu, masywny zderzak tylni, ogromna atrapa chłodnicy z wlotami powietrza, wyraźnie zaznaczone przetłoczenia boczne – wszystko to składa się na obraz samochodu, który wygląda tak dynamicznie, że sprawia wrażenie, jakby był w ciągłym ruchu. 

…i wewnątrz 

Sportowych akcentów nie brakuje oczywiście także w środku. Szczególnie dobrze pod tym względem wypada wersja stylistyczna M, w której znajdziemy m.in. sportowe fotele i efektowne nakładki progowe. Przy tym wszystkim BMW serii 3 Gran Turismo oferuje nieprzeciętny komfort jazdy. Wystarczy zająć miejsce za kierownicą, by od razu zorientować się, że to BMW w czystej postaci. 

Deska rozdzielcza zorientowana na kierowcę, bardzo wysoka jakość materiałów wykończeniowych, znakomita ergonomia, poczucie bezpieczeństwa – tego doświadcza każdy właściciel BMW. Nabywcy modelu 3 Gran Turismo nie będą tutaj wyjątkami. 

Szeroki wybór jednostek napędowych 

W BMW serii 3 Gran Turismo znajdziemy silniki, które zaspokoją oczekiwania każdego kierowcy. Są oszczędne oraz mocne jednostki wysokoprężne, jak również bardzo dynamiczne silniki benzynowe. Wszystkie zostały wykonane w technologii TwinPower Turbo, zgodnie z filozofią BMW EfficientDynamics. 

Ta technologia, na którą składają się m.in. ulepszony wtrysk, w pełni adaptacyjny rozrząd oraz turbosprężarka nowej generacji, zapewnia świetną dynamikę przy znacznym ograniczeniu zużycia paliwa oraz emisji szkodliwych spalin do atmosfery. 

Doskonałe właściwości jezdne

Jazda każdym BMW jest czystą przyjemnością, jednak właściciele nowej 3 Gran Tourismo doświadczą tego w jeszcze większym stopniu. Samochód został znakomicie zoptymalizowany pod kątem właściwości jezdnych. Świetny rozkład masy na osie, krótkie zwisy, szeroki rozstaw – to gwarantuje pewne prowadzenie. Dodatkowo producent oferuje adaptacyjny układ jezdny lub adaptacyjny sportowy układ kierowniczy. Oba te rozwiązania zapewniają kierowcy zachowaniem maksymalnej kontroli nad pojazdem i czerpanie maksymalnej przyjemności z pokonywania zakrętów.

Oczywiście BMW serii 3 Gran Turismo jest także dostępne w wersji napędu xDrive. Ta technologia automatycznie przekazuje napęd na koła przedniej lub tylnej osi, by zapewnić świetną przyczepność w każdych warunkach.

Mnóstwo rozwiązań dla kierowcy

Jazda BMW serii 3 Gran Turismo jest przyjemnością nie tylko z uwagi na fantastyczny napęd i zawieszenie. Producent zaproponował także liczne systemy wpływające na komfort oraz bezpieczeństwo tak kierowcy, jak i pasażerów.

W ramach technologii BMW ConnectedDrive dostępne są takie funkcje, jak chociażby asystent zmiany pasa ruchu, asystent parkowania, system zapobiegający kolizji czy wyświetlacz BMW Head Up. Na liście wyposażenia odpowiadającego za komfort znajdziemy m.in. funkcję Concierge (uzyskiwanie informacji na infolinii BMW), dźwiękoszczelne szyby boczne czy zaawansowane systemy inforozrywki oraz aplikację BMW Connected, która umożliwia połączenie samochodu ze smartfonem i m.in. dopasowywanie trasy przejazdu do kalendarza właściciela.

Title
Twoje BMW serii 3 Gran Turismo BMW serii 3 Gran Turismo można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach oraz Gdańsku. Zapraszamy na jazdy próbne.