Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 3 LIMUZYNA

Legenda, która wciąż jest niedoścignionym wzorem dla konkurencji i obiektem pożądania milionów kierowców na całym świecie. BMW serii 3 w wersji limuzyna łączy w sobie wszystko to, co najlepsze u bawarskiego producenta. Niepowtarzalny styl, dynamiczne jednostki napędowe, świetne prowadzenie i najwyższy komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Sportowa stylistyka

BMW serii 3 Limuzyna, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, wyglądem nawiązuje do wielkich dokonań BMW w dziedzinie designu. Projektanci zachowali charakterystyczny styl „trójki”, jeszcze bardziej podkreślając jej naturalną dynamikę. Sylwetka auta jest sportowa, z agresywnym przodem, wyraźnymi przetłoczeniami, mocno zarysowanym zderzakiem tylnym i dużą atrapą chłodnicy z wlotami powietrza typowymi dla BMW, popularnie nazywanymi „nerkami”.

Nowe BMW serii 3 G20 video test

Ciągła łączność z samochodem

BMW serii 3 Limuzyna jest dostępne z pakietem technologicznym BMW ConnectedDrive, w skład którego wchodzą funkcje wspierające kierowcę i podnoszące komfort podróżowania. Automate My Habbits uczy się i automatyzuje preferowane przez kierowcę ustawienia, np. dotyczące temperatury wnętrza. ConnectedPackage Professional to zestaw usług takich jak Concierge czy informacje o ruchu w czasie rzeczywistym. 

Do tego dochodzi długa lista systemów, które przedefiniowują jazdę samochodem i wynoszą ją na jeszcze wyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa. BMW Live Cockpit Professional to pakiet rozwiązań, takich jak asystent jazdy w korku, asystent parkowania czy kontrola gestów, obsługiwanych za pośrednictwem 12,3-calowego wyświetlacza. 

Więcej komfortu

BMW serii 3 Limuzyna to samochód o dwóch charakterach: sportowym i luksusowym. Znajdziemy w nim wiele rozwiązań podnoszących komfort podróżowania i sprawiających, że zarówno kierowca, jak i pasażerowie, poczują, że mają do czynienia z motoryzacyjnym cudem techniki.

Funkcja Digital Key pozwala całkowicie zrezygnować z używania kluczyków. Wystarczy smartfon z systemem Android, by móc otworzyć, zamknąć, a nawet uruchomić samochód. Światła laserowe BMW to rozwiązanie, które gwarantuje doskonałą widoczność po zmroku czy w trudnych warunkach pogodowych, oświetlając nawet na odległość do 600 metrów, czyli prawie dwa razy więcej niż standardowe reflektory.

W BMW serii 3 Limuzyna zastosowano również boczne szyby dźwiękoszczelne dla jeszcze lepszego wygłuszenia wnętrza. Podczas jazdy, nawet z dużą prędkością, można się więc rozkoszować ciszą czy ulubioną muzyką lub rozmawiać bez podnoszenia głosu. Warto również wspomnieć o automatycznie obsługiwanej klapie bagażnika – to najlepszy sposób na uniknięcie brudzenia rąk.


Zobacz ofertę dostępnych samochodów

Zawrotne tempo przy zachowaniu maksymalnej kontroli

BMW serii 3 Limuzyna jest dostępne w wielu wariantach, spośród których na szczególną uwagę zasługuje BMW M340i xDrive. Samochód jest napędzany jednostką benzynową M TwinPower Turbo, która generuje aż 374 KM i jest zestrojona z 8-biegowym automatem M Sport. Efekt? Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,4 sekundy. Napęd xDrive gwarantuje przy tym perfekcyjne prowadzenie na każdej nawierzchni, nawet w czasie niepogody. 

Napęd hybrydowy

Odpowiadając na potrzeby współczesnego świata, BMW opracowało specjalne wersje hybrydowe modelu 3 Limuzyna. BMW 320e oferuje zwiększony zasięg jazdy z wykorzystaniem tylko napędu elektrycznego – aż do 60 kilometrów. Jest to zasługa pionierskiej technologii hybrydowej typu plug-in BMW eDrive.

Z kolei model BMW 330e zaspokoi potrzeby kierowców, którzy z jednej strony oczekują znakomitej dynamiki, a z drugiej nie chcą przepłacać za przyjemność z jazdy na stacji benzynowej. Inżynierowie BMW zastosowali tutaj połączenie wysokowydajnego silnika elektrycznego z czterocylindrową jednostką benzynową BMW TwinPower Turbo. To 252 KM, które wywołują szeroki uśmiech na twarzy i gwałtowny przypływ adrenaliny.

Title
Twoje BMW serii 3 Limuzyna BMW serii 3 w wersji Limuzyna można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy na jazdy próbne.