Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 2 COUPÉ

Sportowa stylistyka, elegancja, znakomite osiągi i bardzo nowoczesne systemy pokładowe – to najkrótsza charakterystyka BMW serii 2 Coupe. Wystarczy rzut oka, by uznać ten samochód za motoryzacyjne dzieło sztuki. Efektowny design skrywa doskonałą technologię, która ma służyć jednemu: osiągnięciu maksymalnej przyjemności z jazdy.

Coś dla indywidualistów

BMW zawsze było marką nietuzinkową, wybieraną świadomie przez osoby, które lubią się wyróżniać, czasami pójść pod prąd, a przede wszystkim czerpać radość z codziennego użytkowania samochodu. BMW serii 2 w wersji Coupe, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, idealnie do tego nawiązuje. 

Prezentowany model zachwyca dynamiczną stylistyką nadwozia, typową dla współczesnego designu bawarskiej marki. Wyraźnie zaakcentowane linie nadwozia sprawiają, że samochód wygląda, jakby cały czas był w ruchu – nawet stojąc na parkingu. To oczywista propozycja dla kierowców, którzy nie chcą zginąć w tłumie, lubią przykuwać uwagę i chcą podkreślać, że osiągnęli sukces. 

Sportowe emocje połączone z niebywałym komfortem

BMW serii 2 w wersji Coupe jest kwintesencją filozofii bawarskiej marki, która od lat produkuje samochody skupione na potrzebach kierowcy. Po zajęciu miejsca na przednim fotelu można poczuć, że projekt wnętrza został przygotowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i kontroli nad autem. Ergonomia jest na najwyższym poziomie, podobnie jak jakość użytych materiałów wykończeniowych. W końcu to BMW – marka Premium, która nie pozwala sobie na żadne kompromisy. 

Wersja Coupe oferuje przy tym zaskakująco dużo miejsca, dzięki czemu komfortowo poczują się tutaj nawet wysocy kierowcy. Narzekać nie będą również pasażerowie. Ten model zdecydowanie może więc pełnić rolę wygodnego auta do pokonywania miejskich ulic w wielkim stylu. 

Dynamiczne nie tylko na zewnątrz

BMW serii 2 w wersji Coupe niczego nie udaje. Sportowy styl wynika ze znakomitej dynamiki modelu. Już bazowa wersja silnikowa 218i gwarantuje bardzo dobre osiągi, z prędkością maksymalną 210 km/h oraz przyspieszeniem od 0-100 km/h w 8,8 s. Jednocześnie silnik jest oszczędny, w cyklu mieszanym zużywa od 7,2 do 7,8 l na 100 km (w zależności od rodzaju przekładni).


Zobacz serię 2 od ręki

Zaawansowana technologia

W BMW serii 2 Coupe producent zastosował wszystko, co marka BMW ma najlepszego. Warto wymienić chociażby adaptacyjny układ jezdny M, który może być regulowany elektronicznie w dowolnym momencie, by perfekcyjnie dopasować się do aktualnych warunków drogowych. Sportowy układ jezdny ze skrzynią biegów Servotronic gwarantuje kierowcy pełną kontrolę nad torem jazdy, a tym samym poczucie bezpieczeństwa. Z kolei funkcja Launch Control w ośmiobiegowym automacie Steptronic umożliwia maksymalne przyspieszenie przy starcie z zatrzymania. 

Pełne wsparcie dla kierowcy

BMW serii 2 w wersji Coupe oferuje mnóstwo inteligentnych systemów, które nie tylko poprawiają komfort podróżowania, ale także wpływają na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Wymienimy tutaj systemy asystujące, które m.in. ostrzegają przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu i przed kolizją, aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go, asystenta parkowania czy funkcję Speed Limit Info, wykrywającą znaki drogowe i uprzedzającą kierowcę o obowiązującym ograniczeniu prędkości.

Dodatkowo w aucie znajdziemy system bezprzewodowego ładowania telefonu i dedykowany przycisk usługi Concierge (infolinia BMW pomoże kierowcy np. znaleźć najbliższą restaurację czy stację paliw). Systemy pokładowy jest przygotowany do korzystania z Apple CarPlay. Dostępna jest również aplikacja BMW Connected, która łączy się ze smartfonem i na podstawie zgromadzonych w nim informacji m.in. ustala trasę przejazdu na spotkanie. Pozwala również zlokalizować samochód na parkingu, sprawdzić poziom paliwa czy zdalnie otworzyć/zamknąć auto.

Nowe BMW serii 2 Coupe F87 video test
Title
Twoje BMW serii 2 Coupe BMW serii 2 w wersji Coupe jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tym znakomitym samochodem oraz na jazdy próbne.