X2 M35i
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X2 M35i

to doskonała propozycja dla tych, którzy od samochodu oczekują zarówno funkcjonalności, jak i dawania olbrzymiej radości z jazdy. To auto zachwyca podczas pokonywania długich dystansów, świetnie sprawdza się w zatłoczonym mieście, a przy tym potrafi wywołać bardzo szeroki uśmiech na twarzy w momencie, gdy masz przed sobą długą prostą na autostradzie. Przekonaj się, że ten model powinien być Twoim nowym motoryzacyjnym celem.

Rewelacyjny silnik

Do napędzania BMW X2 M35i bawarski producent wybrał jednostkę benzynową M TwinPower Turbo. To czterocylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 2 litrów, który gwarantuje znakomitą dynamikę, a na co dzień potrafi też zaskoczyć niskim zużyciem paliwa. Jednostka rozwija moc 306 KM, co biorąc pod uwagę masę własną auta w zupełności wystarczy, aby wywołać szeroki uśmiech na twarzy kierowcy.

Samochód w tej wersji silnikowej osiąga maksymalną prędkość (ograniczoną elektronicznie) 250 km/h. Sprint od 0 do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 4,9 sekundy.

Prowadzi się, jak po sznurku

Jeśli myślisz, że mały SUV nigdy nie będzie mistrzem zakrętów, to koniecznie przetestuj BMW X2 M35i. Dzięki połączeniu mechanicznego sportowego mechanizmu różnicowego M na osi przedniej oraz inteligentnego napędu na wszystkie koła xDrive, ten model wręcz zachęca do dynamicznego pokonywania łuków. Zapewnia przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa oraz poczucie pełnej kontroli nad wydarzeniami na drodze. Zwróć również uwagę na sportowe hamulce M, które pozwalają szybko wytracić prędkość, nawet jeśli przez chwilę pozwoliłeś sobie na zbyt dużo.

Wygląd, który zachwyca

BMW X2 M35i stanowi perfekcyjne połączenie funkcjonalności z efektownym, sportowym designem typowym dla współczesnych modeli bawarskiego producenta. Sportowa sylwetka i opadająca linia dachu sprawiają, że ten mały SUV wygląda niczym coupe. W wersji M35i znajdziesz także szereg efektownych detali wykończeniowych, w tym ogromne felgi, elementy z carbonu czy muskularny zderzak tylny z dyfuzorem i podwójną końcówką wydechu. To wszystko jest okraszone emblematami legendarnej linii M.

Komfort podróżowania, jakiego oczekujesz po BMW

BMW X2 M35i zapewni Ci maksimum wygody niezależnie od tego, czy akurat odwozisz dzieci do szkoły, jedziesz do pracy czy wybierasz się na weekend za miasto. Wnętrze wersji M zachwyca detalami wykończeniowymi i materiałami najwyższej jakości. Chromowane wkładki, listwy progowe M z napisem M35i, opcjonalne fotele sportowe M ze zintegrowanymi zagłówkami, opcjonalne pasy bezpieczeństwa M i kierownica skórzana M z przyciskami wielofunkcyjnymi i łopatkami zmiany biegów – nie możesz mieć wątpliwości, że właśnie ruszasz w podróż wyjątkowym samochodem.

Możesz również korzystać z licznych systemów bezpieczeństwa oraz inforozrywki, w tym zgrupowanych w aplikacji BMW Connected Drive, która pozwala Ci dostosować poszczególne funkcje pod kątem własnych potrzeb i preferencji.

Już teraz skontaktuj się z naszymi doradcami i umów się na jazdę testową BMW X2 M35i w BMW Bawaria Motors!