Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X2

Samochód miejski zdefiniowany na nowo. BMW X2 to fantastyczna propozycja dla młodych i aktywnych kierowców, którzy nie chcą się w żaden sposób ograniczać. Ten model imponuje nie tylko świetnym, bardzo świeżym i dynamicznym designem, ale także nieprzeciętną funkcjonalnością. Jest przy tym przepełniony najnowocześniejszymi rozwiązaniami wspierającymi kierowcę. Zdecydowanie warto poznać go bliżej. 

Design na światowym poziomie

BMW X2, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, jest autem, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Miejski crossover wyróżnia się niebanalną stylistyką, którą najlepiej podsumowuje jedno słowo: dynamizm. Wyraźnie zaznaczone przetłoczenia, zadziorny przód z potężnym grillem, mocno opadająca linia dachu: projekt ten stanowi skrzyżowanie sportowego coupe z funkcjonalnym SAV-em. Zwłaszcza po zastosowaniu wyrazistego koloru nadwozia samochód wprowadza sporo świeżości do miejskiej przestrzeni, mocno wyróżniając się na zatłoczonych ulicach. 

Szeroki wybór jednostek napędowych

BMW X2 jest dostępne w różnych wariantach silnikowych – zarówno wysokoprężnych, jak i benzynowych. Wszystkie jednostki powstały w technologii BMW EfficientDynamics oraz TwinPower Turbo. Gwarantuje to doskonałą elastyczność, co najmniej zadowalającą dynamikę oraz rozsądne koszty utrzymania. Dodatkowo każda wersja silnikowa jest bardzo przyjazna środowisku naturalnemu. 

Już bazowa jednostka benzynowa zadowoli oczekiwania większości kierowców. Wersja 18i oferuje moc 140 KM i moment obrotowy na poziomie 220 Nm – jest on dostępny w bardzo szerokim zakresie obrotów od 1480 do 4200 obr/min. Takie parametry gwarantują sprawne przemieszczanie się po mieście, a także poczucie adrenaliny przy gwałtownym przyspieszaniu. Ta trzycylindrowa jednostka rozpędza BMW X2 do 205 km/h, a pierwszą setkę osiąga po 9,6 sekundy. 

W dłuższych trasach świetnie sprawdzi się natomiast wersja BMW X2 xDrive20d z czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym BMW TwinPower Turbo, która oferuje aż 400 Nm momentu obrotowego – oznacza to natychmiastową reakcję na gaz i bezpieczne wyprzedzanie w każdych warunkach. 

Mało emocji? Jest M Performance

BMW X2 w wersji M35i to prawdziwa wyścigówka, która wyróżnia się sportowym stylem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zastosowano tutaj potężną jednostkę napędową M Performance TwinPower Turbo o pojemności 2 litrów. Wyścigowe ambicje tej wersji podkreślają detale wykończeniowe, jak chociażby listwy progowe z napisem M35i na chromowanych wkładkach, opcjonalne sportowe fotele M z wbudowanymi zagłówkami czy dwie końcówki rur wydechowych w kolorze Cerium Grey. W tej wersji standardowo oferowany jest adaptacyjny układ jezdny M, jak również sportowe hamulce M.

BMW Connected+

Modny crossover musi oferować kierowcom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W BMW X2 do dyspozycji mamy pakiet funkcji Connected+, które w połączeniu z aplikacją BMW Connected znacznie zwiększają funkcjonalność samochodu, odpowiadając na potrzeby zwłaszcza kierowców uwielbiających multimedia. Jedną z funkcji jest możliwość planowania terminów i trasy przejazdu na spotkanie. Z poziomu smartfona można wysłać do systemu nawigacyjnego swoje wpisy w kalendarzu, udostępniać lokalizację samochodu w czasie rzeczywistym (większe bezpieczeństwo w podróży) czy skorzystać z opcji nawigacji door-to-door.

Samochód oferuje ponadto liczne funkcje wchodzące w skład pakietu BMW ConnectedDrive, które pełnią rolę osobistego asystenta kierowcy. Dzięki nim żmudny przejazd w korku staje się mniej irytujący, zmiana pasa ruchu jest o wiele łatwiejsza i bezpieczniejsza, a parkowanie, nawet na skrajnie zatłoczonym parkingu, nie sprawia już żadnych problemów.

Title
Twoje BMW X2 BMW X2 jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Już teraz zapraszamy na jazdy próbne i do kontaktu z naszymi doradcami.