m8 cabrio
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 8 CABRIO M

to perfekcyjne połączenie stylu, luksusu i emocji na drodze. Jest piekielnie szybkie, zachwycająco piękne i spełnia odwieczne marzenie o wolności. Dzięki szybko składającemu się dachowi możesz w ciągu chwili poczuć wiatr we włosach i czystą przyjemność z jazdy w ciepły dzień lub – po złożeniu – zagłębić się w komforcie wnętrza i cieszyć idealną ciszą. Którą opcję wybierasz?

Fantastyczna stylistyka

BMW serii 8 Cabrio M to kwintesencja współczesnego stylu bawarskiej marki. Samochód prezentuje się zjawiskowo z każdej strony, szczególnie imponujący jest mocarny pas przedni z charakterystycznymi dla BMW „nerkami”. Dynamiczna linia nadwozia z mocno opadającym dachem nawiązuje do wzorców niemieckiego desingu. Po złożeniu dachu auto wygląda jeszcze lepiej, przyciągając wzrok i skazując Cię na bycie w samym centrum uwagi.

Potężna jednostka napędowa

BMW serii 8 Cabrio M jest napędzane ośmiocylindrowym

silnikiem benzynowym o pojemności 4,4 litra, który nie tylko świetnie brzmi,

ale też daje mnóstwo przyjemności z jazdy na prostej. Silnik rozwija moc 390

KM, co przekłada się na sprint do setki w czasie zaledwie 3,7 s. Prędkość

maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h.

Tym samochodem możesz więc podróżować tak, jak lubisz. Szybko, agresywnie, ale też dostojnie przemierzając centrum wielkiego miasta i mając świadomość, że siedzisz za kierownicą ikony motoryzacyjnego stylu.

xDrive

W BMW serii 8 Coupe M zastosowano inteligentny napęd na wszystkie koła xDrive, który zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i poczucia kontroli nad wydarzeniami na drodze. xDrive rozkłada moment obrotowy pomiędzy poszczególne koła w taki sposób, aby samochód nigdy nie tracił przyczepności, nawet przy dużej prędkości i w trudnych warunkach pogodowych. W końcu to BMW – ma dawać radość z jazdy w ciasnych zakrętach i na prostej.

Adaptacyjny układ jezdny M

Zaawansowana technologia BMW została stworzona po to, aby zapewnić Ci nie tylko bardzo wysoki komfort jazdy, ale też poczucie bezpieczeństwa. Adaptacyjny układ jezdny M dostosowuje charakterystykę amortyzatorów do danej sytuacji na drodze. Chcesz podróżować wygodnie? Ustaw tryb COMFORT i ciesz się przyjemnym resorowaniem. Masz przed sobą długi odcinek prostej? Włącz tryb SPORT i przekonaj się, co to znaczy precyzja prowadzenia.

Zanurz się w luksusie

Wnętrze BMW serii 8 Coupe M zostało zaprojektowane w taki sposób, abyś od razu poczuł, że nie chcesz już nigdy z niego wychodzić. Niezwykle komfortowe fotele, tapicerka BMW Individual ze skóry Merino, elementy ze szkła „CraftedClarity”, ambientowe oświetlenie, najnowsze systemy rozrywki – to wszystko daje Ci gwarancję podróżowania w maksymalnie komfortowych warunkach. Gratis zawsze dostajesz perfekcyjne wykonanie i dbałość o szczegóły, czyli to, czego masz prawo oczekiwać po BMW.

Już teraz umów się na jazdę testową BMW serii 8 Cabrio M w BMW Bawaria Motors!