Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW serii 4 Coupe

Trudno znaleźć proste słowa, by opisać wygląd BMW serii 4 Coupe. To jeden z najpiękniejszych modeli w swojej klasie, świadczący o kunszcie projektantów bawarskiej marki. Auto wypełniło rynkową lukę i jest bardzo chętnie wybierane przez kierowców, którzy szukają samochodu klasy Premium, o bardzo dynamicznej, ale jednocześnie eleganckiej stylistyce. Wygodnego, szybkiego, bezpiecznego i niebanalnego.

Styl na pierwszym miejscu

Zadanie, jakie niemiecki koncern postawił przed projektantami BMW serii 4 Coupe było dość proste: samochód ma zachwycać. Ten efekt udało się w 100% osiągnąć. Linia nadwozia modelu jest imponująca i nikogo nie pozostawia obojętnym. Wyraźne przetłoczenie boczne, długa maska zakończona ogromnymi wlotami powietrza i masywną atrapą chłodnicy, opadająca ku tyłowi linia dachu, cofnięta kabina i atletyczny tył – to znaki rozpoznawcze „czwórki” w wersji Coupe.

Coś dla indywidualistów

BMW serii 4 Coupe, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, zostało zakwalifikowane do programu BMW Individual. To ekskluzywna usługa przeznaczona dla kierowców, którzy nie akceptują wtórnej stylistyki i chcą się maksymalnie wyróżnić na drodze. BMW Individual umożliwia zamówienie w 100% unikalnych detali stylistycznych, jak kolor nadwozia, elementy wykończenia wnętrza (drewno, skóry) i wyposażenie dodatkowe. Wszystko to zostanie przygotowane w manufakturze BMW, co daje gwarancję, że samochód będzie niepowtarzalny.

Mocno i oszczędnie

Nabywcy BMW serii 4 Coupe mają do wyboru kilka wersji napędu, wśród których najbardziej wyróżnia się znakomity, 6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo. Jednostka ta rozwija aż 326 KM, co jest zasługą zastosowania zaawansowanej technologii BMW EfficientDynamics, układu Double Vanos, Valvetronic, High Precision Injection oraz turbosprężarki TwinScroll. Ten silnik jest nie tylko potwornie mocny, ale także zaskakująco oszczędny – średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym waha się od 7,2 do 7,8 litra na 100 kilometrów. BMW po raz kolejny udowadnia, że czysta radość z jazdy nie musi być okupiona wysokimi kosztami eksploatacyjnymi.

Skrzynia biegów Steptronic

Absolutnie najlepsza przekładnia w aktualnej ofercie BMW jest dostępna również w modelu serii 4 Coupe. To 8-stopniowy automat o sportowym charakterze, oferujący między innymi funkcję Launch Control, która umożliwia ruszenie z pełną mocą i uzyskanie maksymalnego przyspieszenia od samego startu. Dodatkowo tryb SPORT+ gwarantuje błyskawiczną zmianę przełożeń i tym samym efektywniejsze wykorzystanie potencjału silnika.

Świetne prowadzenie

BMW serii 4 Coupe jeździ dokładnie tak samo, jak wygląda: znakomicie. To zasługa między innymi adaptacyjnego, sportowego układu kierowniczego, który zapewnia kierowcy pełną kontrolę nad wydarzeniami na drodze. Dostępny jest również adaptacyjny układ jezdny M, który dostosowuje się elektronicznie do warunków nawierzchni i stylu jazdy. Kierowca ma możliwość wymuszenia konkretnej charakterystyki podwozia – od komfortowej po maksymalnie sportową. 

Rozkład masy na osie 50:50 

Inżynierom BMW udało się osiągnąć idealny rozkład masy na obie osie, dzięki czemu samochód jest bardzo stabilny zarówno podczas szybkiej jazdy na wprost, jak i pokonywania ciasnych zakrętów. Niski środek ciężkości oraz krótkie zwisy karoserii dodatkowo poprawiają właściwości jezdne modelu, co doceni każdy kierowca lubiący dynamiczną jazdę. 

Komfort i bezpieczeństwo 

BMW serii 4 Coupe oczywiście korzysta ze wszystkich najnowszych technologii BMW, w tym wchodzących w skład BMW ConnectedDrive. Są to między innymi systemy ostrzegające przed nieplanowaną zmianą pasa ruchu, chroniące przed kolizją czy ułatwiające parkowanie. Kierowca ma do swojej dyspozycji nieckę do bezprzewodowego ładowania telefonu. Dzięki aplikacji BMW Connected można łatwo połączyć samochód ze smartfonem i w ten sposób np. zdalnie zamykać i otwierać auto czy zlokalizować je na parkingu czy jeszcze efektywniej wykorzystać system nawigacji.

Title
Twoje BMW serii 4 Coupe BMW serii 4 Coupe można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.