seria 4
Cecha 1
seria 4 wew
Cecha 2
seria 4
Cecha 3

BMW SERII 4 COUPÉ

Trudno znaleźć proste słowa, by opisać wygląd BMW serii 4 Coupe. To jeden z najpiękniejszych modeli w swojej klasie, świadczący o kunszcie projektantów bawarskiej marki. Auto wypełniło rynkową lukę i jest bardzo chętnie wybierane przez kierowców, którzy szukają samochodu klasy Premium, o bardzo dynamicznej, ale jednocześnie eleganckiej stylistyce. Wygodnego, szybkiego, bezpiecznego i niebanalnego.

Zawstydzająca elegancja. Spektakularna prędkość. Legendarny charakter.

Nowe BMW serii 4 przyciąga wyglądem i zatrzymuje charakterem. Gdy słyszysz „luksus” i „elegancja”, przed oczami masz właśnie ten pojazd – wyjątkowy model auta cechujący się ponadprzeciętną elegancją i zapierającą dech w piersiach stylistyką. Jednak, jak wiadomo, wygląd to nie wszystko – jego prawdziwą bronią jest pasja. BMW serii 4 to pojazd charakteryzujący się sportową lekkością, zręcznością i niewyobrażalnymi osiągami. Wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii, które rozgrzewają serca wszystkich miłośników motoryzacji. Wejdź do świata Bawaria Motors i postaw na adrenalinę. Poznaj nowy samochód BMW serii 4 i spróbuj go ujarzmić.

We’re gonna be legends!

Choć w nowym BMW serii 4 bez wątpienia płynie sportowa krew, należy podkreślić, że pojazd zdecydowanie wymyka się wszelkim dotychczasowym standardom. Nie można go zaszufladkować i zamknąć w jednej trafnej definicji. Auto nie pozwala na jego jednoznaczne określenie i, niczym buntujący się nastolatek, ucieka przed wszystkimi próbami wyodrębnienia jego subkultury. Jedno natomiast jest pewne – nowe BMW serii 4 jest bezkompromisowe, oryginalne i prowokacyjne. Wszystkie te cechy składają się na spójną całość i tworzą zupełnie nową odsłonę innowacyjnych rozwiązań, stanowiących ukłon dla legendarnej rodziny BMW.

Uwodzicielski nonkonformista

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i niewątpliwie jest to trafne określenie w przypadku nowego BMW serii 4. Charakterystyczne reflektory jednoznacznie wskazują na zadziorność i brak pokory, a kultowa atrapa chłodnicy tylko to podkreśla. Nie ulega więc wątpliwości, że pojazd stanowi uosobienie unikalności i pewności siebie, co nie jest żadną niespodzianką w przypadku BMW. Sportowy charakter umiejscowiony w eleganckiej ramie to połączenie idealne, które tworzy efekt doskonałej symbiozy. Wisienką na torcie jest jednak opadająca linia dachu, kojarząca się z prędkością i zwinnością. Tworzy ona efekt specyficznego sportowego konturu, którym mogą się pochwalić wyłącznie samochody marki BMW.


Pewny siebie indywidualista

Choć wygląd zewnętrzny nowego modelu BMW niewątpliwie robi wrażenie, nie można nie wspomnieć również o jego wyjątkowym wnętrzu. Wszak wiadomo, że uroda byłaby niczym bez szlachetnej duszy. Pojazd wyposażony został w ekskluzywne rozwiązania BMW Individual, które podkreślają jego niepowtarzalny charakter. Szczególnie warto zwrócić jednak uwagę na eleganckie skórzane tapicerki i nieszablonowe lakiery, które sprawiają, że nowy pojazd serii 4 przyciąga wzrok wszystkich kierowców, stając się tym samym ich nową definicją ambicji. Wybierz nowe BMW i odsłoń swój indywidualizm!

Specjalista do spraw prędkości

Nowe BMW serii 4 ma jasne intencje i idee, do których dąży z młodzieńczą zawziętością – jego głównym celem życiowym jest lewy pas. W związku z tym pojazd został wyposażony w 4-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo. To właśnie za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie ponadprzeciętnych osiągów, o których w innych samochodach można jedynie pomarzyć. Dodatkowo projekt posiada także inteligentny napęd na przednie i tylne koła xDrive, który poprawia dynamikę jazdy oraz zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas każdej sytuacji.

Profesjonalny asystent kierowcy

Zapnij pasy. Choć wymienione powyżej cechy pojazdu niewątpliwie robią wrażenie, należy podkreślić, że to jeszcze nie wszystko! Warto zaznaczyć bowiem, że nowe BMW serii 4 posiada w swojej gamie udogodnień jeszcze kilka nowoczesnych rozwiązań, o których zdecydowanie należy wspomnieć. Pierwszym z nich jest system asystujący kierowcy Professional. Za jego sprawą wszyscy posiadacze BMW serii 4 zyskują niepodważalny komfort i ochronę w krytycznych sytuacjach. Nie ulega wątpliwości, że bezpieczeństwo powinno być priorytetem każdego kierowcy, a innowacyjna technologia umożliwia naprawianie ludzkich błędów.

Prawa ręka parkowania

Nowy pojazd z rodziny BMW posiada także asystenta parkowania plus, którego zadaniem jest ułatwienie parkowania i umożliwienie komfortowego manewrowania pojazdem. System ten posiada wiele elementów, które składają się na jedną całość. Wśród jego części można wymienić na przykład:

 • System Surround View z Top View
 • Panorama View
 • Remote 3D View
 • Owa funkcja posiada także wspomaganie parkowania równoległego, asystenta cofania, asystenta parkowania z prowadzeniem wzdłużnym oraz funkcję hamowania awaryjnego Active Park Distance Control.

  Manager do spraw innowacyjnych rozwiązań

  Weź głęboki oddech – wymienione powyżej funkcje to w dalszym ciągu nie wszystko, co nowy projekt BMW może Ci zaoferować. Co powiesz na komfortowe korzystanie z aplikacji w aucie? Teraz to możliwe. Dzięki systemowi integracji smartfonów pojazd może obsługiwać takie programy, jak Apple CarPlay oraz Android Auto. Dodatkowo warto nadmienić, że samochód wyposażony został także w zdalną aktualizację oprogramowania, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco, a oprogramowanie w Twoim aucie nigdy się nie przeterminuje.
  BMW serii 4 Coupé G22 video test
  Title
  Twoje BMW serii 4 Coupé BMW serii 4 Coupe można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku.