Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 3 LIMUZYNA M

BMW serii 3 Limuzyna M to nic innego, jak efekt innowacyjnych rozwiązań osadzonych w estetycznej stylistyce. To maszyna o wyjątkowych proporcjach, umożliwiająca uzyskiwanie najwyższych osiągów. To współczesne marzenie miłośników motoryzacji, które jest możliwe do spełnienia. Poznaj samochód o doskonałych proporcjach i imponującym wyposażeniu. Zdobądź informacje o danych technicznych pojazdu. Sprawdź jego możliwości i przetestuj ekscytującą jazdę na własnej skórze. Dowiedz się, dlaczego BMW serii 3 Limuzyna M uznawana jest za samochód przyszłości. Gotowy do startu? START!

Sylwetka zapierająca dech w piersiach

Estetyka, innowacja, perfekcyjna prezencja – te słowa doskonale opisują wskazany przez nas model samochodu. BMW serii 3 Limuzyna M robi świetne pierwsze wrażenie, a przy bliższym poznaniu jedynie zyskuje. W pierwszej kolejności skupmy się jednak na wyglądzie; bo choć nie jest on najważniejszy, z całą pewnością zapiera dech w piersiach. Wyjątkowy reprezentant serii 3 cechuje się estetycznymi opływowymi konturami, które od razu kierują nas na jego cel: bycie niedoścignionym. Jego pewność siebie jest niejednokrotnie podkreślana poprzez zastosowanie wielu elementów, uznawanych powszechnie za symbole BMW. Wśród nich możemy wymienić na przykład wydatne przednie nadkola, stanowiące bezpieczne ramy dla 19 lub 20-calowych kutych obręczy kół M Double Spoke 825 M. Nie sposób przejść obojętnie także obok chromowanych końcówek rur wydechowych, lusterek zewnętrznych z asferycznymi szkłami i skrzelami o trójwymiarowej formie.

Wygoda na maksymalnym poziomie

Wygląd, oczywiście, jest ważny, jednak na szczególną uwagę zasługuje

także wyjątkowe wnętrze omawianego projektu. Wyobraź sobie, że czeka Cię

kilkugodzinna podróż służbowa. Zapewne nie nastawiasz się do niej zbyt

optymistycznie, prawda? A teraz dodaj do swoich myśli BMW serii 3

Limuzynę M. Poczuj na własnej skórze regulowane sportowe fotele M, które

możesz dostosować do swoich wymogów na wielu płaszczyznach. Skorzystaj z

możliwości regulacji szerokości oparcia i ciesz się komfortem, którego

na próżno szukać w pojazdach konkurencyjnych marek. I jak? Czy Twoje

nastawienie do podróży właśnie się zmieniło? Nic dziwnego – jazda

wskazanym przez nas modelem budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Niekontrolowana moc i żywiołowa dynamika

BMW serii 3 Limuzyna M została wyposażona w wysokowydajny silnik BMW M TwinPower Turbo, który umożliwia uzyskiwanie wyjątkowych osiągów. Dzięki temu rozwiązaniu samochód generuje moc 480 KM i moment obrotowy i moment obrotowy na poziomie 550Nm. Na szczególne podkreślenie zasługuje także charakterystyczny dla marki BMW napęd na tylne koła i 6-biegowa skrzynia manualna M. Wszystkie te elementy składają się na wyjątkową wydajność i dynamikę samochodu, którą mogą pochwalić się wszystkie auta z rodziny BMW. Jeśli zatem preferujesz sportowy styl jazdy, możesz być pewien, że BMW serii 3 Limuzyna M to samochód idealny dla Ciebie.

Wyjątkowe innowacje technologiczne

To prawda – estetyczna stylistyka, komfortowe wnętrze i niezrównana moc w zupełności wystarczyłyby, by BMW serii 3 Limuzyna M była obiektem westchnień niemal wszystkich kierowców. To jednak nie jedyne zalety, jakie prezentuje nam wskazany samochód. Warto wspomnieć również o licznych systemach wsparcia, które nie tylko pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa, ale także wspierają radość z podróży. Za przykład może posłużyć chociażby zestaw wskaźników M, który prezentuje precyzyjne dane dotyczące sportowej jazdy. BMW serii 3 Limuzyna M została wyposażona również w BMW Live Cockpit Professional z funkcją nawigacji, system M Setup, innowacyjny wyświetlacz BMW Head-Up oraz wygodny panel obsługi na środkowej konsoli.

Niezrównana moc detali

BMW serii 3 Limuzyna M to pojazd dla wszystkich kierowców, którzy cenią sobie realizowanie wybitnych osiągów w ekskluzywnych wnętrzach. To także propozycja dla osób zwracających uwagę na indywidualne podejście. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej lakierów, tapicerek i listew każdy pojazd może być odzwierciedleniem charakteru właściciela, stanowiąc tym samym doskonały opis jego temperamentu.