Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X4 M

Pięknie, szybko, z charakterem. BMW X4 M to usportowiona wersja hitu bawarskiej marki, która z pewnością zainteresuje kierowców szukających stylowego, praktycznego samochodu o nieprzeciętnej dynamice. To auto przyprawia o szybsze bicie serca: zarówno wtedy, gdy się na nie patrzy, jak i wtedy, gdy się je prowadzi. 

Poczuć adrenalinę

BMW X4 M, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, zostało stworzone w prostym celu: ten samochód ma dawać ogromną radość z jazdy. To auto sprawdzi się zarówno w mieście, gdzie docenimy jego funkcjonalność i piękny design, jak również w trasie, gdzie pokaże pełnię swoich sportowych możliwości. A te są naprawdę nieprzeciętne. 

BMW X4 M napędza 6-cylindrowa, rzędowa jednostka benzynowa BMW M TwinPower Turbo o mocy 480 KM i momencie obrotowym 600 Nm. Brzmi spektakularnie i ma to przełożenie na realne osiągi samochodu. Pierwszą setkę na liczniku zobaczymy już po 4,2 sekundy, co jest wynikiem wcześniej zarezerwowanym wyłącznie dla samochodów typowo sportowych. 

Silnik został wyposażony w dwie turbosprężarki, podwójny układ VANOS, Valvetronic i High Precision Injection. Doskonałe zestrojenie przekłada się na miarowe rozwijanie mocy w każdym zakresie obrotów, a także zaskakująco rozsądne zużycie paliwa.

Układ M xDrive

BMW X4 M standardowo jest wyposażone w inteligentny układ napędowy xDrive w usportowionym wariancie M. Wykorzystuje on aktywny mechanizm różnicowy M dla jeszcze skuteczniejszego przekazywania potężnej mocy na koła. Napęd na obie osie jest rozdzielany zależnie od sytuacji na drodze. Dzięki temu kierowca może czuć maksymalną przyjemność z jazdy, a gdy tylko warunki się pogorszą, ma zagwarantowane pełne bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy jedzie po torze, autostradzie, dziurawej drodze powiatowej czy ośnieżonych górskich serpentynach.

Skrzynia biegów M Steptronic

Ten automat tworzy idealny duet z mocną jednostką napędową, gwarantując maksymalne wykorzystanie jej potencjału. 8-biegowa przekładnia Steptronic w usportowionym wariancie M jest wyposażona w układ Drivelogic. Zmiana przełożeń następuje błyskawicznie, a wybory elektroniki są zawsze trafne. Jazda staje się nie tylko komfortowa, ale również nabiera prawdziwie wyścigowego charakteru. Kierowcy, którzy preferują ręczną zmianę przełożeń, mogą skorzystać z łopatek umieszczonych przy kierownicy lub dźwigni biegów. Steptronic oferuje również możliwość wyboru różnych opcji zmiany przełożeń: od ekonomicznej, przez komfortową i dynamiczną, aż po ekstremalnie sportową.

Układ jezdny M

Szczytowe osiągnięcie w dziedzinie poprawy prowadzenia samochodu. Układ jezdny M stabilizuje auto w zależności od warunków drogowych i stylu jazdy, zapewniając kierowcy maksymalną precyzję, kontrolę oraz poczucie bezpieczeństwa. Prowadzący może wybrać jeden z trzech trybów pracy układu: COMFORT, SPORT lub SPORT+. Ma również do dyspozycji trzy ustawienia dynamicznej kontroli stabilności DSC, co pozwala dopasować stopień stabilizacji do własnych preferencji.

Hamulce M z pływającymi tarczami

Opcjonalne hamulce karbonowo-ceramiczne M to znakomity wybór do tego samochodu. Zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa, a przy tym wyglądają wprost obłędnie. Ich specyfiką jest wysoka odporność na ekstremalne temperatury i zużycie. Dodatkowo są znacznie lżejsze niż standardowe okładziny, co ma pozytywny wpływ na właściwości jezdne oraz osiągi samochodu.

Sportowy układ wydechowy

Układ wydechowy M to taka wisienka na torcie, która ostatecznie podkreśla sportowy charakter BMW X4 M. Kierowca ma możliwość wybrania stopnia natężenia dźwięku generowanego przez wydech – wystarczy użyć przycisków zmiany programów jazdy SPORT lub SPORT+. W obu wariantach układ generuje przepiękne, basowe brzmienie, którego chce się słuchać bez końca.

Title
Twoje BMW X4 M BMW X4 M jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Oferujemy również możliwość zamówienia innych usportowionych wersji BMW X4: M Competition, M40i oraz M40d.