seria 4
Cecha 1
seria 4 wew
Cecha 2
seria 4
Cecha 3

BMW i4

Poznaj BMW i4 i przesiądź się na pierwsze całkowicie elektryczne Gran Coupé. Samochód, który spełni różnorodne oczekiwania. Nieprzeciętny komfort i optymalna funkcjonalność obok dynamiki jazdy to niezawodne połączenie na każdą okazję. Samochód gwarantuje sportowe osiągi dzięki technologii BMW eDrive piątej generacji oraz duży zasięg (BMW i4 eDrive40 osiąga do 590 km). Jest to 5-drzwiowy przestronny model zawierający w wyposażeniu pełnowymiarowe siedzenia.

Ładowanie BMW i4

Wykorzystując moc ładowania d0 205kW naładujesz swoje BMWi4 od 10 - 80% pojemności całkowitej już w 31 minut. Już 10 minut wystarczy aby naładować zasięg do 164 km. Nasza funkcja Connected Charging pomoże Ci sprawnie znaleźć stację ładowania. Możesz również skorzystać z BMW Wallbox i naładować swój samochód w domu. Akumulator BMW i4 osiąga stan naładowania 100% w 8,25 godziny z wykorzystaniem mocy do 11 kW. Zestaw z BMW i4 zawiera szybką ładowarkę uniwersalną BMW do ładowania w domu, kabel ładowania typu 3 do publicznych stacji ładowania i kartę BMW Charging, która umożliwia dostęp do sieci publicznych stacji ładowania.

Stylistyka wnętrza

Wnętrze BMW i4 jest bardzo przestrzenne. Auto jest pięcioosobowe. Wraz z pełnowymiarowymi siedzeniami gwarantuje swobodną przestrzeń nad głową oraz na nogi. Poza praktycznym aspektem wnętrze jest bardzo nowoczesne. Przestrzeń kierowcy oddziela wysoka konsola, która podnosi efekt sportowego klimatu. Wzmacnia ten efekt dodatkowo deska rozdzielcza, smukła i płaska. Tam znajdziemy nowoczesny, duży ekran zakrzywiony w stronę kierowcy, gdzie wyświetlacz centralny osiąga przekątną 14,9 cala.

Akustyka BMW i4

Idealnym uzupełnieniem tego nowoczesnego modelu jest BMW IconicSounds Electric, które znajduje się w wyposażeniu opcjonalnym ale tworzy znakomite tło dźwiękowe w każdym z możliwych trybów jazdy. Tak w trybie ECO PRO gwarantuje mocny komfort akustyczny bez dodatkowych dźwięków, w trybie KOMFORT otrzymujemy łagodny feedback zrównoważonej akustyki i mocny feedback w trybie SPORT.

Innowacyjne usługi BMW i4

Samochód BMW i4 wyposażony jest w innowacyjne usługi, które usprawniają korzystanie z jego zasięgu oraz pomagają efektywnie planować trasę podróży. podczas jazdy możesz korzystać z aplikacji My BMW, Map BMW wraz z Connected Charging oraz nawigacją Connected i integracją z Apple CarPlay®.

Ekologiczne BMW i4

Produkcja samochodów BMW i4 odbywa się z wykorzystaniem wyłącznie ekologicznej energii. Jazda tym nowoczesnym samochodem odbywa się zawsze bez lokalnej emisji spalin mimo to zachowując dynamiczną jazdę. Jest to samochód, który powstaje w sposób zrównoważony bez stosowania pierwiastków ziem rzadkich.

Title
Twoje BMW i4 BMW serii 4 Coupe można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.