Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 2 ACTIVE TOURER

Rodzinny minivan to nuda? Nie, jeśli za taki projekt zabierze się BMW. Prezentujemy BMW serii 2 Active Tourer – spełnienie marzeń mam i ojców, którym równie mocno zależy na praktyczności, jak i efektownym designie oraz czerpaniu maksymalnej przyjemności z jazdy. Ten samochód łamie stereotypy na temat rodzinnych samochodów, co jest tajemnicą jego niebywałego sukcesu na europejskim rynku.

Zachwycająca stylistyka

Myśląc o aucie typu minivan zwykle mamy przed oczami wtórną, nieproporcjonalną bryłę. BMW serii 2 Active Tourer, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, prezentuje się zupełnie inaczej. To czysty styl bawarskiej marki, charakteryzujący się dynamizmem i sportowym zacięciem. Wyraźne, poziome przetłoczenia, mocno zarysowane progi, powiększone wloty powietrza z dużą atrapą chłodnicy oraz diodowe reflektory składają się na obraz samochodu rodzinnego, na który chce się patrzeć bez końca. BMW znów pokazuje, że ma patent na łączenie sportowego designu z elegancją i funkcjonalnością.

Przestrzeń!

BMW serii 2 Active Tourer to doskonały samochód rodzinny, nie tylko do miasta. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi aż 1510 l, dzięki czemu bez trudu można zabrać dużo bagażu, a nawet przewieźć coś większego ze sklepu do domu. BMW oferuje również różnego rodzaju akcesoria, jak platforma rowerowa na hak, jeszcze zwiększających funkcjonalność tego modelu. Do tego dochodzą duże, szeroko otwierane drzwi, które ułatwiają wsiadanie i zapinanie dzieci w fotelikach. To jeden z najbardziej przyjaznych rodzinie modeli BMW w historii.


Zobacz BMW 2 Active Tourer od ręki

BMW serii 2 Active Tourer U06 video test

Szeroki wybór jednostek napędowych 

Podróżowanie rodzinnym samochodem nie musi być nudne i stateczne. Każdy ma czasami potrzebę nieco mocniejszego naciśnięcia na pedał gazu. W BMW serii 2 Active Tourer zawsze oznacza to gwałtowne przyspieszenie, wywołujące szeroki uśmiech na twarzy. Ten model jest dostępny w bardzo szerokiej gamie jednostek napędowych: od trzycylindrowego diesla, będącego mistrzem oszczędności, aż po czterocylindrowy silnik benzynowy połączony z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów i inteligentnym napędem na cztery koła xDrive.

Dla tych, którzy szukają perfekcyjnego mariażu sportu z funkcjonalnością, BMW przygotowało specjalną wersję M Sport. Jest nie tylko bardzo szybka, ale też fantastycznie się prowadzi, nawet w ciasnych zakrętach i przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Dodatkowo jej sportowy styl podkreślają akcenty nadwozia w błyszczącym, czarnym kolorze i większe obręcze kół ze stopów lekkich Double Spoke. Z kolei we wnętrzu znajdziemy opcjonalną tapicerkę z perforowanej skóry Dakota oraz listwy aluminiowe Hexagon. Gdy dzieci są już w szkole czy przedszkolu, można sobie pozwolić na nieco więcej za kierownicą, prawda? 

Rodzinne podróżowanie w strefie komfortu 

BMW serii 2 Active Tourer to bardzo wygodny samochód, który dba o bezpieczeństwo i komfort wszystkich pasażerów. BMW ConnectedDrive uprzyjemnia długą podróż, umożliwiając np. streaming bajek czy audiobooków. Z kolei inteligentne systemy wspomagające kierowcę BMW Personal CoPilot znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa zarówno w krótkiej, jak i dłuższej trasie. 

Kierowca ma do swojej dyspozycji liczne rozwiązania ułatwiające mu pokonywanie dystansów i dbanie o bezpieczeństwo wszystkich pasażerów. Warto wspomnieć o pełnokolorowym wyświetlaczu Head-Up, który przekazuje istotne informacje drogowe, nie ograniczając przy tym widoczności. Z kolei system Speed Limit Info ostrzega kierowcę przed ograniczeniami prędkości, z wyprzedzeniem analizując treść znaków drogowych. 

Pełna kontrola

Jazda samochodem z dość wysokim nadwoziem bywa wyzwaniem, dlatego BMW konstruując nowy model serii 2 Active Tourer postawiło na zapewnienie kierowcy maksymalnej precyzji prowadzenia. Gwarantuje to adaptacyjny układ jezdny. Dodatkowo do dyspozycji mamy automatyczne tryby jazdy, zmieniające charakterystykę zawieszenia: od komfortowego po sportowy.

Title
Twoje BMW serii 2 Active Tourer BMW serii 2 Active Tourer jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Już teraz zapraszamy na jazdy próbne.