Title
Elektryczne samochody BMW

Zmień parametry wyszukiwania

Dostępnych samochodów: 41

Elektryczne BMW od ręki. Dla kogo?

Elektryczne modele BMW to opcja dostępna dla szerokiej grupy odbiorców, szczególnie w roku 2024. Zapowiada się kolejny skok w rozwój elektromobilności. Zamieszkanie w bloku, domu jednorodzinnym czy szeregowcu, nie ma już takiego znaczenia, jak kilka lat temu. Dlaczego?

  • Samochody elektryczne mają coraz większe zasięgi. W przypadku BMW iX3 od 260 km do około 460 km, a nie jak dawniej 100+ km. W zależności od pokonywanego dystansu realne jest ładowanie baterii raz na tydzień.
  • Silnie rozbudowuje się również infrastruktura publicznych punktów ładowania, np. na osiedlach wielorodzinnych: Ursynów w Warszawie, dzielnica Brzeźno w Gdańsku, czy osiedle Bażantowo w Katowicach.
  • Liczne punkty ładowania stawiane są także na parkingach galerii handlowych i większych dyskontów.
  • Wytyczane są Strefy Czystego Transportu (SCT). Samochody elektryczne mogą bezpłatnie parkować w centrach większych miast, a także bez przeszkód poruszać się buspasami. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania do zakupu samochodów nowych z programu "Mój Elektryk". Jak widać, korzyści z posiadania 'elektryka' (EV) rosną.

Wybrany samochód z gamy elektryków BMW, nowy lub używany z programu BMW Premium Selection, odbierz w dowolnym salonie Bawaria Motors Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice, Gdańsk.

Z przyjemnością przygotujemy indywidulną prezentację online. Zapraszamy.

Zespół Bawaria Motor

Od ręki mamy m.in. BMW i3 iX1BMW iX3BMW iXBMW i4

Logo BMW i - Samochody elektryczne