Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 330e LIMUZYNA

Podróżowanie z klasą, szacunkiem dla środowiska i własnego portfela? Inżynierowie BMW po raz kolejny udowodnili, że potrafią łączyć wykluczające się rzeczy. BMW 330e Limuzyna to przykład bardzo nowoczesnego samochodu wykorzystującego perfekcyjnie dopracowaną technologię napędu hybrydowego. Jest szybko, luksusowo, ekologicznie i w oparach sportowych emocji. Przekonaj się, co potrafi jeden z najlepszych samochodów hybrydowych w klasie premium.

Technologia BMW eDrive

Dzięki BMW eDrive BMW EfficientDynamics udało się zwiększyć zasięg napędu elektrycznego aż do 60 kilometrów. To w zupełności wystarczy do komfortowego przejazdu przez miasto, bez emitowania szkodliwych spalin i zużywania paliwa. Zwiększony zasięg umożliwia Ci również bezproblemowe podróżowanie w dalszej trasie. System nawigacji BMW zawsze pomoże Ci odnaleźć publiczną stację ładowania, w której szybko uzupełnisz energię, aby móc kontynuować super oszczędną jazdę.

BMW 330e Limuzyna: zachwycający napęd hybrydowy

BMW konsekwentnie dopracowuje swoją technologię napędu hybrydowego, stawiając na hybrydy typu Plug-in, czego oczekują sami klienci. Połączenie silnika spalinowego i elektrycznego przede wszystkim daje duże poczucie bezpieczeństwa i umożliwia swobodny wyjazd w dalszą trasę bez obaw o zasięg. Oba silniki współpracują ze sobą tak doskonale, że nie będziesz w stanie wyczuć momentu przełączenia z napędu elektrycznego na spalinowy i odwrotnie. O tym, że jedziesz bezemisyjnie i bezkosztowo świadczy tylko przyjemna, błoga cisza.

Plug-in oznacza, że możesz uzupełnić poziom akumulatorów czy to w publicznej stacji ładowania, czy w przydomowym garażu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza przy użyciu super szybkiej ładowarki. Dodatkowo masz do dyspozycji trzy tryby jazdy, aby zachować maksymalny wpływ na charakterystykę pracy układu napędowego. Chcesz oszczędzać i chronić środowisko? Idealny będzie tryb Elektryczny. Oczekujesz elastyczności i dopasowywania się napędu do aktualnych warunków drogowych? Wybierz tryb Hybrydowy. Chcesz poczuć gwałtowny przypływ adrenaliny? To zapewni Ci tryb Sportowy.

Emocje dostajesz w standardzie

Bazową jednostką napędzającą ten spektakularny samochód jest 4-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo, z którym współpracuje silnik elektryczny. Łączna moc tego zestawu to 252 KM. Gdy potrzeba jeszcze więcej energii, by na przykład dynamicznie wyprzedzić kolumnę ciężarówek, aktywuje się tryb XtraBoost – wówczas przez 10 sekund masz zapewnioną dodatkową moc, co daje aż 292 KM. Kto powiedział, że hybryda nie może dawać radości z jazdy?

Zwykle jest też tak, że za emocje trzeba słono płacić. Nie w tym przypadku. BMW 330e Limuzyna dba o Twój budżet, pozwalając Ci podróżować znacznie taniej niż najoszczędniejszym samochodem z silnikiem wysokoprężnym. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym to zaledwie 1,4 litra na 100 kilometrów.

BMW ConnectedDrive

Ten pakiet jest najlepszą na rynku realizacją idei, aby samochód w 100% podporządkowywał się woli kierowcy. BMW ConnectedDrive pozwala Ci maksymalnie personalizować poszczególne funkcje, od ogrzewania i klimatyzacji, aż po ustawienia fotela czy nawigacji. Wszystkie funkcjonalności związane z bezpieczeństwem i komfortem zostały zgrupowane, by ułatwić Ci zarządzanie nimi i dawać jeszcze więcej radości z jazdy Twoim nowym BMW.

Automate My Habbits

Ten system „uczy się” Twoich nawyków, dzięki czemu w przyszłości nie musisz już pamiętać, aby na przykład ustawić preferowaną temperaturę wnętrza. Samochód zrobi to za Ciebie.

Usługi Concierge

Właściciele BMW 330e Limuzyna zyskują również dostęp do usług z pakietu BMW Concierge. Centrum Pomocy BMW udzieli Ci wskazówek i porad w każdej sytuacji, jaka spotka Cię na drodze. Kończy Ci się paliwo i szukasz najbliższej stacji benzynowej? Wystarczy, że naciśniesz dedykowany przycisk, aby od razu połączyć się z konsultantem.

Już teraz umów się na jazdę próbną BMW 330e Limuzyna i poczuj emocje za kierownicą tego niezwykłego samochodu. Doradcy BMW Bawaria Motors są do Twojej dyspozycji.

Title
Twoje BMW 330e Limuzyna BMW 330e iPerformance można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.