Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 7 LIMUZYNA

Prestiż, luksus i sportowe osiągi mają jedną nazwę: BMW serii 7 Limuzyna. Ten absolutnie nietuzinkowy samochód uchodzi za wzór auta biznesowego i od wielu lat wyznacza standardy dla całej klasy Premium. Do tego fantastycznie się prezentuje, stając się obiektem pożądania niejednego szefa.

Szeroka gama jednostek napędowych

BMW serii 7 Limuzyna, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, zaspokoi oczekiwania każdego kierowcy, bez względu na jego temperament za kółkiem. Już bazowa, 6-cylindrowa rzędowa jednostka benzynowa TwinPower Turbo zapewnia znakomite wrażenia z jazdy, oferując przy tym rozsądne koszty eksploatacji. Rozwija moc 340 KM i wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie BMW: EfficientDynamics, Double Vanos, High Precision Injection, Valvetronic oraz turbosprężarkę TwinScroll.

Z myślą o bezkompromisowych kierowcach w BMW serii 7 Limuzyna pojawiła się potężna, 8-cylindrowa jednostka benzynowa TwinPower Turbo o mocy 530 KM i momencie obrotowym 750 Nm. Silnik wyposażony w dwie turbosprężarki gwarantuje sportowe osiągi i w zupełności wystarczający zapas mocy, by móc komfortowo i bezpiecznie pokonywać nawet najdłuższe dystanse.

BMW serii 7 Limuzyna jest również dostępne w wariancie M Performance z 12-cylindrowym silnikiem TwinPower Turbo oraz jako hybryda plug-in.

Jeździ szybko i tak też wygląda

Linia nadwozia BMW serii 7 Limuzyna stanowi połączenie prestiżu i elegancji ze sportowymi akcentami. Ogromne wrażenie robi przede wszystkim przód auta, z wielkim grillem i światłami laserowymi (oświetlają drogę nawet na 600 metrów). Charakterystycznym elementem bryły są pionowe skrzela po bokach. Dodajmy do tego 20-calowe obręcze kół oraz szeroki wybór wersji kolorystycznych, a zyskamy obraz limuzyny, która nie ma prawa zginąć w tłumie.

Wnętrze to mobilny salon VIP. Bez względu na to, czy podróżujemy z przodu czy z tyłu, możemy się cieszyć ogromną ilością miejsca, materiałami wykończeniowymi z najwyższej półki oraz absolutną ciszą, nawet podczas jazdy z dużą prędkością.

Łączność z samochodem

BMW serii 7 Limuzyna to samochód maksymalnie wykorzystujący najnowsze technologie niemieckiego producenta. Dzięki aplikacji BMW Connected auto łączy się ze smartfonem właściciela, pobierając z niego informacje potrzebne np. do zaplanowania podróży na miejsce spotkania. Tym samym samochód może pełnić funkcję komfortowego biura, z którego wręcz nie chce się wychodzić.

Akcent na innowacje

BMW serii 7 Limuzyna nie tylko zapewnia kierowcy i pasażerom najwyższy komfort podróży, ale także wspiera lub wyręcza w wykonywaniu wielu czynności na drodze. Funkcje samochodu obsługiwane są za pomocą gestów, co umożliwia najnowsza wersja BMW Operating System 7.0. Z kolei kontroler iDrive pozwala na bezpośrednie wybieranie wszystkich usług cyfrowych.

System asystujący kierowcy Professional to cała gama rozwiązań odciążających prowadzącego, zwiększających poziom bezpieczeństwa na drodze i umożliwiających rozkoszowanie się komfortem podróży. Lista systemów obejmuje m.in. asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu, lokalne ostrzeganie przed zagrożeniami czy asystenta utrzymania pasa ruchu z aktywną ochroną przed kolizją boczną.

Wielu kierowców doceni również zaawansowane funkcje wchodzące w skład Asystenta Parkowania Plus. Pakiet obejmuje między innymi system Surround View z Top View, Panorama View i Remote 3D View. Ponadto w samochodzie znajdziemy wspomaganie parkowania równoległego, funkcję hamowania awaryjnego Active Park Distance Control, asystenta parkowania prostopadłego i równoległego czy asystenta cofania. Trudno o większe wsparcie dla kierowcy w zatłoczonym mieście.

Coś dla indywidualistów

Specjalna wersja BMW Individual serii 7 Limuzyna to propozycja dla kierowców, którzy stawiają na unikalność wyglądu samochodu. W tym wariancie zastosowano obręcze kół ze stopów lekkich V Spoke Bicolor Ferric Grey oraz szlachetny lakier metalizowany w kolorze szarego drawitu. Dodatkowo znajdziemy tutaj aluminiowe listwy ozdobne z podświetlanym napisem BMW Individual oraz ekskluzywną tapicerkę skórzaną, podsufitkę i listwy ozdobne Individual.

Title
Twoje BMW serii 7 Limuzyna BMW serii 7 Limuzyna można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią wszystkie szczegóły dotyczące cen oraz wariantów wyposażenia.