Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X4

Nowy przód BMW X4 zmienia postrzeganie tego samochodu. Sportowy charakter prezentuje się tu pod każdym kątem. Diodowe reflektory, pionowe wloty powietrza, kanciasta atrapa chłodnicy, nowy zderzak to aspekty nowoczesności, które składają się w znakomitą całość nowego BMW X4. Suwerenność i sportowy charakter tego samochodu wyraża się również w całej stylistyce tyłu. Diodowe lampy tylne, ich nowa szata graficzna, szerokie końcówki rur wydechowcyh oraz połączenie osłony podwozia powodują wrażenie mocnego odcinania się od drogi.

Progresywne BMW X

BMW X4 to model, który zapewnia radość z jazdy, a podnieść j awyżej możesz wybierając oryginalne akcesoria BMW dopasowane do swojego modelu. Bez względu na to czego oczekujesz mamy dla Ciebie spełnienie oczekiwań. JAkość, stylistyka i wydajność idą w parze z każdym aspektem BMW. Proponujemy Twojemu BMW X4 20-calowe obręcze kół BMW ze stopów lekkich Y Spoke 695 Jet Black, całoroczne dywaniki przednie, które są eleganckie oraz chronią przed wilgocią i brudem, lub bardzo innowacyjną wycieraczkę BMW WaterBlade. Na dłuzsze wyprawy polecamy pojemnik dachowy BMW 420 czarno-tytanowosrebrny, a dla miłośników sportu bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0, który osiąga udźwig 60 kg i składa się do niewielkich rozmiarów.

Stylistyka wnętrza

Charakterystyczny dla BMW X4 jest BMW Live Cockpit Plus, który posiada funkcje nawigacji. Kompleksowo zestaw wskaźników ma przekątną 5,1 cala, a dotykowy wyświetlacz centralny 10,25 cala i wysoką rozdzielczość. Komfortowym atutem jest w środku regulacja szerokości opracia fotela kierowcy oraz liczne możliwości ustawień ręcznych dla sportowych foteli przednich. MAmy tu również ekskluzywne rozwiązania w postaci galwanizowanych aplikacji do elementów obsługi, jak przełączniki podnośników szyb, przyciski wielofunkcyjne na kierownicy, panel przełaczników w drzwiach i przełacznik blokady drzwi. Luksus kipi we wnętrzu BMW X4.

Dynamika i osiągi

Poziom dynamiki i osoągów BMW X4 zaspokoi najbardziej wymagających fanów motoryzacji. Pozwól sobie poznać progresywny Sports Activity Coupé wraz z inteligentnym napędem na wszystkie koła BMW xDrive.

Komponenty napędu

Temperamentny przyrost mocy przy niskim zakresie obrotów to pragnienie każdego fana radości z jazdy. Tu oba warianty silnika gwarantują spontaniczną reakcję - zarówno silniki benzynowe jak i wysokopreżne. Trakcja, dynamika jazdy i bezpieczeństwo są zawsze pod kontrolą intreligentnego napedu na wszystkie koła. BMW xDrive zapewnia płynne rozdzielenie napędu na przednie i tylne koła. Zwinne kierowani epojazdem mołżiwe jest również przy mniejszym nakładzie siły. Prowadzenie w sportowym stylu jak też lżejsze parkowanie i skręcanie są realne dzięki funkcji Servotronic. Dodatkowo sportowa zmiana biegów za pośrednictwem 8-stopniowej skrzyni Steptronic maksymalizuje uczucie komfortu podczas jazdy.

Usługi cyfrowe

BMW X4 integruje się z Amazon Alexa, dzięki czemu podrózujesz z asystentem głosowym. W BMW X4 towarzyszyć Ci bedzie również system asystujący kierowcy Professional. Twoje bezpieczeństwo w sytuacjach monotonnych nie bedzie już zagrożone. System asystujący kierowcy jest uzupełniony o asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu z rozszerzonymi funkcjami.

Title
Twoje BMW X4 BMW X4 jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Gdańsku oraz Katowicach. Zapraszamy na jazdy próbne.