Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X4

Nowy przód BMW X4 zmienia postrzeganie tego samochodu. Sportowy charakter prezentuje się tu pod każdym kątem. Diodowe reflektory, pionowe wloty powietrza, kanciasta atrapa chłodnicy, nowy zderzak to aspekty nowoczesności, które składają się w znakomitą całość nowego BMW X4. Suwerenność i sportowy charakter tego samochodu wyraża się również w całej stylistyce tyłu. Diodowe lampy tylne, ich nowa szata graficzna, szerokie końcówki rur wydechowych oraz połączenie osłony podwozia powodują wrażenie mocnego odcinania się od drogi.

Progresywne BMW X

BMW X4 to model, który zapewnia radość z jazdy, a podkreślić progresywną sylwetkę i poprawić jego funkcjonalność możesz wybierając dedykowane oryginalne akcesoria BMW. Jakość, stylistyka i wydajność akcesoriów idą w parze z fabrycznym wyposażeniem X4. Do Twojego BMW proponujemy 20-calowe obręcze kół BMW ze stopów lekkich Y Spoke 695 Jet Black, całoroczne dywaniki przednie, które są eleganckie oraz chronią przed wilgocią i brudem, lub innowacyjną wycieraczkę BMW WaterBlade. Na dłuższe wyprawy polecamy pojemnik dachowy BMW 420 czarno-tytanowosrebrny, a dla miłośników sportu bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0, który ma udźwig 60 kg i składa się do niewielkich rozmiarów.

Stylistyka wnętrza

Charakterystyczny dla BMW X4 jest BMW Live Cockpit Plus, który posiada funkcje nawigacji. W standardzie wyświetlacz zestawu wskaźników ma przekątną 5,1", a dotykowy wyświetlacz centralny 10,25 cala i wysoką rozdzielczość. W opcji Live Cockpit Professional są to wyświetlacze 12,3" + 12,3". W kabinie komfort wspiera regulacja szerokości oparcia fotela kierowcy oraz liczne możliwości ustawień ręcznych dla sportowych foteli przednich. Mamy tu również ekskluzywne galwanizowane aplikacje na przełącznikach podnośników szyb, przyciskach wielofunkcyjnych na kierownicy, panelu przełączników w drzwiach i przełącznikach blokady drzwi.

Dynamika i osiągi

Dynamika i osiągi BMW X4 usatysfakcjonują najbardziej wymagających fanów motoryzacji. Poczuj napęd benzynowy M40i xDrive (drugi najmocniejszy w gamie) - przyspieszenie od 0 do 100 km h w 4,9 sek., sportowy 8-biegowy automat, inteligentny napęd na wszystkie koła. Sprawdź jak dynamiczna sylwetka Sports Activity Coupé wpisze się w Twój styl.

Komponenty napędu

Zrywność X4 już w niskim zakresie obrotów silnika to pragnienie każdego fana radości z jazdy. Zarówno silniki benzynowe jak i wysokopreżne gwarantują spontaniczną reakcję na muśnięcie pedału gazu. Trakcja, dynamika jazdy i bezpieczeństwo są zawsze pod kontrolą inteligentnego napędu na wszystkie koła. BMW xDrive zapewnia płynne rozdzielenie momentu na przednie i tylne koła. Zarówno prowadzenie w sportowym stylu jak też lżejsze parkowanie i skręcanie są możliwe dzięki wspomaganiu układu kierowniczego Servotronic o zmiennej sile działania. Dodatkowo sportowa zmiana biegów za pośrednictwem 8-stopniowej skrzyni Steptronic maksymalizuje uczucie komfortu podczas jazdy.

Usługi cyfrowe

W BMW X4 towarzyszyć Ci może system asystujący kierowcy Driving Assistant Professional, wspierający bezpieczeństwo szczególnie w czasie monotonnej jazdy. System asystujący kierowcy jest uzupełniony o asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu z rozszerzonymi funkcjami. Poprawiono też wcześniej obecne w X4 systemy: aktywny tempomat (ACC) lepiej zachowuje się w mieście; Parking Assistant Plus potrafi teraz "odtworzyć" przy cofaniu ślad samochodu. Nowością jest BMW Drive Recorder, który rejestruje otoczenie samochodu (zdjęcia lub video).

BMW X4 G02 po liftingu video test
Title
Twoje BMW X4 BMW X4 jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy na jazdy próbne.