Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 745e LIMUZYNA

Czy ktoś powiedział, że podróżowanie luksusową limuzyną klasy premium musi oznaczać wysokie koszty eksploatacji? BMW 745e Limuzyna łamie stereotypy i udowadnia, jak oszczędny i przyjazny środowisku może być samochód wyposażony w technologie high-end. Ten spektakularny samochód z napędem hybrydowym przedefiniowuje znaczenie słowa „ekologiczny”, zapewniając Ci mnóstwo radości z jazdy oraz… podczas tankowania. Poznaj jego najważniejsze zalety.

Niezawodny napęd hybrydowy BMW eDrive

BMW 745e Limuzyna to hybryda typu Plug-in, co oznacza, że pozyskuje energię do zasilania silnika elektrycznego zarówno podczas jazdy, jak i z sieci. Możesz więc uzupełnić poziom akumulatora na przykład w przydomowym garażu, przygotowując samochód do jazdy następnego ranka.

BMW od lat rozwija swoją technologię napędu hybrydowego i już teraz można stwierdzić, że producent osiągnął pod tym względem perfekcję. Współpraca silnika benzynowego z jednostką elektryczną oraz 8-stopniową skrzynią automatyczną jest zupełnie niewyczuwalna dla kierowcy. Trudno jest się zorientować, kiedy podróżujesz na napędzie elektrycznym, a kiedy samochód emituje spaliny i zużywa paliwo.

Nad przełączaniem napędów czuwa zaawansowana elektronika, która dba o to, aby nigdy nie zabrakło Ci mocy pod pedałem gazu. Gdy podróżujesz w miejskich korkach i nie masz jak przyspieszyć, samochód będzie pracować głównie w trybie elektrycznym, czyli bez emitowania spalin i nie zużywając przy tym paliwa. W momencie, gdy potrzebujesz świetnych osiągów, by na przykład wyprzedzić ciężarówkę na drodze krajowej, do głosu dojdzie mocna jednostka benzynowa. Wszystko odbywa się w sposób niezauważalny.

Masz oczywiście możliwość ręcznego wybrania preferowanego trybu jazdy. Nie musisz jednak tego robić. Automatyka doskonale odczytuje Twoje intencje, przez cały czas analizując zarówno styl jazdy, jak i warunki panujące na drodze.

Ekologiczna jazda się opłaca

Gdybyś jeszcze miał wątpliwości, czy na pewno potrzebujesz samochodu hybrydowego, to ostatecznie przekonają Cię do tego raporty spalania. Podróżowanie tym autem jest bardzo tanie, co z pewnością ma dla Ciebie znaczenie. Zużycie paliwa w trybie mieszanym wynosi od 2,1 do 2,3 litra na 100 kilometrów. Świetny wynik, prawda? Pamiętajmy, że mówimy tutaj o potężnym samochodzie klasy premium, który w pierwszej kolejności ma zagwarantować kierowcy i pasażerom maksymalny komfort. Robi to jednak w stylu eko, dbając o jakość powietrza, którym oddychamy. Samochód w trybie mieszanym emituje zaledwie 48-52 g/km CO2.

BMW 745e Limuzyna: potężna moc dostępna na życzenie 

Jesteśmy przekonani, że zakochasz się w tym napędzie już po przejechaniu kilku kilometrów. Musisz docenić fakt, że moc zestawu napędowego jest dostępna od razu, niezależnie od warunków na drodze. Gdy chcesz gwałtownie przyspieszyć – możesz. Gdy chcesz jechać ekonomicznie – uśmiechniesz się na widok mikroskopijnego zużycia paliwa. Tak właśnie działa technologia BMW eDrive. 

Warto podkreślić, że ta luksusowa limuzyna może jechać w trybie w 100% elektrycznym, oferując zasięg kilkudziesięciu kilometrów i maksymalną prędkość aż 140 km/h. Gdy okaże się to dla Ciebie niewystarczające, uruchomi się silnik benzynowy TwinPower Turbo, co zapewni Ci zachwycające osiągi. 

Wygodne korzystanie z technologii hybrydowej 

Zaletą napędu BMW eDrive jest fakt, iż możesz w dowolnej chwili uzupełnić poziom akumulatora, by móc dalej podróżować w trybie elektrycznym. Wraz z samochodem otrzymasz specjalny przewód do ładowania samochodu w sieci publicznych stacji, których mapa została już wgrana do systemu nawigacji. Oczywiście możesz również korzystać z własnego gniazdka. 

Dużą korzyścią dla właścicieli BMW 745e Limuzyna jest udział w programie 360° ELECTRIC, w ramach którego możesz m.in. zlecić instalację domowej czy firmowej stacji ładowania BMW Wallbox. 

Komfort i bezpieczeństwo na poziomie, jakiego oczekujesz 

BMW 745e Limuzyna to flagowy model w ofercie bawarskiej marki, dlatego znajdziesz w nim wszystkie technologie BMW, którymi zachwyca się świat motoryzacji. Od znakomitego napędu xDrive, przez funkcję BMW Personal CoPilot (automatyzującą jazdę), aż po pakiet usług cyfrowych BMW ConnectedDrive i BMW Operating System 7.0 (m.in. z funkcją obsługi gestami) – wszystko to jest do Twojej dyspozycji. 

Chcesz więcej? Już teraz umów się na jazdę próbną BMW 745e Limuzyna w jednym z salonów BMW Bawaria Motors.​

BMW M760e xDrive PHEV video test
Title
Twoje BMW 750e / 760e xDrive PHEV BMW M760e Plug-in Hybrid można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku.