Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 3 TOURING

Funkcjonalność połączona ze sportowym stylem i maksymalną radością z jazdy – takie właśnie jest BMW serii 3 Touring, czyli jeden z najpopularniejszych modeli typu kombi w klasie Premium. Ten samochód już od kilku generacji wyznacza standardy pod względem jakości wykonania, przemyślanych rozwiązań i designu. Teraz jest lepszy niż kiedykolwiek.Styl, w którym można się zakochać

BMW serii 3 Touring, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszą filozofią bawarskiej marki. Wygląd karoserii podkreśla sportowe ambicje modelu, jednocześnie idealnie trafiając w gust kierowców, którzy cenią sobie klasyczne linie nadwozia. Długa maska zakończona efektowną atrapą chłodnicy z dużymi wlotami powietrza, krótkie zwisy, duży rozstaw osi, wyraźnie cofnięta kabina, masywne nadkola, mocno wyprofilowany tylny zderzak – to znaki rozpoznawcze tego modelu, gwarantujące wyróżnienie się w tłumie i wzbudzenie zachwytu (oraz zazdrości) u innych kierowców.

Dynamiczne nie tylko z zewnątrz

BMW 3 Touring to samochód, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i sportowy pazur. Wybiorą go kierowcy, którzy nawet w codziennych sytuacjach chcą czerpać przyjemność z jazdy i mieć możliwość poczucia gwałtownego przypływu adrenaliny. Zapewniają to znakomite jednostki napędowe – zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne, wszystkie korzystające z technologii BMW EfficientDynamics.

Fundamentem tej technologii jest najnowsza technologia wtrysku, w pełni adaptacyjny rozrząd oraz turbosprężarka najnowszej generacji. Wszystko to składa się na napęd, który dostarcza dużo emocji, gwarantuje bezpieczeństwo podczas manewru wyprzedzania, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo i nie emituje dużej ilości spalin do atmosfery.

Nabywcy BMW serii 3 Touring mają do wyboru wiele jednostek napędowych oraz przekładni. Szczególnie godna zainteresowania jest flagowa konfiguracja 340i, która zmienia funkcjonalny samochód rodzinny w niemalże hot hatcha. Z kolei klasyczna wersja silnikowa 320d gwarantuje niezwykle niskie zużycie paliwa. Dodajmy, że silniki BMW dostępne w serii 3 Touring to konstrukcje TwinPower Turbo, opcjonalnie dostępne w konfiguracji z rewelacyjną, sportową skrzynią Steptronic o 8 przełożeniach.

Napęd to jednak nie wszystko. Aby móc w pełni wykorzystać jego potencjał potrzebne jest jeszcze odpowiednio zestrojone zawieszenie. Pod tym względem BMW 3 Touring jest wzorem do naśladowania. Samochód oferuje m.in. adaptacyjny układ jezdny lub adaptacyjny sportowy układ kierowniczy. Dzięki tym rozwiązaniom kierowca może się poczuć bardzo pewnie na drodze i zmienić ustawienia zawieszenia w zależności od potrzeb i warunków drogowych.

Funkcjonalność przez wielkie F

BMW 3 Touring to bardzo dobra propozycja dla rodziny oraz osób aktywnych, które często podróżują i zabierają ze sobą sporo bagażu. Bagażnik o pojemności 496 litrów bez trudu pomieści walizki, torby czy sprzęt sportowy. Do tego dochodzi bardzo dobrze rozplanowane wnętrze, z licznymi schowkami. Oparcia tylnej kanapy są dzielone w stosunku 40:20:40. Po ich całkowitym złożeniu zyskujemy aż 1500 litrów przestrzeni ładunkowej.

Seryjnym wyposażeniem nowego BMW serii 3 Touring jest bezdotykowe otwieranie i zamykanie pokrywy bagażnika, co znacząco podnosi komfort codziennego korzystania z samochodu, zwłaszcza podczas pakowania zakupów.

Kierowca ma do swojej dyspozycji szereg systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wystarczy wspomnieć o asystencie zmiany pasa ruchu, aktywnym regulatorze prędkości z funkcją Stop&Go, asystencie parkowania czy wyświetlaczu BMW Head Up. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest system BMW Selective Beam, który automatycznie dopasowuje natężenie świateł w taki sposób, by z jednej strony zapewnić kierowcy doskonałą widoczność (nawet na ponad 400 metrów), a z drugiej nie oślepiać innych użytkowników dróg. Te i wiele innych rozwiązań wchodzą w skład technologii BMW ConnectedDrive.

Nowe BMW serii 3 G20 video test
Title
Twoje BMW serii 3 Touring BMW serii 3 Touring można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy na jazdy próbne.