BMW X3 | salon Warszawa, Katowice, Janki, Gdańsk | Autoryzowany dealer BMW (ASO) Bawaria Motors
x3
x3
Cecha 1
x3
Cecha 2
x3
Cecha 3

BMW X3

Najbardziej usportowiony SAV klasy Premium. BMW X3 jest jednym z największych hitów niemieckiej marki. Przekonuje do siebie fantastycznym designem karoserii i wnętrza, luksusowym wykończeniem, szerokim wyborem jednostek silnikowych oraz najwyższym komfortem podróżowania – zarówno po miejskiej dżungli, autostradach, jak i bezdrożach.

Sportowy duch

SUV-y mają opinię samochodów przeznaczonych do statecznego pokonywania kolejnych kilometrów dróg. Konstruktorzy BMW X3 mieli na ten temat zupełnie inne zdanie. Stworzyli samochód oferujący funkcjonalność SUV-a oraz osiągi wyścigówki. Podróżowanie tym autem wywołuje tyle pozytywnych emocji, że trudno je nawet opisać. Najlepiej świadczy o tym fakt, że kolejne generacje BMW X3 utrzymują się na wysokich pozycjach w rankingach sprzedaży dla klasy Premium.

Najnowsza generacja zachwyca wyglądem. Stylistyka nadwozia jest bardzo dynamiczna i proporcjonalna. Udało się zachować zwartą konstrukcję bez efektu „napompowania” karoserii. Dzięki temu BMW X3 prezentuje się zwinnie, elegancko, a jednocześnie sportowo. Atletyczna sylwetka daje też poczucie bezpieczeństwa i prestiżu.

Znakomite jednostki napędowe

Silniki od zawsze były największą chlubą BMW. W modelu X3 niemiecki producent zastosował to, co najlepsze. Już podstawowe jednostki napędowe zapewniają świetne wrażenia z jazdy. Szczególnie ciekawie robi się w momencie, gdy pod maską znajdzie się 6-cylindrowy, rzędowy silnik wysokoprężny BMW TwinPower Turbo. Ta jednostka perfekcyjnie pasuje do charakteru auta.

Dzięki zastosowaniu turbosprężarki o zmiennej geometrii turbiny, wtrysku bezpośredniego CommonRail oraz technologii BMW EfficientDynamics, silnik jest mistrzem sprintu oraz oszczędności. 265 KM i 620 Nm momentu obrotowego daje mnóstwo przyjemności z jazdy, pozwala wyprzedaż bez stresu, jednocześnie zachowując rozsądne koszty utrzymania. To zdecydowanie najlepszy wybór dla kierowców często wybierających się w długie trasy.

xDrive

Innowacyjny napęd na cztery koła BMW xDrive z adaptacyjnym rozdziałem napędu na koła przedniej i tylnej osi, to najlepszy partner kierowcy. Układ automatycznie przekazuje moc na osie w taki sposób, by zagwarantować idealną przyczepność w każdych warunkach i zminimalizować ryzyko poślizgu. Dodatkowo elektroniczny rozdział momentu przeciwdziała zjawiskom nadsterowności i podsterowności. Jazda tym samochodem jest nie tylko przyjemna, ale także bezpieczna bez względu na warunki pogodowe.

Przełącznik właściwości jezdnych

To kierowca najlepiej wie, jaka charakterystyka podwozia jest mu w danej chwili najbardziej potrzebna. Dlatego w kokpicie BMW X3 znalazł się przełącznik właściwości jezdnych, za pośrednictwem którego kierujący może wybrać tryb odpowiadający jego aktualnym potrzebom czy warunkom na drodze: od COMFORT, przez ECO PRO, aż po SPORT. Elementem wyposażenia jest również funkcja Adaptive Mode, która automatycznie dostosowuje układ jezdny, kierowniczy i charakterystykę skrzyni Steptronic do sytuacji na drodze.

System asystujący kierowcy plus

Jazda BMW X3, dostępnym w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, ma być smakowaniem przyjemności, dlatego w samochodzie znajdziemy szereg rozwiązań, które ułatwiają kierowcy życie, a nawet wyręczają go w prozaicznych czynnościach. Jedną z najciekawszych funkcji jest asystent jazdy w korku, który dba o zachowanie bezpiecznej odległości – kierowca w tym czasie może odpocząć. Warto również wspomnieć o asystencie zmiany pasa ruchu czy przejazdu przez skrzyżowanie.

BMW Connected+

Pakiet funkcji BMW Connected+ wraz z aplikacją BMW Connected pozwala połączyć samochód ze smartfonem. Dzięki temu istnieje możliwość przesyłania zaplanowanych tras do systemu nawigacyjnego auta, udostępnianie swojej lokalizacji w czasie rzeczywistym czy nawigowanie w opcji door-to-door (nawet po opuszczeniu samochodu). To bardzo ułatwia życie, a po kilku dniach korzystania z tych rozwiązań trudno sobie wyobrazić, że mogłoby ich nie być.

Title
Twoje BMW X3 BMW X3 jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i do umawiania się na jazdy próbne.