x3
Cecha 1
x3
Cecha 2
x3
Cecha 3

BMW X3

Nowe BMW X3 zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami. Wnętrze z nową konsolą środkową, z listwami ozdobnymi, sportowymi fotelami, dużym wyświetlaczem informacyjnym oraz nowymi elementami obsługi klimatyzacji robi wrażenie. Dodatkowo zapewnia również komfort i intuicyjną obsługę. Nie odpuszcza nacisku na dynamikę jazdy, do której przyczynia się koncepcja lekkiej konstrukcji oraz aktywne klapy powietrza w atrapie chłodnicy Active Air Stream BMW X3.

Ekstremalnie typowe BMW X

Nowe BMW X3 ma niepodważalnie charakterystyczny wygląd. Wyjątkowo kanciasta atrapa chłodnicy BMW, zderzak z pionowymi wlotami powietrza, w pełni diodowe reflektory spłaszczone o ok 10 mm oraz nacisk na szerokość obok pozostałych elementów łączących modele X koncentrują uwagę na wrażeniu wizualnym jakie robi ten model.

Najnowsza generacja zachwyca wyglądem. Stylistyka nadwozia jest bardzo dynamiczna i proporcjonalna. Udało się zachować zwartą konstrukcję bez efektu „napompowania” karoserii. Dzięki temu BMW X3 prezentuje się zwinnie, elegancko, a jednocześnie sportowo. Atletyczna sylwetka daje też poczucie bezpieczeństwa i prestiżu.


Zobacz ofertę dostępnych samochodów


Nowoczesne i skoncentrowane

Samochód jest tak samo wyrazisty jak nowoczesny. Prezencję uwznioślają nowoczesne rozwiązania. Cały tył wyraźnie odcina się od drogi dzięki nowej ochronie podwozia, a końcówki rur wydechowych, szerokie i zlicowane, nawiązują do linii w górnej części i eksponują nowoczesność.

Układ jezdny

Przyjemność z jazdy jakiej dostarcza BMW X3 jest nieporównywalna z niczym. Przyrost mocy powoduje temperamentną reakcję już przy niskich obrotach. Zarówno silnik benzynowy jak i wysokoprężny są gwarancją doznań. O trakcję, dynamikę jazdy, ale również za bezpieczeństwo odpowiada inteligentny napęd na wszystkie koła. xDrive rozdziela napęd na koła przednie i tylne. Zwinne kierowanie pojazdem możliwe jest przy mniejszym nakładzie siły dzięki funkcji Servotronic sportowego układu kierowniczego BMW X3. Natomiast 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów.

Innowacyjne technologie

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę to element radości z jazdy nowym BMW X3. Integracja smartfonów, aplikacja Mapy BMW, Aktualności BMW i najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę wspomagają kierowcę ale i zwiększają poczucie bezpieczeństwa w Twoim BMW.

Ekologiczna mobilność

Połączenie napędu elektrycznego BMW eDrive z silnikiem spalinowym to w BMW X3 optymalna dynamika i trakcja. BMW X3 pozwala korzystać z inteligentnych trybów jazdy, odpowiedzialnych za współpracę silnika spalinowego z elektrycznym.
Czas ładowania (0–100%) BMW X3 xDrive30e wynosi ok. 3,7 godziny przy mocy ładowania 3,7 kWh (BMW Wallbox, szybka ładowarka uniwersalna, publiczne stacje ładowania) i ok. 5,9 godziny przy mocy ładowania 2,3 kWh (gniazdko domowe). W zakresie dostawy BMW X3 xDrive30e znajduje się także kabel ładowania do ładowania na stacjach publicznych oraz karta BMW Charging. A wykorzystując BMW Connected Charging na bieżąco będziesz weryfikować najbliższe publiczne dostępne stacje ładowania na Twojej trasie.

Akcesoria

Wachlarz akcesoriów BMW zapewnia indywidualne dodatki idealnie dopasowane do BMW X3, które jeszcze bardziej podniosą jakość samochodu oraz Twój styl. Zestaw kompletnych kół letnich, który zapewnia niesamowite wrażenie, a dodatkowo kontrolę ciśnienia w oponach oraz funkcję jazdy awaryjnej, to jedno z wielu rozwiązań, które zindywidualizuje Twoje BMW X3. Innym dostępnym rozwiązaniem innowacyjnym jest BMW WaterBlade - wycieraczka przedniej szyby, która zapewnia skuteczniejszy niż tradycyjnie efekt czyszczenia. Bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0, dopasowane do BMW X3 dywaniki całoroczne, wysokoczuła kamera Full HD oraz BMW Wallbox, to akcesoria które wzmocnią Twoją radość z jazdy spełniając Twoje oczekiwania w określonych okolicznościach.

BMW X3 G01 video test
Title
Twoje BMW X3 BMW X3 jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i do umawiania się na jazdy próbne.