Title
BMW GKL

Zmień parametry wyszukiwania

Dostępnych samochodów: 29

Klasa luksusowa BMW. Nowoczesność. Nieustępliwość. Niezależność.

Marka BMW to coś więcej, niż zwykłe samochody. To synonim komfortowej jazdy i inspirujących momentów. To definicja niepokorności, odwagi i otwartego umysłu. To prezentacja siły, wytrwałości oraz charakteru. BMW od wielu lat stanowi nierozerwalną więź pomiędzy sportowym stylem jazdy i eleganckim sposobem bycia. Marka BMW cały czas się rozwija, wdraża nowe technologie, cały czas chce iść na przód by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Maksymalnie wykorzystując swój potencjał aby dostarczać wyjątkowych chwil, inspirować i umacniać swoją pozycję jako nowej formy luksusu. Kolejnym korkiem było wyodrębnienie klasy GKL, która skupia najbardziej wyjątkowe modele marki BMW, do których należą modele Serii 7, X7 i serii 8.

Poznaj modele BMW Serii 8 i dowiedz się, na czym polega innowacja.

BMW serii 8 – Gran Coupé – sportowiec w garniturze

Pierwszym prezentowanym przez nas modelem jest czterodrzwiowy Gran Coupe. Pojazd charakteryzuje się niepowtarzalną sportową stylistyką, która niewątpliwie przemawia do miłośników marki. Niski środek ciężkości, lekka aluminiowa konstrukcja i zoptymalizowana pod względem dynamiki karoseria to tylko niektóre z zalet, o jakich warto wspomnieć przy tym modelu. BMW Gran Coupe to jedyny w swoim rodzaju samochód sportowy, który doskonale spełnia również funkcję auta rodzinnego.

Gran Coupé – prezentacja wnętrza

Warto zaznaczyć, że zewnętrzne aspekty wizualne to nie jedyne zalety, jakimi może pochwalić się model Gran Coupe. Pojazd ten został wyposażony w sportowe fotele, luksusową skórzaną tapicerkę i nowoczesne oświetlenie ambientowe. Twórcy projektu samochodu postanowili zadbać zarówno o komfort kierowcy, jak i pasażerów. Gran Coupe może pochwalić się bowiem ogromną przestrzenią, która jest niewątpliwym atutem tego modelu. Towarzysze podróży umiejscowieni na tylnych siedzeniach samochodu mogą cieszyć się ogromną ilością wolnego miejsca, a co za tym idzie – niezrównanym komfortem w trakcie jazdy.

BMW serii 8 – Coupe – niedościgniony biznesmen

Ten samochód to spełnienie marzeń każdego kierowcy. W przypadku BMW serii 8 Coupe zachwyt wzbudzają zarówno detale zewnętrzne, jak i przemyślane drobiazgi umieszczone wewnątrz auta. Model ten nie bez przyczyny przyciąga wzrok zarówno innych kierowców, jak i przechodniów. Szeroka gama lakierów i dopracowane kontury sprawiają, że pojazdu nie sposób pomylić z żadnym innym autem. Prezencja zewnętrzna BMW serii 8 Coupe jednoznacznie wskazuje na sportowy gen i wyjątkową klasę, którą mogą pochwalić się wyłącznie pojazdy tej marki.

Sportowa elegancja – Coupe

BMW Serii 8 Coupe to klasyczna prezentacja motywu „smart casual”. Samochód pomimo swojego sportowego charakteru zachowuje najwyższe standardy i wyróżnia się nieprzeciętną elegancją. Wszystko za sprawą luksusowych materiałów wykończeniowych, innowacji technologicznych i nowoczesnego designu. Pojazd ten został stworzony z myślą o niedoścignionym komforcie jazdy i frajdzie z podróży. To doskonały model dla amatorów długich tras i dalekich wycieczek. BMW serii 8 Coupe to produkt, w którym nieprzeciętna elegancja spotyka się z groźnym żywiołem.

BMW serii 8 – Cabrio – niepokorny marzyciel

Lubisz czuć wiatr we włosach? Świetnie się składa – kolejnym prezentowanym przez nas samochodem jest BMW serii 8 w wersji Cabrio. Nie ulega wątpliwości, że model ten jest prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników aut sportowych. Pojazd wyróżnia się nieprzeciętną dynamiką i satysfakcją z prowadzenia, zaś precyzyjne linie i przemyślane detale tylko podkreślają jego niezależny styl bycia. Jeśli miałeś już okazję prowadzić BMW serii 8 Cabrio, zapewne wiesz, że z tego pojazdu dosłownie emanuje jego pewność siebie. To synonim dzikiego zwierzęcia, które po długiej uwięzi nareszcie zostało wypuszczone na wolność.

Wyposażenie w wersji Cabrio

Wnętrze prezentowanego modelu stanowi nierozerwalny związek pomiędzy sportowym charakterem i luksusowym designem. BMW serii 8 Cabrio zostało wyposażone w szlachetne szklane aplikacje „CraftedClarity”, wysokogatunkową skórzaną tapicerkę z kontrastującymi szwami oraz nostalgiczne oświetlenie ambientowe. Nastrój panujący wewnątrz tego pojazdu to synonim sportowego romantyzmu i zapierającego dech w piersiach nastroju.