Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X3 xDRIVE30e

Przemierzaj miasto w wielkim stylu i ze świadomością, że dokładasz swoją cegiełkę do poprawy jakości powietrza. BMW X3 xDrive30e to samochód z napędem hybrydowym w technologii BMW eDrive, który zachwyca stylistyką, funkcjonalnością, doskonałymi osiągami, a przy tym niskim zużyciem paliwa. Może też pracować w trybie zupełnie bezemisyjnym, a więc nie emitując szkodliwych spalin. Technologie jutra są dostępne dla Ciebie już dziś. Przekonaj się, że ten samochód spełni wszystkie Twoje oczekiwania – nawet te, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy.

Wydajny napęd hybrydowy

BMW X3 xDrive30e to samochód hybrydowy typu Plug-in. Oznacza to, że pozyskuje energię do zasilenia silnika elektrycznego zarówno w trakcie jazdy (głównie podczas hamowania), ale właściciel może też uzupełnić stan akumulatora z gniazdka sieciowego lub publicznej stacji ładowania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, minimalizujące problem związany z ograniczonym zasięgiem podczas jazdy wyłącznie w trybie elektrycznym. Nie musisz się również obawiać wyjazdów w dalszą trasę – zawsze masz do dyspozycji silnik spalinowy.

Oba źródła napędu współpracują ze sobą w sposób niezauważalny dla kierowcy. Zaawansowana elektronika dobiera silnik w zależności od warunków panujących na drodze oraz stylu jazdy. Warto dodać, że moc silnika elektrycznego jest przenoszona na oś przednią, a spalinowego – na tylną.

W momencie, gdy istnieje niewielkie zapotrzebowanie na energię, bo na przykład stoisz w korku czy poruszasz się wolnym tempem, działa wyłącznie napęd elektryczny. Wówczas samochód nie emituje żadnych spalin i praktycznie nie zużywa paliwa. Wystarczy jednak, że gwałtownie naciśniesz pedał gazu, a zostanie uwolniona cała skompensowana moc zestawu napędowego, dla zapewnienia Ci bezpieczeństwa i maksymalnej satysfakcji z jazdy.

Napęd BMW eDrive to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie technologii hybrydowej i wzór do naśladowania dla innych producentów. Kluczową zaletą tego napędu jest nie tylko bardzo niskie zużycie paliwa, ale również doskonała kooperacja silnika benzynowego z elektrycznym. Podczas jazdy w ogóle nie odczujesz żadnej różnicy w stosunku do konwencjonalnego napędu – poza świadomością, że masz stały dostęp do ogromnej mocy, a przy tym Twoja podróż jest przyjazna środowisku naturalnemu.

BMW X3 xDrive30e: kosmiczne wnętrze

Najnowocześniejsze technologie kryją się nie tylko pod maską. Ten samochód dosłownie ocieka rozwiązaniami, które jeszcze do niedawna pozostawały tylko w sferze projektów i były uznawane za melodię odległej przyszłości. Już po zajęciu miejsca na fotelu kierowcy zorientujesz się, że masz do czynienia z autem klasy high-end. Zdradza to chociażby super nowoczesny zestaw wskaźników, charakterystyczny dla wszystkich modeli hybrydowych BMW.

Zestaw ten przekazuje Ci wszystkie potrzebne informacje zarówno o warunkach jazdy, jak i pozostałym do pokonania dystansie w trybie elektrycznym, spalinowym i mieszanym oraz o poziomie naładowania akumulatora. Czysta innowacja.

Łatwe uzupełnianie energii

Gniazdo ładowania tej hybrydy typu Plug-in zostało gustownie schowane na przednim błotniku od strony kierowcy. Klapka nie psuje designu samochodu, a przy tym skutecznie zabezpiecza złącze przed wilgocią czy zanieczyszczeniem. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest diodowy zestaw wskaźników informujących o poziomie naładowania akumulatora, dzięki czemu od razu dowiesz się, czy możesz już ruszyć w dalszą trasę.

Decyduj, jak chcesz podróżować

BMW X3 xDrive30e daje Ci szerokie możliwości w zakresie wyboru preferowanych właściwości jezdnych i zmiany ich charakterystyki. Do dyspozycji masz aż cztery tryby jazdy: ECO PRO (w tym trybie auto jest niesamowicie oszczędne i przyjazne środowisku), COMFORT (optymalne nastawy zawieszenia dla zapewnienia Ci maksymalnej przyjemności z jazdy), SPORT oraz SPORT+ - dwa ostatnie pozwolą Ci poczuć, że choć jeździsz hybrydą, to wcale nie zrezygnowałeś ze sportowych ambicji i nadal możesz cieszyć się gwałtownym przypływem adrenaliny.

Już teraz umów się na jazdę testową BMW X3 xDrive30e w jednym z salonów BMW Bawaria Motors!

Title
Twoje BMW X3 xDrive30e BMW X3 xDrive30e można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Gdańsku oraz Katowicach. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami.