5 touring hybrid
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 530e TOURING

Prezentujemy BMW 530e Touring, czyli luksusowo wyposażony i bardzo komfortowy samochód rodzinny, który dzięki napędowi hybrydowemu typu plug-in jest też przyjazny środowisku naturalnemu oraz bardzo oszczędny. Poznaj wszystkie najmocniejsze strony tego auta i przekonaj się, że to już czas, abyś przesiadł się do hybrydy klasy premium.BMW 530e Touring jest hybrydą typu plug-in. Oznacza to, że pojemność akumulatora uzupełniasz bezpośrednio z gniazdka, publicznej stacji ładowania lub Wallboxa, np. w domowym garażu. Podstawową jednostką napędową jest silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, który rozwija moc 184 KM. Wspiera go silnik elektryczny o mocy 109 KM. Daje to bardzo dobre osiągi – od 0 do 100 km/h auto rozpędza się w czasie zaledwie 6,1 sekundy. Prędkość maksymalna w trybie spalinowym wynosi 225 km/h, a w trybie elektrycznym 140 km/h.

Duży zasięg

Ogromną zaletą hybrydowego napędu typu plug-in jest

to, że BMW 530e Touring możesz podróżować wyłącznie w trybie elektrycznym.

Zasięg wynosi do 57 kilometrów, co powinno być w zupełności wystarczające w

warunkach miejskich. Dobrze jest wiedzieć, że jadąc z domu do pracy nie

przyczyniasz się do pogorszenia jakości powietrza, a także oszczędzasz

pieniądze na zakupie paliwa.

Innowacyjny napęd hybrydowy

BMW 530e Touring jest hybrydą typu plug-in. Oznacza to, że pojemność akumulatora uzupełniasz bezpośrednio z gniazdka, publicznej stacji ładowania lub Wallboxa, np. w domowym garażu. Podstawową jednostką napędową jest silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, który rozwija moc 184 KM. Wspiera go silnik elektryczny o mocy 109 KM. Daje to bardzo dobre osiągi – od 0 do 100 km/h auto rozpędza się w czasie zaledwie 6,1 sekundy. Prędkość maksymalna w trybie spalinowym wynosi 225 km/h, a w trybie elektrycznym 140 km/h.

Funkcjonalność, jakiej oczekujesz

BMW 530e Touring nieprzypadkowo jest jednym z najchętniej wybieranych modeli typu touring w swojej klasie. Ten samochód oferuje maksimum funkcjonalności i będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziny. Bagażnik ma pojemność aż 560 litrów, która po złożeniu tylnej kanapy rośnie do 1700 litrów. Oparcia możesz składać w proporcji 40:20:40 za pomocą dwóch elektrycznych dźwigni. Klapa bagażnika również jest obsługiwana elektrycznie, dlatego nie musisz już brudzić sobie rąk czy odkładać siatek z zakupami.

Atrakcyjna stylistyka

BMW 530e Touring to samochód, który na pewno nie jest nudny. Dynamiczna linia nadwozia sprawia, że za każdym razem, gdy do niego podchodzisz, masz szeroki uśmiech na twarzy. Projektantom BMW udało się połączyć funkcjonalność ze sportowym charakterem tego modelu. Zwróć uwagę na potężną atrapę chłodnicy z „nerkami” BMW oraz światłami laserowymi, które w trybie świateł drogowych zapewniają doświetlenie na odległość aż do 600 metrów.

Usługi cyfrowe

BMW 530e Touring jest wyposażone w szereg najnowocześniejszych technologii bawarskiego producenta, które dbają o bezpieczeństwo i komfort podróży. Do swojej dyspozycji masz m.in. system asystujący kierowcy Professional, na który składają się asystent pasa ruchu, asystent parkowania czy funkcja ostrzegania przed kolizją.

Rewolucyjny BMW Live Cockpit Professional zapewnia łatwą obsługę poszczególnych funkcji. Pakiet BMW Connected Drive pozwalam maksymalnie spersonalizować poszczególne systemy w taki sposób, abyś podczas jazdy mógł np. załatwiać sprawy służbowe łącząc się ze swoim telefonem.