BMW serii 1 (F40)
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 1

Czy można mieć samochód o sportowym zacięciu, który jednocześnie zapewni najwyższy poziom funkcjonalności, bezpieczeństwa i komfortu? BMW udowadnia, że tak. BMW serii 1 w 5-drzwiowej wersji nadwozia to połączenie niepowtarzalnego stylu bawarskiej marki z walorami praktycznymi. Idealny wybór do miasta, dla niedużej rodziny czy każdej osoby, która nie akceptuje sztampy.

Design na światowym poziomie i dostępny na życzenie 

BMW serii 1 w 5-drzwiowej wersji nadwozia, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią się wyróżniać na drodze. Model jest dostępny w ogromnej liczbie konfiguracji stylistycznych, dzięki czemu design konkretnego egzemplarza można bez żadnego problemu dopasować do indywidualnych oczekiwań właściciela. Do wyboru mamy liczne wersje koloru nadwozia, tapicerki oraz innych elementów aranżacyjnych. BMW wychodzi z założenia, że życie jest za krótkie, aby jeździć nudnymi samochodami. 

Sportowo i praktycznie 

Kto powiedział, że samochody o sportowym zacięciu nie mogą pełnić funkcji auta dla rodziny? BMW serii 1 w 5-drzwiowej wersji nadwozia łamie stereotypy. Ten model jest bardzo funkcjonalny, umożliwiając wygodne zajmowanie miejsca na tylnej kanapie czy zapinanie dziecka w foteliku. Gwarantuje przy tym bardzo komfortową podróż dla 4 dorosłych lub całej rodziny. 

BMW serii 1 w wersji 5-drzwiowej jest zatem świetnym wyborem dla osób, które nie chcą rezygnować z walorów praktycznych, a jednocześnie oczekują od samochodu czegoś więcej niż tylko przemieszczania się z punktu A do punktu B. Tutaj gratis dostajemy niebanalny, dynamiczny styl, doskonałe właściwości jezdne oraz jakość wykonania godną marki BMW. 

Mnogość wersji silnikowych

BMW nigdy nie ogranicza kierowców. W nowej serii 1 do wyboru mamy wiele wersji silnikowych, które łączy jedno: nieprzeciętna dynamika. Można wybrać manualną, automatyczną lub sportowo zestrojoną automatyczną skrzynię biegów. Nawet bazowe jednostki benzynowe zapewniają ogromną radość z jazdy, jednocześnie gwarantując rozsądne zużycie paliwa.


Zobacz BMW serii 1 od ręki

Dla kogo jest Seria 1?

Komunikacja z samochodem

BMW serii 1 w wersji 5-drzwiowej jest skupione na maksymalnym komforcie kierowcy. Funkcjonalność modelu została wyniesiona na niebotyczny poziom, co docenią szczególnie osoby dużo podróżujące i preferujące maksymalnie komfortowe warunki jazdy.

Opcjonalny zestaw usług cyfrowych ConnectedDrive zamienia wnętrze samochodu w centrum rozrywki. Między innymi dostępna jest funkcja rozpoznawania muzyki, która identyfikuje piosenki w radiu i na życzenie kierowcy zapisuje je w osobistej bibliotece. Dzięki temu nie trzeba już „skakać” po stacjach, by móc posłuchać ulubionych utworów.

Inną ciekawą funkcją jest usługa Concierge. Wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk, aby połączyć się z centrum informacji BMW i uzyskać pomoc np. w znalezieniu najbliższej restauracji, serwisu czy stacji benzynowej. To gwarantuje bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa w nawet najdłuższej trasie.

BMW Connected

Aplikacja BMW Connected całkowicie zmienia myślenie o zarządzaniu własnym samochodem. Oprogramowanie łączy się ze smartfonem właściciela, pobierając z niego m.in. kalendarz. Dzięki temu system automatycznie wyznacza trasę dojazdu na spotkanie i z wyprzedzeniem przypomina o konieczności wyjścia z biura czy z domu, by móc zdążyć na czas. Ponadto aplikacja pozwala m.in. zdalnie zamknąć lub otworzyć samochód oraz zlokalizować go na parkingu.

BMW serii 1 F40 video test
Zakup BMW krok po kroku
Twoje BMW serii 1 BMW serii 1 w wersji 5-drzwiowej można zamówić w Salonach BMW Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice i Gdańsk. Zapraszamy na jazdy próbne i konsultacje z doradcami Bawaria Motors, którzy pomogą w skonfigurowaniu samochodu według indywidualnych oczekiwań.