ix3
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW iX3

Doskonały design. Zaawansowane rozwiązania technologiczne. Radość z jazdy bez spalin

iX3 to pierwszy w pełni elektryczny SAV marki BMW, który jest uosobieniem nowoczesnej myśli technologicznej. To wyjątkowe auto, będące wspaniałą symbiozą wysublimowanego designu zewnętrznego i zachwycającego wnętrza, wyposażone w szereg innowacyjnych systemów wsparcia kierowcy. Poznaj wyjątkowe BMW iX3 i daj się zaskoczyć ilością wprowadzonych modernizacji. Wyciągnij pomocną dłoń w kierunku planety i postaw na auto elektryczne. Korzystaj z szerokiej gamy kolorystycznej lakierów, tapicerek i listew. Skonfiguruj swój wymarzony samochód i dostosuj go do swoich własnych wytycznych. Czy jesteś gotów, by go poznać?

Perfekcjonizm bez kompromisów

Pierwsze, co przykuwa uwagę w modelu BMW iX3, to, oczywiście, wygląd zewnętrzny. Ten wyjątkowy SAV może pochwalić się nie tylko wyraźnymi konturami, które są synonimem jego buntowniczego charakteru, ale także licznymi detalami docenianymi przez wielu miłośników marki. Nowe 20-calowe aerodynamiczne obręcze kół, dyfuzor z niebieskimi wstawkami oraz atrapa chłodnicy o siatkowej strukturze z poziomymi bryłkami to tylko niektóre elementy, które możemy podziwiać we wskazanym przez nas modelu. BMW nie pozostawia złudzeń – iX3 to zupełnie nowa definicja przyszłości, z którą wkrótce przyjdzie nam się zmierzyć.

Wyjątkowa aura nowoczesności

Nie ulega wątpliwości, że estetyczny design zewnętrzny jest ważny… Ale nie najważniejszy. Bawaria Motors doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że samochód musi oferować również nowatorskie rozwiązania wewnętrzne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. To właśnie dlatego wnętrze BMW iX3 zostało wyposażone w oryginalne listwy progowe BMW oraz oświetlenie ambientowe z domyślnym kolorem niebieskim. Detale te sprawiają, że atmosfera w środku samochodu staje się wyjątkowa i niepowtarzalna. Dodajmy do tego wygodne fotele, doskonały design dźwięku, eleganckie skórzane materiały i gustowne przeszycia… Czyż nie jest to opis auta marzeń?


BMW iX3 od Ręki

Zaawansowane systemy wsparcia

Ale dlaczego właściwie BMW iX3 nazywany jest samochodem przyszłości? Pojazd został wyposażony w liczne systemy wsparcia kierowcy, które wpływają nie tylko na komfort jazdy, ale także na bezpieczeństwo. Wśród nich możemy wymienić na przykład widok wspomaganej jazdy, który jest odpowiedzialny za prezentowanie w czasie rzeczywistym informacji dotyczących otoczenia auta. To jednak nie wszystko – wszak nie sposób przejść obojętnie obok takich technologii, jak asystent parkowania plus, aktywny regulator prędkości, asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu oraz kluczyk cyfrowy. A to zaledwie przykłady możliwości BMW iX3!

Doskonała dynamika jazdy

Pierwszy w pełni elektryczny przedstawiciel rodziny BMW bez wątpienia cechuje się pierwszorzędną dynamiką jazdy. Wszystko za sprawą technologii BMW eDrive piątej generacji, która odpowiada za niezrównane emocje podczas prowadzenia i, oczywiście, wydajność. Napęd wskazanego przez nas pojazdu obejmuje silnik elektryczny, przekładnię i elektronikę mocy, zaś silnik zasilany jest poprzez akumulator wysokonapięciowy ze specjalnie opracowanymi ogniwami litowo-jonowymi. Jak widzisz BMW iX3 to samochód dopracowany w każdym calu.

Komfortowe ładowanie w każdych warunkach

Wskazany przez nas model został wyposażony w funkcję BMW Charging, która zapewnia dostęp do ponad 165 000 punktów ładowania na całym świecie. Dzięki owemu usprawnieniu możesz zyskać również praktyczny pakiet do ładowania pojazdu w domu. Wszystko za sprawą szybkiej ładowarki, która umożliwia ładowanie samochodu z gniazdka domowego lub za pośrednictwem specjalnej przejściówki. Ile jednak czasu zajmuje naładowanie takiego pojazdu? Aby naładować BMW iX3 do 80%, musisz poświęcić około 34 minut. To stosunkowo niewiele, prawda?

Przyszłość jest w Twoich rękach

BMW iX3 to znacznie więcej, niż tylko samochód – to ukłon w stronę technologii i planety. To także reprezentant nowoczesnych możliwości i licznych systemów bezpieczeństwa, dzięki którym elektryzująca przyjemność z jazdy jest jeszcze większa. To propozycja dla wszystkich kierowców, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania osadzone w estetycznym wnętrzu. BMW iX3 jest odpowiedzią na współczesne wymagania.