x7m
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X7 M50i

BMW X7 M to największy, najbardziej spektakularny SAV w gamie bawarskiej marki, który budzi powszechny zachwyt i od dnia premiery jest obiektem pożądania milionów kierowców. To doskonałe połączenie komfortu, odważnego designu, bezpieczeństwa i funkcjonalności z emocjami, jakie zapewnia piekielnie mocny napęd w wersji M. Dowiedz się więcej o tym modelu BMW, który całkowicie zmienił definicję SAV-a klasy premium.

Poczuj sportowe emocje na drodze

BMW X7 M jest dostępne w dwóch wariantach silnikowych. Jeśli preferujesz jednostki wysokoprężne, to postaw na M50d z sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3 litrów, który rozwija moc 400 KM. Auto w tej specyfikacji rozpędza się do 250 km/h (ograniczonej elektronicznie), a pierwszą setkę osiąga już po 5,4 s.

Prawdziwym motoryzacyjnym rarytasem jest natomiast wariant BMW X7 M z silnikiem benzynowym, o oznaczeniu M50i. BMW zastosowało tutaj benzynową ośmiocylindrową jednostkę o pojemności 4,4 litra, która rozwija moc 530 KM. To wystarczy, aby ten potężny samochód pierwszą setkę osiągnął już po 4,7 s i rozpędził się do 250 km/h.

Wzór elegancji

BMW X7 M to naturalna propozycja dla tych kierowców, którzy szukają emocji za kierownicą, ale jednocześnie chcą prezentować się na drodze dostojnie, zagwarantować sobie najwyższy poziom luksusu oraz komfortu podróżowania z całą rodziną. Ten samochód perfekcyjnie spełnia wszystkie te oczekiwania.

Wnętrze jest kwintesencją komfortu spod znaku BMW. Bardzo wygodne fotele, materiały wykończeniowe najwyższej jakości, innowacyjne systemy wspierające kierowcę, włącznie z BMW Personal Copilot oraz BMW Connected Drive – to wszystko sprawia, że podróż tym samochodem jest ciągłym doświadczaniem przyjemności.

Zaawansowane funkcje do dyspozycji kierowcy

Jak przystało na flagowego SUV-a BMW X7 M oferuje Ci dostęp do najlepszych rozwiązań technologicznych bawarskiego producenta. Do Twojej dyspozycji są systemy asystujące kierowcy Professional, które ułatwiają poruszanie się zarówno po zatłoczonym mieście, jak i autostradach. Poszczególnymi funkcjami możesz sterować przy pomocy gestów.

Z kolei BMW Live Cockpit Professional z funkcją nawigacji oferuje zestaw ekranów dotykowych z monitorem pokładowym o przekątnej 12,3 cala oraz w pełni cyfrowym wyświetlaczem wskaźników również o przekątnej 12,3 cala.

Skuteczny w terenie, ultra stabilny na autostradzie

W BMW X7 M nie mogło oczywiście zabraknąć najważniejszych osiągnięć inżynierów bawarskiego producenta, które sprawiają, że jazda tym samochodem jest równie przyjemna w terenie, jak i na drogach szybkiego ruchu. Pakiet xOffroad z czterema trybami jazdy pozwoli Ci bezpiecznie i komfortowo przemierzać np. drogi gruntowe, ale też bez stresu pokonywać kolejne kilometry zaśnieżonych arterii miejskich. Z kolei takie rozwiązania, jak adaptacyjne pneumatyczne zawieszenie obu osi czy zintegrowany aktywny układ kierowniczy gwarantują Ci maksymalną precyzję prowadzenia przy dużej prędkości, nawet w bardzo ciasnych zakrętach. Nie czekaj i już teraz umów się na jazdę testową BMW X7 M w BMW Bawaria Motors