seria 4
Cecha 1
seria 4 wew
Cecha 2
seria 4
Cecha 3

BMW i4 M50

Dynamika BMW M przybiera niespotykaną formę w BMW i4 M50. To innowacja z całkowicie elektrycznym napędem, osiąga moc 544 KM przez zasilanie przez dwa silniki BMw M eDrive. Ten imponujący klasą i funkcjonalnością model posiada wyjątkową formę. Sportowy, a zarazem ekskluzywny, posiada bardzo duży zasięg.

Dynamika jazdy

BMW i4 M50 to kreator nowych wrażeń z jazdy. Nieprzerwane przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy to szansa na bardzo wysoki poziom adrenaliny. Jest to model wyposażony w wiele dodatkowych funkcji technicznych, które obok dwóch silników BMW M eDrive uzupełniają wrażenia z jazdy. Technologia BMW eDrive piatej generacji umożliwia moc i jej inteligentne wykorzystanie.

Inteligentna komunikacja

​W BMW i4 M50 odnajdziesz najnowszą generację BMW Live Cockpit Professional. To widok nowego zakrzywionego ekranu BMW ze znaczkiem M, który zapewnia jeszcze lepszą wizualną prezencję. Ekran dotykowy umiejscowiony pod bezramkową szklaną powierzchnią to najnowocześniejsze dostepne połaczenie wyświetlaczy. Model wyposażony jest w opcję inteligentnego asystenta osobistego BMW, który reaguje na głos.

Sportowe zawieszenie

Sportowe zawieszenie M oraz zmienny sportowy układ kierowniczy i sportowe hamulce M to standard modelu BMW i4 M50. Dodatkowe wzbogacenie stanowią standardowy pakiet aerodynamiczny M i opcjonalny pakiet M Technik. Ekskluzywne elementy stylistyczne w kolorze Cerium Grey i charakterystyczne elementy M, od zamkniętej atrapy chłodnicy M po spojler tylny M, uzupełniają dynamiczny wygląd. Ultranowoczesną atmosferę wnętrza tworzą nowy zakrzywiony ekran BMW, nachylony w kierunku kierowcy, oraz smukła deska rozdzielcza. Sportowe akcenty stanowią akcenty M, takie jak przednie fotele sportowe M lub kierownica skórzana M z kontrastującym stebnowaniem w kolorach M.

Wyjątkowa stylistyka

Samochód emanuje dynamiką i sportowym charakterem w każdym calu. Specyficzny dla modelu jest pas przedni i tylni w kolorze karoserii, czarne, błyszczące elementy stylistyczne na progach oraz wstawka dyfuzora w metalizowanym kolorze. Sportowy charakter mogą uzupełniać karbonowe elementy zewnetrzne M, jak boczne osłony z tyłu i spojler tylny, czy lusterka o specjalnym kształcie. Dostępne są również listwy ozdobne z listwą w perłowym chromie, które genialnie komponują się ze sportowymi fotelami M.

BMW M IconicSounds Electric

Dzięki BMW M IconicSounds Electric tło dźwiękowe pracy napędu w BMW i4 M50 jest prezentowane w bardzo emocjonalny i stosowny dla BMW M sposób. Wyjątkowo mocne i dynamiczne z wyraźnym feedbackiem w trybie SPORT, ze zrównoważoną akustyką z lekkim feedbackiem w trybie KOMFORT lub wysokim komfortem akustycznym i całkowicie bezgłośne w trybie ECO PRO.

Ładowanie

BMW Charging, to rozwiązania, które dają szeroką gamę różnych możliwości ładowania BMW i4 M50 w domu, w miejscach publicznych i w pracy. Imponująca mocy ładowania, pozwala naładować zasięg 140 km w zaledwie 10 minut – lub naładować akumulator na publicznych stacjach ładowania IONITY High Power Charging od 10 do 80 procent w zaledwie 31 minut.

Title
Twoje BMW i4 M50 BMW serii 4 Coupe można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.