Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X7

Luksus wyniesiony na najwyższy poziom. BMW X7 to flagowy SUV bawarskiej marki, który nie tylko uzupełnia gamę X, ale także stanowi dowód na to, że konstruktorzy BMW jak nikt inny potrafią odpowiadać na potrzeby kierowców. Czysta elegancja, kwintesencja komfortu i funkcjonalności.

Wygląda tak jak jeździ. Wspaniale 

BMW X7 słusznie budzi respekt swoim wyglądem. Ten duży SUV został zaprojektowany po to, by zmienić każdą podróż w doświadczanie przyjemności. Masywna, wręcz atletyczna bryła jest jednocześnie zaskakująco lekka i dynamiczna. Tutaj każdy detal ma za zadanie podkreślać, że mamy do czynienia z samochodem klasy Super Premium. Tak luksusowym i dynamiczny, jak tylko można to sobie wyobrazić. 

Imponujące osiągi 

BMW X7, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, nawiązuje do odwiecznej tradycji i filozofii bawarskiej marki. Jazda samochodem ma być źródłem satysfakcji i dawać radość. Dlatego ten luksusowy samochód skrywa pod efektowną karoserią najnowocześniejsze technologie napędu. Gama silnikowa obejmuje trzy jednostki: jedną benzynową i dwie wysokoprężne (w tym M50d). 

Już bazowy silnik benzynowy gwarantuje bardzo dobre wrażenia z jazdy. Sześciocylindrowa jednostka o mocy 340 KM oferuje moment obrotowy na poziomie 450 Nm, rozpędzając samochód do 245 km/h. Sprint do pierwszej setki zajmuje tylko 6,1 sekundy. Dzięki technologii BMW EfficientDynamics silnik jest też zaskakująco oszczędny – zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi od 11,2 do 11,9 litra na 100 kilometrów. 

Skrzynia biegów Steptronic 

To zdecydowanie najlepszy wybór do tego modelu. Ośmiobiegowy automat Steptronic ma sportowy charakter, płynnie i błyskawicznie zmienia przełożenia, za każdym razem bezbłędnie odgadując intencje kierowcy. Oczywiście możliwa jest również manualna zmiana biegów przy pomocy dźwigienek umieszczonych przy kierownicy. 

Adaptacyjne pneumatyczne zawieszenie obu osi 

BMW X7 jest samochodem uosabiającym komfort jazdy. Adaptacyjne pneumatyczne zawieszenie obu osi perfekcyjnie wybiera wszelkie nierówności, ułatwia wsiadanie i wysiadanie oraz załadunek bagaży. Jednocześnie utrzymuje stałą wysokość niezależnie od obciążenia. Pneumatyką można sterować przy pomocy dedykowanego przycisku w kokpicie. 

Pakiet xOffroad

Luksusowy SUV o prawdziwych właściwościach terenowych? BMW X7 jest najlepszym dowodem na to, że wycieczka w teren nie musi być zbyt dużym wyzwaniem dla auta tego typu. Dzięki pakietowi xOffroad, w skład którego wchodzą cztery tryby jazdy terenowej, samochód zachowuje idealną trakcję i gwarantuje pewne prowadzenie bez względu na rodzaj nawierzchni.

BMW Live Cockpit Proffesional

Standardowy element wyposażenia BMW X7 jest źródłem najważniejszych informacji dla kierowcy, które są wyświetlane na dwóch ekranach o przekątnej 12,3 cala. System obejmuje również funkcję nawigacji.

Sterowanie za pomocą gestów

Innowacyjna technologia BMW bardzo ułatwia zarządzanie poszczególnymi funkcjami samochodu. Sterowanie za pomocą gestów jest intuicyjne, szybkie i bardzo bezpieczne, ponieważ kierowca nie musi odrywać wzroku od drogi w poszukiwaniu odpowiednich przycisków.

Systemy wspierające kierowcę

BMW X7 oferuje wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania niemieckiego producenta, które odciążają kierowcę w codziennych czynnościach. System asystujący kierowcy Professional obejmuje m.in. asystenta zmiany pasa ruchu, przejazdy przez skrzyżowanie czy lokalne ostrzeganie przed zagrożeniami. Do tego dochodzi Asystent Parkowania Plus z funkcjami automatyzującymi parkowanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Światła laserowe BMW

Światła laserowe w oryginalnej stylistyce X to pionierskie osiągnięcie BMW, które przyczynia się do poprawy widoczności na drodze. Światła oświetlają nawet na odległość 600 metrów, czyli prawie dwukrotnie dalej niż standardowe reflektory.

Title
Twoje BMW X7 To oczywiście tylko wybrane funkcje i zalety tego samochodu. Po więcej szczegółów zapraszamy do salonów BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, gdzie można zamówić BMW X7 w dowolnej specyfikacji.