Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 8 GRAN COUPÉ M

Koniec z kompromisami. Czas najwyższy, abyś spełnił swoje marzenie o posiadaniu spektakularnego samochodu – takiego, który nie jest już tylko alternatywą, ale celem. BMW M8, szczególnie w wersji Gran Coupe Competition, to auto, które łączy w sobie uzależniającą moc, komfort, sportowy design oraz zadziwiającą wręcz funkcjonalność na co dzień. Poznaj lepiej tę propozycję bawarskiej marki i przekonaj się, że jest to właśnie ten samochód, który chcesz parkować w swoim garażu.

BMW M8: sport i praktyczność

BMW M8 wygląda tak rewelacyjnie, że pod względem stylistyki bliżej mu do samochodów wyczynowych. Tym bardziej zaskoczą Cię walory funkcjonalne tego modelu. Mamy tutaj do czynienia z 4-drzwiowym coupe, które wewnątrz zachwyca luksusem, zapewniając kierowcy i pasażerom najwyższy komfort jazdy. Jeśli ktoś kiedyś powiedział Ci, że mając dzieci jesteś skazany na nudne sedany, kombi czy vany, to… po prostu tego nie słuchaj.

Projektując ten model inżynierowie BMW sięgnęli po wszystko, co najlepsze w bawarskiej marce. W standardzie dostajesz więc rewelacyjne właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych i na dowolnej nawierzchni, zapierające dech osiągi, najwyższą jakość wykończenia wnętrza oraz oczywiście całą gamę systemów wspierających kierowcę, dbających o bezpieczeństwo i komfort podróży.

8 cylindrów dla jeszcze większej radości z jazdy

BMW M8 w wersji Competition Gran Coupe jest napędzane brutalnie mocnym silnikiem benzynowym M TwinPower Turbo o pojemności 4,4 litra. Ta jednostka V8 generuje moc 625 KM i zapewnia sportowe osiągi dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu aż 750 Nm. Ten silnik czerpie z technologii wykorzystywanych w wyczynowym sporcie – między innymi zastosowano tutaj międzyrzędowy kolektor wydechowy, który zwiększa szybkość reakcji jednostki.

Aby zapewnić Ci jeszcze szerszy uśmiech na twarzy podczas dociskania pedału gazu, silnik jest wspierany aż dwiema turbosprężarkami typu Twin Scroll. Efekt? BMW M8 Competition Gran Coupe pierwszą setkę osiąga w ciągu zaledwie 3,2 sekundy, a od 0 do 200 km/h rozpędza się w 11 sekund. Ekscytujące, prawda?

M xDrive

Potężna moc jest niczym, jeśli samochód nie będzie w stanie przenieść jej na drogę. Dlatego w BMW M8 zastosowano układ napędowy M xDrive, będący niedoścignionym wzorem dla innych producentów. Nie musisz się zastanawiać, czy warunki pogodowe pozwalają Ci nieco mocniej przycisnąć pedał gazu: inteligentny system rozkłada napęd na wszystkie koła w taki sposób, aby zapewnić kierowcy i pasażerom maksymalne bezpieczeństwo, a przy tym dać legendarną radość z jazdy.

Wygląda tak samo dobrze, jak jeździ

BMW udowodniło, że można połączyć sportowy design z najwyższą elegancją. BMW M8 to samochód dla tych, którzy lubią się wyróżniać na drodze, ale chcą to robić z klasą. Udało się zachować luksusowy charakter marki ze sportowym zacięciem charakterystycznym dla kultowej gamy M. Linia nadwozia jest bardzo dynamiczna, wyraźnie opadający dach podkreśla, że to coupe, które równie dobrze sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas samotnych przejazdów autostradowych z maksymalną dopuszczalną prędkością.

Zapraszamy do świata luksusu

Wnętrze BMW M8 nie pozostawia wątpliwości: ten samochód został stworzony tak, by zapewnić Ci najlepsze doznania podczas podróży, niezależnie od jej długości. Skórzana kierownica M świetnie leży w dłoniach, zapewniając jeszcze lepsze poczucie kontroli nad samochodem. Sportowe fotele M z pełną tapicerką ze skóry Merino nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale też gwarantują pewne podparcie dla kręgosłupa w szybko pokonywanych zakrętach. Na deser masz jeszcze efektowne podświetlenie drzwi i konsoli środkowej oraz charakterystyczne dla całej gamy M kontrastowe, czerwone akcenty świetlne.

To tylko próbka tego, co czeka Cię po zajęciu miejsca na fotelu BMW M8. Przygotuj się na jeszcze więcej emocji i już teraz umów się na jazdę próbną w jednym z salonów BMW Bawaria Motors. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę zakupu tego spektakularnego samochodu.