3 touring hybrid
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 330e TOURING

BMW 330e Touring to pod wieloma względami idealny samochód rodzinny. Jest nie tylko funkcjonalny, pakowny i zapewnia wysoki komfort podróżowania oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jest również przyjazny środowisku naturalnemu i portfelowi właściciela. To jedna z najchętniej wybieranych hybryd plug-in w swojej klasie. Dowiedz się, dlaczego.

Mocny i oszczędny napęd hybrydowy

BMW 330e Touring korzysta z napędu hybrydowego, w którym pojemność akumulatora uzupełnia się bezpośrednio z gniazdka, publicznej stacji ładowania czy domowego Wallboxa. Dzięki temu masz pewność, że nie zabraknie Ci energii do pokonania nawet kilkudziesięciu kilometrów w warunkach miejskich na samym prądzie. Ekologicznie, tanio, bez spalin.

Bazową jednostką napędzającą auto jest silnik benzynowy o pojemności 2 litrów. Moc 184 KM już zapewnia bardzo dobre osiągi, a gdy dodamy do tego 113 KM generowanych przez silnik elektryczny, to zyskamy układ napędowy dający olbrzymią przyjemność z jazdy.

BMW 330e Touring pierwszą setkę osiąga w czasie zaledwie 5,8 sekundy, natomiast prędkość maksymalna w trybie spalinowym wynosi 230 km/h. Gdy jedziesz na samym prądzie auto może się rozpędzić maksymalnie do 140 km/h.

Znakomita funkcjonalność

BMW 330e Touring jest samochodem, który daje mnóstwo przyjemności z jazdy, ale przy tym zaspokaja potrzeby rodziny pod względem ilości miejsca oraz przestrzeni bagażowej. To stylowe kombi o bardzo dynamicznej linii nadwozia pomieści wakacyjne bagaże czy duże zakupy. Bagażnik ma regularny kształt, dodatkowo producent zastosował w nim antypoślizgowe szyny, które zapobiegają przesuwaniu się bagaży w czasie jazdy. Klapa jest oczywiście otwierana i zamykana automatycznie.

W środku komfortowo podróżować może komplet 5 osób. Tradycyjnie dla BMW wnętrze zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, a do dyspozycji kierowcy i pasażerów są najnowocześniejsze systemy inforozrywki.

Bezpieczna podróż w standardzie

Jazda BMW 330e Touring daje olbrzymią satysfakcję dzięki legendarnej już precyzji prowadzenia. Nie zapominajmy jednak także o rozwiązaniach wspierających kierowcę, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo podróżowania. Takie funkcje, jak asystent parkowania, asystent zmiany pasa ruchu czy system ostrzegania przed kolizją sprawiają, że ryzyko groźnego zdarzenia na drodze jest maksymalnie ograniczone.

Dodatkowo warto wspomnieć o szeregu rozwiązań, które ułatwiają kierowcy zarządzanie poszczególnymi funkcjami oraz ich personalizowanie. Możesz korzystać z BMW Live Cockpit Professional (system komunikacji sieciowej) czy usług z pakietu BMW Connected Drive, aby m.in. idealnie zaplanować podróż czy załatwić ostatnie sprawy służbowe przed dojechaniem na rodzinne wakacje.

Dynamiczna stylistyka

BMW 330e Touring jest prawdopodobnie najładniejszym kombi na rynku. To unikalny przykład samochodu, który pomimo funkcjonalnego charakteru może cieszyć oko właściciela i prezentować się niezwykle wręcz dynamicznie. Producent zastosował tutaj także szereg detali poprawiających estetykę nadwozia, jak również wpływających na komfort i bezpieczeństwo jazdy – wspomnijmy o światłach laserowych, które w trybie świateł drogowych oświetlają jezdnię na odległość aż 600 metrów.


Już teraz umów się na jazdę testową BMW 330e Touring w BMW Bawaria Motors.