Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 3 TOURING M

Atmosfera wyścigu to Twoja pasja? BMW serii 3 Touring M to model dla Ciebie. Układ jezdny tego samochodu jest zaprojektowany dla maksymalnej dynamiki jazdy. Pojemność bagażnika przygotowuje ten pojazd do długich podróży, nie ujmuje jednak możłiwości rozwijania prędkości w ułamkach sekundy. 6-cylindrowe rzędowe silniki BMW M TwinPower Turbo o mocy do 375 KM (275 kW) odpowiadają za wyścigowe możliwości.


Poznaj swoje oczekiwania

Emocje na najwyższym poziomie dla wszystkich miłośników wyścigów gwarantowane są przez BMW serii 3 Touring M w oryginalnym stylu. Możliwe osiągi są imponujące, a sam samochód ispiruje zastosowanymi rozwiązaniami. Na przykład układ jezdny M z adaptacyjnym sportowym układem kierowniczym wspomagane są przez sportowy mechanizm różnicowy M i ze stałą regulacją blokady mechanizmu zapewniają sportową radość z jazdy. Jest to samochód o zwiększonej zwinności, optymalnej trakcji i doskonałym prowadzeniu.


Sportowe wyposażenie

Sportowe mechanizmy i układy M optymalizują trakcję, stabilność jazdy i przyspieszenie. Układ jezdny dostososuje się do warunków nawierzchni elektronicznie ale charakterystyka pracy może zostać wybrana przełącznikiem kierowcy. Wreszcie sportowa skrzynia Steptronic umozliwia sportową zmianę biegów. Gwarantuje zarówno komfortową jak i dynamiczną jazdę. Sama zmiana biegów może się odbywać automatycznie lub ręcznie. A sportowego ducha tego samochodu uzupełniają sportowe fotele i skórzana wielofunkcyjna kierownica M.

Potęga mocy M

Każdy z detali spójnie emanuje mocą i estetyką BMw M. Nowoczesny metalizowany kolor uzupełnia ekskluzywny styl. Sportowe geny podkreślają obramowanie i grill charakterystycznej atrapy chłodnicy BMW na zewnątrz oraz sportowy kokpit z najlepszych materiałów, skórzana kierownica i ergonomiczne fotele sportowe w środku.

Intuicja łączności

Zautomatyzowana jazda? Przynajmniej częściowo możliwa jest właśnie w BMW serii 3 Touring M. Systemy jak: system asystujący kierowcy Professional i asystent parkowania, który automatycznie parkuje i wyparkowuje pojazd, oraz automatyczny asystent cofania, to rozwiązania, które pomagają czerpać optymalny komfort z jazdy. Innowacyjny i inteligentny asystent osobisty BMW, to rozwiązanie, które zawsze bedzie służyć pomocą i na życzenie sterować nawigacją i intuicyjnie prowadzić Cię do Twojego celu.

BMW M3 Touring (G81) na Wybrzeżu
Title
Twoje BMW M3 Touring BMW serii 3 Touring można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy na jazdy próbne.