z4m
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW Z4 M40i​

BMW Z4 M40i pod wieloma względami jest samochodem bezkompromisowym. To klasyczny roadster, którym podbijesz ulice każdego miasta, a na autostradzie poczujesz, czym jest legendarna radość z jazdy BMW. Fantastyczny napęd, otwierany dach, materiały wykończeniowe najwyższej jakości, najbardziej zaawansowane technologie bawarskiego producenta – to wystarczające powody, aby zainteresować się tym modelem.

Jeździ tak szybko, jak wygląda

BMW Z4 M40i to topowy wariant tego modelu, który jest przeznaczony dla kierowców chcących zamienić każdą, nawet najkrótszą podróż w doświadczanie przyjemności i sportowych emocji za kierownicą. W tej wersji producent zastosował sześciocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 3 litrów, który rozwija moc 340 KM. Pozwala to przyspieszyć od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 4,5 sekundy. Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h.

Rewelacyjna stylistyka

BMW Z4 M40i jest samochodem, który zdecydowanie wyróżnia się na ulicy i trudno byłoby go pomylić z jakimkolwiek innym modelem. Mamy tutaj niezwykle dynamiczną linię nadwozia, typową dla roadsterów BMW. Auto szczególnie dobrze prezentuje się z otwartym dachem, który oczywiście można w dowolnej chwili zamknąć i użytkować ten samochód przez cały rok. Zwróć uwagę na przykuwające wzrok detale stylistyczne, takie jak siatkowa atrapa chłodnicy, skrzela za przednimi nadkolami, nieregularne rury wydechowe czy akcenty karoserii BMW Individual Shadow Line w połysku.

W wersji wyposażenia M znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do komfortowej i bezpiecznej jazdy. Mamy tutaj bardzo wygodne fotele M w skórze Vernasca w kolorze czarnym, 2-strefową klimatyzację automatyczną czy szereg najnowocześniejszych systemów BMW.

Wspiera kierowcę

BMW Z4 M40i zostało naszpikowane technologiami, których zadaniem jest wspomaganie kierowcy w bezpiecznym pokonywaniu kolejnych kilometrów drogi – czy to w zatłoczonym mieście, czy na autostradzie. Do Twojej dyspozycji są takie rozwiązania, jak system asystujący kierowcy (m.in. ostrzegający przed kolizją czy zjechaniem z pasa ruchu), asystent parkowania, aktywny regulator prędkości z funkcją Stop & Go czy wyświetlacz BMW Head Up.

Sportowy nie tylko z wyglądu

BMW Z4 M40i wręcz prowokuje do testowania jego możliwości na drodze. Bardzo mocny napęd jest wspierany przez szereg rozwiązań wcześniej zarezerwowanych wyłącznie dla wersji wyczynowych. Znajdziemy tutaj m.in. dyferencjał sportowy M, który optymalizuje przyczepność i stabilność jazdy podczas zmiany pasów lub przyspieszania na wyjściu z zakrętu.

Do dyspozycji kierowcy jest adaptacyjny układ jezdny M, który automatycznie dostosowuje swoją charakterystykę do warunków na drodze. O bezpieczeństwo pasażerów dbają sportowe hamulce M, natomiast układ kierowniczy Variable Sport z systemem Servotronic zapewnia bezpośrednie i precyzyjne wyczucie prowadzenia oraz zmniejsza siłę potrzebną do skręcenia kół.

Już teraz umów się na ekscytującą jazdę testową BMW Z4 M40i w BMW Bawaria Motors.