Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW M4 COUPÉ

Prezentujemy BMW M4 Coupe – samochód o sportowym usposobieniu, spektakularnej stylistyce oraz oferujący mnóstwo innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort podróżowania. To auto nie jest tak brutalne, jak typowa wyścigówka, dlatego zdecydowanie może się sprawdzić w codziennym użytkowaniu, dostarczając mnóstwo emocji podczas pokonywania każdego kilometra.

Piękny styl

BMW M4 Coupe, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, budzi podziw już przy pierwszym spojrzeniu. Linia nadwozia jest niezwykle proporcjonalna, smukła, a jednocześnie dynamiczna. Mocno opadająca linia dachu powoduje, że samochód wygląda tak, jakby cały czas był w ruchu. Tył jest bardzo atletyczny, natomiast przód prowokuje i zdradza ogromne możliwości tego modelu. Na wyróżnienie zasługują czarna atrapa chłodnicy z podwójnymi listwami grilla, w pełni diodowe reflektory oraz aerodynamiczne lusterka M.

Bardzo charakterystycznym elementem designu jest karbonowa pokrywa bagażnika uzupełniona spojlerem. Dyfuzor M oraz ukośnie ścięte, podwójne końcówki rur wydechowych, dopełniają sportowego stylu nadwozia. Warto również wspomnieć o dachu z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym – to rozwiązanie pozwoliło wyraźnie obniżyć masę pojazdu, co ma pozytywny wpływ na osiągi oraz skuteczność hamowania.

Jest szybkie. Bardzo szybkie

BMW M4 Coupe napędza silnik M TwinPower Turbo o mocy 431 KM, którą można zwiększyć z opcjonalnym pakietem M Competition do 450 KM. Jest to silnik 6-cylindrowy rzędowy, gwarantujący sportowe wrażenia i imponujący fantastycznym brzmieniem. Dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu aż 550 Nm jest elastyczny i świetnie radzi sobie w trasie. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 6,1 sekundy.

W tym silniku BMW zastosowało wtrysk bezpośredni, dwie turbosprężarki oraz wiele innowacji, jak chociażby brak tulei cylindrowych czy lżejszy, kuty wał korbowy. W połączeniu z perfekcyjnym zestrojeniem i optymalnym rozkładem masy na osie w proporcjach niemal 50:50, daje to niesamowite wrażenia z jazdy, przy zaskakująco umiarkowanym zużyciu paliwa – w cyklu mieszanym wynosi ono od 10 do 10,3 litra na 100 kilometrów.

Pakiet M Competition

Ten opcjonalny pakiet zmienia bardzo szybkie auto sportowe w niemalże miejską wyścigówkę. Obejmuje nie tylko zwiększenie mocy silnika, ale także specjalną konfigurację adaptacyjnego zawieszenia M, nową konfigurację dynamicznej kontroli stabilności DSC oraz aktywny mechanizm różnicowy M. Do tego dochodzi sportowy układ wydechowy M o fantastycznym brzmieniu.

Jeśli chodzi o stylistykę i wnętrze, to wraz z pakietem M Competition nabywca BMW M4 Coupe otrzymuje efektowne, 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Star Spoke 666 M z ogumieniem mieszanym, sportowe fotele M z oparciem o regulowanej szerokości, pasy bezpieczeństwa M oraz błyszczące elementy wykończeniowe BMW Individual Shadow, skrzela ze znaczkiem modelu w błyszczącym kolorze czarnym, jak również chromowane na czarno końcówki rur wydechowych.

Funkcjonalna obsługa

Centralnym elementem deski rozdzielczej jest ekran dotykowy z zupełnie nowym interfejsem. Kierowca może znacznie łatwiej zarządzać poszczególnymi funkcjami, którym zostały przypisane poszczególne „kafelki”. Wpływa to nie tylko na lepszą ergonomię, ale także bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Ważnym elementem wyposażenia BMW M4 Coupe jest pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head Up utrzymany w stylistyce M. Przekazuje on kluczowe informacje drogowe, np. podaje aktualną prędkość jazdy oraz ostrzega przed ograniczeniami. W wersji M dodatkowo wyświetlacz informuje o tym, na jakim biegu jedzie samochód i jaka jest prędkość obrotowa. Za pośrednictwem Head Up kierowca otrzymuje również wskazówki dotyczące zalecanej zmiany biegu (w trybie manualnego wybierania przełożeń).

Title
Twoje BMW M4 Coupé BMW M4 Coupe można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach oraz Gdańsku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przygotują korzystną ofertę zakupu tego wspaniałego samochodu.