BMW serii 2 Cabrio | salon Warszawa, Katowice, Janki, Gdańsk | Autoryzowany dealer BMW (ASO) Bawaria Motors
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW serii 2 Cabrio

Czy można sobie wyobrazić bardziej sugestywny symbol motoryzacyjnej wolności? BMW serii 2 w wersji Cabrio to propozycja dla osób, które chcąc doświadczać maksymalnej przyjemności, wyróżniać się na drodze i czerpać ogromną satysfakcję z posiadania auta o wyjątkowym charakterze. Bo jazda samochodem to coś więcej niż zwykłe przemieszczanie się.

Po prostu piękne

BMW serii 2 w wersji Cabrio, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, imponuje świetnym designem, który można podsumować jednym słowem: dynamika. Projektanci BMW postawili na wyraziste linie nadwozia, atletyczne nadkola, sportowy przód oraz składany, miękki dach. Całość prezentuje się agresywnie, a jednocześnie lekko i prestiżowo, zdradzając niebanalne możliwości tego samochodu. 

Środek BMW serii 2 w wersji Cabrio zachwyci nawet największych estetów. Mamy tutaj wszystko, z czego słynie bawarska marka. Znakomite materiały wykończeniowe, deskę rozdzielczą zorientowaną na kierowcę, perfekcyjną ergonomię oraz przemyślane rozwiązania, które uprzyjemniają podróż. Warto przy tym wspomnieć, że konstruktorom BMW udało się znacząco ograniczyć poziom hałasu we wnętrzu przy złożonym dachu, dzięki czemu jazda z wiatrem we włosach nie oznacza już dyskomfortu akustycznego. 

Bardzo mocne jednostki napędowe

BMW to przede wszystkim zaawansowana technologia, która ma dawać maksymalną radość z jazdy. Dynamiczna sylwetka samochodu idzie więc w parze z mocnymi jednostkami napędowymi oraz sportowo zestrojonym zawieszeniem. Już bazowa jednostka zapewnia duże emocje. Szczególnie ciekawym wyborem będzie natomiast nowy silnik benzynowy TwinPower Turbo o pojemności 2 litrów i mocy 184 KM. Jednostka rozpędza samochód do 226 km/h i pozwala osiągnąć pierwszą „setkę” w ciągu zaledwie 7,7 s. Imponuje przy tym ekonomicznością – zużycie paliwa w cyklu mieszanym mieści się w przedziale od 7,6 do 8,2 litra, w zależności od rodzaju przekładni. 

Dynamiczna jazda i pełna kontrola nad wydarzeniami na drodze 

BMW serii 2 w wersji Cabrio wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie niemieckiego producenta w zakresie układu jezdnego. Jego sportowa charakterystyka gwarantuje nie tylko ogromną przyjemność z jazdy, ale również bezpieczeństwo – kierowca przez cały czas czuje, że zachowuje kontrolę nad samochodem w każdych warunkach. 

Szczególnie dobrze pod tym względem prezentuje się adaptacyjny układ jezdny M, który może być regulowany elektronicznie w dowolnym momencie. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja Launch Control obecna w ośmiobiegowej przekładni automatycznej Steptronic – po jej uruchomieniu samochód maksymalnie przyspiesza od samego startu. 

BMW Connected

Rewolucyjna aplikacja BMW całkowicie zmienia podejście do zarządzania własnym samochodem. Łączy się ze smartfonem właściciela, czyniąc z auta prawdziwe centrum zarządzania codziennymi sprawami. Aplikacja między innymi zbiera informacje na temat umówionych spotkań, by zawczasu uprzedzić właściciela o konieczności wyjścia z domu czy z biura oraz wyznaczyć najlepszą trasę dojazdu na miejsce. Z poziomu aplikacji można również monitorować poziom paliwa, zamknąć lub otworzyć samochód czy zlokalizować go na parkingu. 

Pełne wsparcie dla kierowcy

BMW serii 2 w wersji Cabrio dostarcza emocji, ale także rozrywki, jednocześnie podnosząc poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Na pokładzie znajdziemy szereg funkcji wspierających kierowcę, by wymienić chociażby systemy ostrzegające przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu czy chroniące przed kolizją. Do dyspozycji mamy również aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go, asystenta parkowania oraz funkcję Speed Limit Info, której zadaniem jest odczytywanie znaków drogowych i informowanie kierowcy o ograniczeniu prędkości.

Title
Twoje BMW serii 2 Cabrio BMW serii 2 w wersji Cabrio jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy na jazdy próbne, które najlepiej oddadzą niesamowity charakter tego samochodu.