Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 6 GRAN TURISMO

Prezentujemy samochód, który został stworzony z myślą o kierowcach wyznaczających własne zasady, wybierających rzeczy nietuzinkowe. BMW serii 6 Gran Turismo to samochód łączący emocje z zaawansowaną technologią. Doskonała limuzyna o sportowym charakterze, obok której nie można przejść obojętnie.

Jego styl to dynamizm

BMW serii 6 Gran Turismo, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku, prezentuje się znakomicie. Każdy detal linii nadwozia podkreśla, że mamy do czynienia z samochodem o sportowych ambicjach, a jednocześnie luksusowym i nastawionym na najwyższy komfort kierowcy oraz pasażerów. Uwagę od razu przykuwają atletyczne kształty, które kontrastują z łagodnie opadającą linią dachu. Całość wygląda bardzo dynamicznie, obiecując niezapomniane wrażenia z jazdy.

Projektanci BMW osiągnęli mistrzostwo w tworzeniu brył łączących sport z elegancją. W przypadku modelu BMW serii 6 Gran Turismo celem było również poprawienie właściwości aerodynamicznych, co się w pełni udało. Nawet szybka podróż nie generuje dużego hałasu wewnątrz pojazdu. Warto również zwrócić uwagę na najbardziej charakterystyczny element nadwozia, czyli tylny, aktywny spojler, który automatycznie wysuwa się przy prędkości od 120 km/h. Poprawia to trakcję i daje jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa podczas szybkiej jazdy.

Potężna moc dostępna wtedy, gdy jej potrzeba

BMW serii 6 Gran Turismo jest dostępne w wielu wariantach silnikowych, jednak szczególną uwagę warto zwrócić na wersję 640i xDrive Gran Turismo. Jednostka benzynowa TwinPower Turbo generuje aż 340 KM, oferując moment obrotowy na poziomie 450 Nm. To gwarantuje sportowe możliwości. Przyspieszenie do pierwszej setki zajmuje tylko 5,3 sekundy. Szeroki uśmiech na twarzy kierowcy pojawi się już po pierwszym wciśnięciu pedału gazu.

Podróż w pełnym komforcie

Wnętrze BMW serii 6 Gran Turismo to oaza luksusu. Świetnie wyprofilowane fotele zapewniają dobre podparcie boczne i sprawdzają się na nawet najdłuższych trasach. Każdy kierowca doceni światło ambientowe w 11 dowolnie wybieranych kolorach, które prezentuje się spektakularnie i wprowadza niepowtarzalny klimat. Pakiet Ambient Air dba o doskonałą jakość powietrza we wnętrzu, co jest szczególnie ważne dla alergików. Z kolei panoramiczny dach o powierzchni prawie jednego metra kwadratowego daje poczucie jeszcze większej przestrzeni i… bardzo spodoba się najmłodszym pasażerom.

Systemy wspomagające kierowcę

Jednym z najważniejszych i najbardziej przydatnych elementów wyposażenia BMW serii 6 Gran Turismo jest system asystujący kierowcy plus BMW Personal CoPilot. Jego zadaniem jest odciążanie kierowcy w codziennych, żmudnych czynnościach, jak np. powolna jazda w korku. System pomaga również przy zmianie pasa ruchu, zwiększają bezpieczeństwo i płynność przejazdu.

ConnectedDrive

Pakiet systemów BMW ConnectedDrive to wizytówka nowej gamy modeli bawarskiej marki. Jest to zestaw bardzo przydatnych rozwiązań, które zapewniają jeszcze wyższy komfort podróżowania. W skład pakietu wchodzą takie funkcje, jak chociażby wyświetlacz BMW Head Up, kluczyk z wyświetlaczem, system telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym, hotspot WiFi czy usługa Concierge (zdalna pomoc pracowników BMW w podróży, np. przy ustaleniu lokalizacji najbliższej stacji benzynowej).

BMW Connected

BMW serii 6 Gran Turismo jest kompatybilne z aplikacją BMW Connected, która pełni funkcję osobistego asystenta kierowcy. Łączy samochód ze smartfonem, ułatwiając planowanie zadań i dbając o punktualne dotarcie na spotkanie – system nawigacji automatycznie określi trasę przejazdu na podstawie informacji z kalendarza. Dodatkowo przy pomocy aplikacji można zdalnie otworzyć i zamknąć pojazd, sprawdzić poziom paliwa czy ustalić lokalizację.

Title
Twoje BMW serii 6 Gran Turismo BMW serii 6 Gran Turismo można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy także na jazdy próbne tym wyjątkowym samochodem.