Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW serii 5 Limuzyna

Wyznacza standardy dla całego segmentu limuzyn biznesowych. Nowe BMW serii 5 Limuzyna to najlepszy wybór dla szefa, który w podróży oczekuje maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa, ale i przyjemności z jazdy. W jednym modelu niemiecki producent zastosował swoje wszystkie najlepsze rozwiązania. Efekt? Idealny samochód łączący prestiż ze sportowym charakterem. 

Dostojna dynamika

Nowe BMW serii 5 Limuzyna, dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku, pod względem stylistyki dystansuje odwiecznych rywali. Nareszcie w klasie Premium pojawił się samochód biznesowy, który nie jest do bólu nudny. Bardzo dynamiczna linia nadwozia, potężny grill z dwiema „nerkami”, długa maska, masywny tył, przetłoczenia po bokach, mocno wyprofilowany zderzak tylny – ten samochód po prostu może się podobać i z pewnością trafi w gust nowoczesnych przedsiębiorców, którzy preferują wyrazisty, choć nadal elegancki styl.

Mocne jednostki napędowe 

Nowe BMW serii 5 Limuzyna jest dostępne w wielu wariantach silnikowych – coś dla siebie znajdą zarówno fani jednostek wysokoprężnych, jak i benzynowych oraz zwolennicy rozwiązania hybrydowego. Silniki zostały skonstruowane w technologii TwinPower Turbo, dzięki czemu są nie tylko bardzo dynamiczne, ale także oszczędne i przyjazne środowisku naturalnemu. 

BMW doskonale wie, że samochody niemieckiej marki są wybierane z uwagi na fantastyczne właściwości jezdne. Nowa seria 5 Limuzyna jeszcze podniosła poprzeczkę w tym zakresie. Auto prowadzi się rewelacyjnie, co jest zasługą lekkiej konstrukcji (odchudzonej w porównaniu z poprzednikiem o około 100 kilogramów), optymalnego rozkładu masy na osie, krótkich zwisów, ale przede wszystkim zintegrowanego, aktywnego układu kierowniczego wraz z technologią Adaptive Mode. Automatycznie dopasowuje ona charakterystykę zawieszenia do aktualnych warunków drogowych lub preferencji kierowcy i pasażerów. 

Pomoc dla kierowcy

Jedną z najważniejszych funkcji dostępnych w nowym BMW serii 5 Limuzyna jest system asystujący kierowcy plus. Jego zadaniem jest odciążanie kierowcy w uciążliwych czynnościach, jak np. pilnowanie odstępów w korku. System między innymi automatyzuje powolną jazdę oraz pomaga przy zmianie pasa ruchu. Dzięki temu kierowca może poświęcić nieco uwagi np. na prowadzenie rozmowy biznesowej.

Warto również wspomnieć o pakiecie wyposażenia Parking Assistant Plus, który znacząco ułatwia parkowanie i manewrowanie. Obejmuje on m.in. funkcję Surround View z Top View, Remote 3D View, PDC oraz asystenta parkowania z prowadzeniem wzdłużnym. Umożliwia to automatyczne zaparkowanie samochodu równolegle do jezdni.

Funkcja zdalnego parkowania umożliwia kierowcy zaparkowanie samochodu po jego opuszczeniu, co bardzo przydaje się na zatłoczonych parkingach. Funkcję aktywuje się za pomocą kluczyka BMW z wyświetlaczem.

BMW EfficientDynamics

Pakiet technologiczny BMW EfficientDynamics to wizytówka nowych modeli bawarskiej marki, którą zastosowano również w nowej serii 5 Limuzyna. Obecność tego rozwiązania zdradzają dwie charakterystyczne „nerki” wchodzące w skład atrapy chłodnicy. W momencie, gdy istnieje niewielkie zapotrzebowanie na chłodzenie silnika, klapy powietrzne Active Air Stream pozostają zamknięte, dzięki czemu znacząco poprawia się współczynnik aerodynamiczności nadwozia.

BMW Connected

Nowe BMW serii 5 Limuzyna oczywiście korzysta z aplikacji BMW Connected, która umożliwia właścicielowi jeszcze lepsze zarządzanie samochodem. Pojazd automatycznie łączy się ze smartfonem, dzięki czemu system pokładowy przekazuje kierowcy kluczowe informacje np. o umówionych spotkaniach. Może również zaplanować trasę dojazdu na miejsce z odpowiednim zapasem czasowym. Ponadto aplikacja pozwala m.in. zlokalizować pojazd na parkingu.

Warto również wspomnieć o niecce przeznaczonej do bezprzewodowego ładowania telefonu oraz o funkcji Bluetooth Office, dzięki której wnętrze samochodu może stać się wygodnym miejscem do pracy.

Title
Twoje BMW serii 5 Limuzyna Nowe BMW serii 5 Limuzyna można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.