Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 5 LIMUZYNA

Wyznacza standardy dla całego segmentu limuzyn biznesowych. Nowe BMW serii 5 Limuzyna to najlepszy wybór dla szefa, który w podróży oczekuje maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa, ale i przyjemności z jazdy. W jednym modelu niemiecki producent zastosował swoje wszystkie najlepsze rozwiązania. Efekt? Idealny samochód łączący prestiż ze sportowym charakterem.

Wizja nowoczesności. Definicja luksusu. Spełnienie sportowych marzeń.Nowe BMW serii 5 to synonim luksusowej limuzyny o sportowym charakterze. To coś więcej niż zwykły samochód – to połączenie elegancji i niezależności, które sprawia, że wszyscy chcą go mieć. Limuzyna 530e oferuje bowiem nie tylko komfort prowadzenia, ale także niezrównaną przyjemność z jazdy. BMW serii 5 zostało zaprojektowane z myślą zarówno o biznesmenach, jak i zwolennikach sportowego stylu jazdy. Bo choć jest to limuzyna, dopracowanie konturów sprawia, że elegancka karoseria zyskuje niepowtarzalny techniczny wygląd.


Mocne jednostki napędowe

Limuzyna serii 5 niezaprzeczalnie wyróżnia się na tle innych samochodów. A to wszystko za sprawą połączenia sportowej elegancji z typowymi dla BMW proporcjami. Cechą

charakterystyczną tego modelu są wyraziste powierzchnie i niepowtarzalne aspekty stylistyczne. Wszelkie detale zawarte w projekcie BMW serii 5 sprawiają, że samochód ten jest spełnieniem sportowych marzeń niemal każdego kierowcy. Atrapa typowej dla BMW chłodnicy i światła laserowe natomiast bezpośrednio wpływają na popularność modelu wśród miłośników marki. Całość przypieczętowana została trapezowymi końcówkami rur wydechowych, które podkreślają niepodważalny temperament limuzyny BMW 530e.

Ponieważ liczy się wnętrze

Choć wizualne aspekty BMW serii 5 robią niemałe wrażenie, a samochód przyciąga wzrok zarówno kierowców, jak i przechodniów, warto zwrócić również uwagę na jego nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie. Sportowa skórzana kierownica, elementy obsługi w eleganckim czarnym połysku i oświetlenie ambientowe najnowszej generacji to tylko niektóre z zalet wnętrza limuzyny. Prawdziwą furorę robią jednak innowacyjne technologie precyzyjnie wplecione w nowy projekt BMW serii 5. Wspaniałym przykładem nowoczesnych rozwiązań może być komputer pokładowy o przekątnej 12,3 cala, który daje kierowcy poczucie zachowania pełnej kontroli.

Wspomaganie i usługi cyfrowe

Ajeśli mowa o innowacjach, nie sposób nie wspomnieć również o innych udogodnieniach, które zostały wykorzystane w projekcie limuzyny BMW 530e. Mowa tu między innymi o systemach wspomagających kierownicę zawartych w systemie asystującym kierowcy Professional, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i bezpośrednio wpływają na niezrównany komfort jazdy. Nowy model BMW został także wyposażony w nowoczesne funkcje, takie jak na przykład integracja smartfonów. Dzięki temu rozwiązaniu kierowcy uzyskują dostęp do łączności pomiędzy telefonem komórkowym i samochodem.

Wspomaganie i usługi cyfrowe

Doskonałym przykładem technologii, które bezpośrednio wpływają na komfort użytkowania mogą być również Mapy BMW Connected Charging. Zostały one zaprojektowane z myślą o długich podróżach – usługa ta pomoże kierowcom bezbłędnie zaplanować wycieczkę przy jednoczesnym uzyskaniu maksymalnego zasięgu elektrycznego. Usługa BMW Charging natomiast umożliwia wygodne wyszukiwanie, użytkowanie oraz opłacanie publicznych stacji ładowania zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Z prędkością światła

Limuzyna BMW 530e została wyposażona w charakterystyczne dla marki „nerki”, które na przestrzeni lat stały się nieodłącznym elementem definicji BMW. To jednak nie jedyny aspekt wpływający na dynamiczny design projektu. Niepodważalną zaletą samochodu są także światła laserowe o zasięgu dwukrotnie większym niż w przypadku standardowych reflektorów – 65 metrów. Zapewniają one jeszcze lepszą widoczność i jednoznacznie wskazują na niepokorność modelu, który zostawia w tyle wszystkie konkurencyjne marki. Sportowy charakter pojazdu podkreśla również napis „BMW Laser” na reflektorach – nie ulega wątpliwości, że takie maleńkie „smaczki” zwracają uwagę i są niezwykle pożądane przez miłośników BMW. A jeśli o mowa o detalach, warto zwrócić również uwagę na diodowe lampy tylne, które zostały zaprojektowane w charakterystycznym wzorze litery L. Oświetlenie tego typu sprawia, że pomylenie limuzyny BMW 530e z jakimkolwiek innym samochodem staje się niemożliwe.

Hybryda typu Plug-in

Można powiedzieć, że sportowa limuzyna BMW 530e to pomocna dłoń wyciągnięta w kierunku naszej planety. Samochód pozwala bowiem cieszyć się imponującą prędkością przy jednoczesnym ograniczeniu emisji CO2: Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 31. Wydajny silnik benzynowy połączony z akumulatorem wysokonapięciowym i innowacyjną technologią eDrive jest nowoczesnym i niezwykle przyszłościowym rozwiązaniem. Limuzyna BMW 530e wyposażona została w asystenta ładowania i inteligentne zarządzanie energią, które odpowiada za utrzymywanie niskiego poziomu zużycia energii. Oznacza to, że nowe BMW serii 5 umożliwia uzyskiwanie znakomitych osiągów przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa: Zużycie paliwa w /100 km (cykl mieszany) wynosi zaledwie 1,3. Limuzyna BMW 530e to coś więcej niż samochód. To łącznik stanowiący zależność pomiędzy komfortową jazdą i cyfrowymi rozwiązaniami wpływającymi na możliwość kreowania
lepszego świata.

Title
Twoje BMW serii 5 Limuzyna Nowe BMW serii 5 Limuzyna można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.