BMW Lifestyle | Warszawa, Katowice, Janki, Gdańsk | Bawaria Motors BMW

BMW Lifestyle

Posiadacze samochodów BMW doskonale wiedzą, że za tą marką kryją się emocje, perfekcja, znakomity styl, wspaniałe osiągi i coś, co nazywamy radością z jazdy. Możesz jeszcze mocniej związać się z motoryzacyjną legendą wybierając produkty z kolekcji BMW Lifestyle. Obejmuje ona zarówno unikalne ubrania, jak i praktyczne akcesoria, które przydadzą Ci się w niejednej sytuacji, podkreślając to, że jesteś osobą, która wie czego chce i potrafi zdefiniować swój styl. Zapoznaj się z kolekcją BMW Lifestyle i daj się zainspirować.

Dla Niej i dla Niego. Dla Nich

Kolekcja BMW Lifestyle obejmuje produkty stworzone z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach. Bardzo ciekawie prezentuje się wybór eleganckich ubrań wykonanych z materiałów najwyższej jakości – takich, które idealnie licują z prestiżem marki BMW.

Możesz wybierać spośród między innymi kurtek, koszulek, kamizelek, toreb, szalików, okularów przeciwsłonecznych, zegarków, kosmetyczek, walizek podróżnych. To nie wszystko. Marka BMW może Ci towarzyszyć także w domu czy biurze, dzięki takim akcesoriom, jak chociażby oryginalna designerska miska BMW.

Specjalne kolekcje BMW Lifestyle

Katalog produktów BMW Lifestyle jest doskonałym przykładem na to, że nasza marka nikogo i w niczym nie ogranicza. Znajdziesz tutaj fantastyczne ubrania i akcesoria z unikalnych kolekcji specjalnych, w tym:

  • Kolekcja BMW Golfsport – stworzona specjalnie z myślą o fanach tego szlachetnego sportu.
  • Kolekcja BMW Yachtsport – klasa premium na drodze, klasa premium na wodzie. Wspaniałe produkty dla wodniaków oraz tych, którzy cenią sobie najwyższy komfort.
  • The Collection – wyjątkowo ekskluzywna kolekcja ubrań i akcesoriów dla osób lubiących podkreślać swoje przywiązanie do stylu i luksusu.
  • Kolekcja BMW M Motorsport – nie zapominamy, że marka BMW jest legendą sportów motorowych. W katalogu znajdziesz więc produkty, które bezpośrednio nawiązują do pięknej historii i jeszcze piękniejszej teraźniejszości.
  • Kolekcja BMW i – BMW jest jedną z najaktywniejszych marek motoryzacyjnych w dziedzinie elektromobilności. Podkreślamy to naszą wyjątkową kolekcją ubrań i akcesoriów.
  • Kolekcja BMW Classic – coś dla fanów klasycznej motoryzacji. Długa historia marki BMW zamknięta w jednej, przepięknej kolekcji.
  • Kolekcja BMW M – M to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i budzących największe emocje symboli w świecie motoryzacji. Teraz możesz go dumnie nosić także na sobie.
  • Kolekcja BMW Kids - w katalogu produktów BMW Lifestyle znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i ubrań dla dzieci.

Bardzo ciekawa kategoria to rowery BMW – niezwykle funkcjonalne, bardzo designerskie, wyróżniające się nieprzeciętnym stylem i świetnie wpisujące się w trend bycia aktywnym, zwłaszcza w przestrzeni miejskiej.

Miniatury BMW to z kolei bieg przez historię naszej marki w wersji mini. Efektowne modele samochodów BMW mogą stanowić fantastyczny prezent dla fana marki, biznesowego kontrahenta czy po prostu osoby, na której Ci bardzo zależy.

Sprawdź ofertę BMW Lifestyle dla Ciebie

BMW Lifestyle to realizacja jednej z najważniejszych idei naszej marki: dawania poczucia wolności i definiowania własnego stylu. To Ty decydujesz, które elementy kolekcji BMW Lifestyle najlepiej do Ciebie pasują i odpowiadają na Twoje potrzeby. My jesteśmy od tego, aby przygotować dla Ciebie indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę ich zakupu.

Zamówienie produktów z kolekcji BMW Lifestyle jest bardzo łatwe. Poniżej znajdziesz wygodny formularz kontaktowy. Prosimy o podanie Twoich danych: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Masz pełną swobodę w wybraniu preferowanej formy kontaktu. Wolisz rozmowę? Zadzwonimy. Lubisz mieć wszystko przed oczami? Otrzymasz od nas ofertę na e-mail.

Oczywiście możesz także odwiedzić jeden z salonów BMW Bawaria Motors i na miejscu zapoznać się z wybranymi produktami z kolekcji BMW Lifestyle, a następnie zamówić te, które szczególnie przypadły Ci do gustu.

Pobierz katalog BMW Lifestyle 2018-2020 w formie elektronicznej, zapoznaj się z nim w dogodnym momencie, pokaż go znajomym i wspólnie wybierzcie produkty dla siebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z doradcami BMW Bawaria Motors, którzy są do Twojej dyspozycji.