Aktualizacja nawigacji BMW

Ta informacja może Cię zaskoczyć. Każdego roku około 15% polskiej sieci drogowej ulega różnego rodzaju zmianom. Polska to wciąż jeden wielki plac budowy. Nowe drogi powstają właściwie z tygodnia na tydzień, w wielu miastach zmieniana jest organizacja ruchu, firmy przenoszą swoje siedziby, powstają nowe stacje benzynowe, a inne są zamykane. Dlatego system nawigacji w Twoim BMW musi być regularnie aktualizowany, by zapewnić Ci komfortową, bezstresową i bezpieczną podróż. Aktualizację nawigacji w BMW najlepiej jest zlecić autoryzowanemu serwisowi. Już dziś umów się na wizytę w BMW Bawaria Motors.

Aktualizacja nawigacji BMW: precyzyjne prowadzenie do celu

W BMW bardzo dbamy o naszych klientów, chcąc zapewnić im komfortowe i bezpieczne warunki podróży nawet długo po wyjechaniu z salonu. Dlatego każde nowe BMW jest objęte programem 2-letniej subskrypcji mapy drogowej 2017-2019. Program przewiduje nawet do czterech bezpłatnych aktualizacji w ciągu jednego roku. Nie ma zatem znaczenia, jak często i gdzie podróżujesz. Jeżdżąc BMW wiesz, że zawsze dotrzesz do celu najlepszą drogą, z ominięciem korków, robót drogowych czy wypadków.

Najnowsza wersja aktualizacji mapy drogowej 2017-2019 obejmuje mapy dla Europy Środkowo-Wschodniej, zawierające świeżo oddane odcinki dróg, a także aktualną bazę POI (miejsc przydatnych kierowcom, np. restauracji czy stacji benzynowych) oraz wszystkich autoryzowanych serwisów BMW, w tym oczywiście salonów BMW Bawaria Motors.

To warto wiedzieć!

Aktualizacja mapy drogowej 2017-2019 zapewnia pokrycie 100% dróg, które prowadzą do miejsc zamieszkania, jak również 93% dostępnych adresów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Mapy obejmują aż ponad 701 tysięcy kilometrów dróg wszystkich kategorii.


nawi

Masz starsze BMW? Wykup pakiet aktualizacji nawigacji BMW

Każdy właściciel BMW wyposażonego w system nawigacji satelitarnej może skorzystać z programu aktualizacji mapy drogowej. Wystarczy tylko wykupić lub przedłużyć wygaszoną subskrypcję. Warunki są wyjątkowo korzystne, ponieważ cena 2-letniej subskrypcji to tylko 459 złotych. Jeśli chcesz skorzystać z jednorazowej aktualizacji nawigacji w Twoim BMW, koszt wyniesie zaledwie 89 złotych.

Subskrypcja będzie znacznie lepszym wyborem dla kierowców, którzy dużo podróżują po kraju i muszą mieć pewność, że system nawigacji w ich samochodzie jest zawsze aktualny. Przypomnijmy, że 2-letnia subskrypcja obejmuje aż do 8 aktualizacji, dzięki czemu koszt pojedynczej spada do zaledwie około 57 złotych.

Najlepsze systemy nawigacji od BMW

System nawigacji BMW uchodzi za najbardziej przyjazny użytkownikowi, precyzyjny oraz funkcjonalny. Kierowca ma do swojej dyspozycji między innymi trójwymiarowe modele miast, zdjęcia satelitarne, komunikaty o ruchu drogowym RDS/TMC (w zależności od konkretnego modelu BMW). System daje szerokie możliwości w zakresie jego konfiguracji pod kątem indywidualnych oczekiwań i przyzwyczajeń kierowcy. Wspomnijmy również o bardzo bogatej bazie punktów POI, która okazuje się bezcenna zarówno podczas podróży służbowej, jak i rodzinnego wyjazdu.

Sprawdź, jak łatwo zaktualizujesz nawigację w Twoim BMW

Jedyne, co musisz zrobić, to umówić się na wizytę w jednym z salonów BMW Bawaria Motors. Wszystko załatwisz wygodnie online, korzystając z formularza na stronie internetowej. Podaj w nim swoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail) i wyraź zgodę na dowolną preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Reszta należy do nas. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin wizyty, podczas której szybko zaktualizujemy nawigację w Twoim BMW.

Pamiętaj, że aktualizacja nawigacji w autoryzowanym salonie BMW jest najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem. Tylko oficjalni dilerzy BMW mają dostęp do pakietu aktualizacji map 2017-2019. Gwarantujemy sprawne przeprowadzenie całego procesu. System nawigacji w Twoim BMW będzie pracować jak wcześniej, tyle że w oparciu o najnowsze mapy. Uważaj natomiast na niezależne punkty oferujące przeprowadzenie aktualizacji nawigacji – niefachowo wykonana usługa może się skończyć nawet uszkodzeniem systemu oraz elektroniki pojazdu. Nie ryzykuj!Wpisz tekst tutaj...