Filtr antysmogowy BMW

Czy wiesz, że Polska ma najgorszą jakość powietrza w całej Unii Europejskiej, zaraz obok Bułgarii? Niestety, tego problemu nie da się szybko rozwiązać. Smog nie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wręcz będzie coraz większym zagrożeniem dla nas wszystkich. Możesz jednak skutecznie się przed nim bronić. Wybierz oryginalny filtr antysmogowy BMW i zapewnij sobie oraz Twoim pasażerom czyste, bezpieczne powietrze we wnętrzu Twojego samochodu. Oryginalny filtr antysmogowy BMW kupisz i wymienisz w salonach BMW Bawaria Motors.

Filtr antysmogowy BMW: jak to działa?

W Twoim BMW znajduje się mikro filtr, którego zadaniem jest wstępne oczyszczanie powietrza tłoczonego do kabiny. Ma on jednak ograniczone możliwości, zwłaszcza w polskich warunkach. Powietrze w naszym kraju jest wyjątkowo zanieczyszczone toksynami oraz przede wszystkim pyłami zawieszonymi PM 10 i PM 2,5.

Dlatego inżynierowie BMW stworzyli nowy, znacznie skuteczniejszy filtr antysmogowy, nazwany BMW Fine Dust Filter. To rewolucyjne, najlepsze na rynku rozwiązanie problemu zanieczyszczonego powietrza, na którego wdychanie szczególnie narażeni są kierowcy i pasażerowie samochodów poruszających się w przestrzeni miasta.

Nowy filtr antysmogowy BMW gwarantuje niemal perfekcyjne oczyszczenie powietrza z największych zagrożeń, jakie się w nim znajdują. Wydajność filtracji pyłków zawieszonych PM 10 sięga aż 99,5%, natomiast pyłków zawieszonych PM 2,5 – do 70%. Żaden inny filtr stosowany w samochodach nie wykazuje tak dużej skuteczności.

Świeże powietrze nie jest luksusem

Każdy z nas ma prawo oddychać powietrzem, które nie jest nośnikiem szkodliwych, rakotwórczych substancji. Właściciele samochodów marki BMW mogą z tego prawa korzystać wybierając filtr antysmogowy BMW Fine Dust Filter.

Dodatkową właściwością tego filtra jest wysoka skuteczność w zatrzymywaniu bakterii oraz alergenów, czyli kolejnych zagrożeń wtłaczanych do kabiny pojazdu systemem wentylacji i klimatyzacji. Inwestując w ten filtr realnie chronisz siebie i swoich najbliższych przed infekcjami, chorobami układu oddechowego, reakcjami alergicznymi.

Zakup i wymianę filtra antysmogowego BMW Fine Dust Filter szczególnie zalecamy:

  • Alergikom
  • Osobom podróżującym głównie w ruchu miejskim
  • Osobom cierpiącym na przewlekłe choroby układu oddechowego
  • Osobom mającym problemy z utrzymaniem koncentracji za kierownicą
  • Wszystkim, którzy chcą zwiększyć poziom ochrony przed toksynami i pyłami zawieszonymi znajdującymi się w powietrzu


filtr antysmogowy


Warto wiedzieć

Filtr antysmogowy BMW Fine Dust Filter to zamiennik standardowego mikro filtra stosowanego we wszystkich pojazdach marki BMW wyposażonych w system klimatyzacji. Przejście na najnowocześniejszą i najskuteczniejszą technologię jest zatem bezproblemowe – najlepiej zlecić to specjalistom BMW Bawaria Motors.

Co zyskujesz?

Aby zrozumieć, jakie korzyści przynosi wymiana standardowego mikro filtra na nowy filtr antysmogowy BMW, warto sprawdzić różnice pomiędzy oboma rozwiązaniami. Te najważniejsze wymieniamy poniżej:

  • Filtr antysmogowy BMW filtruje alergeny i bakterie do 0,3 mikrona.
  • Filtr BMW Fine Dust ma aż 99,5% wydajność w filtrowaniu pyłów zawieszonych PM 10.
  • Filtr antysmogowy BMW ma zdolność wychwytywania do 70% pyłów zawieszonych PM 2,5.
  • Dodatkowo filtr BMW Fine Dust wykazuje się wysoką wydajnością także podczas pracy w obiegu zamkniętym, czyli wtedy, gdy uruchamiamy dopływ powietrza z wnętrza pojazdu.

Trudno o bardziej konkretne i istotne powody, dla których powinieneś zainwestować w filtr antysmogowy BMW, zwłaszcza tuż przed sezonem jesienno-zimowym. Już po przejechaniu pierwszych kilometrów poczujesz dużą różnicę w jakości powietrza. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się o tym sam!

Filtr antysmogowy BMW kupisz i wymienisz w salonach BMW Bawaria Motors. Gwarantujemy dobranie odpowiedniego filtra do Twojego samochodu oraz bardzo krótki czas wykonania usługi. Już dziś umów się na wymianę filtra odpowiadającego za jakość powietrza w Twoim BMW, a tym samym mającego wpływ na zdrowie Twoje i Twoich pasażerów.