Serwis i części MINI

Zakup MINI to jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu. Podjąłeś tę decyzję świadomie, bo zawsze marzyłeś o posiadaniu samochodu tej legendarnej marki. Dziś już wiesz, że było warto. MINI to styl, MINI to piękno, MINI to emocje, MINI to wolność. Wejdź jeszcze głębiej do świata marki korzystając z MINI usług posprzedażowych. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego samochodu w autoryzowanych serwisach MINI BMW Bawaria Motors.

Usługi serwisowe

Twoje MINI będzie Ci służyć długo, bo zostało zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wybrałeś ten samochód, ponieważ masz zaufanie do marki, która cieszy się znakomitą opinią wśród kierowców już od wielu lat. Pamiętaj jednak, że musisz też dać coś od siebie. MINI nie ma dużych wymagań – potrzebuje tylko fachowego i regularnego serwisu. Zapewnimy go w autoryzowanych serwisach MINI BMW Bawaria Motors.

Od najprostszych czynności serwisowych po najbardziej zaawansowane naprawy – nasi fachowcy podołają każdemu zadaniu, ponieważ mają dostęp do specjalistycznej wiedzy, zaleceń producenta, aktualnego oprogramowania oraz zaawansowanych narzędzi warsztatowo-diagnostycznych. Powierzając nam swoje MINI masz więc pewność, że jest ono w dobrych rękach i odwdzięczy Ci się bezawaryjną jazdą tak długo, jak będziesz tego chciał.

Sprawdź nasze oferty serwisowe oraz doskonale skomponowane pakiety MINI Service Inclusive. Możesz również skorzystać z bieżących usług serwisu, w tym przeglądów i napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych.

Już teraz umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie MINI BMW Bawaria Motors.

Umów serwis MINI

Serwis MINI, pod maską. Użytkownicy MINI z doradcą serwisowym

MINI usługi posprzedażowe: ciesz się wyjątkowym samochodem przez cały okres eksploatacji

Nikt tak nie potrafi zadbać o Twoje MINI, jak specjaliści, którzy serwisują samochody tej marki na co dzień. W naszych autoryzowanych serwisach MINI BMW Bawaria Motors możesz korzystać z szeregu usług oraz ofert, dzięki którym zagwarantujesz sobie bezproblemową eksploatację oraz będziesz mieć poczucie, że Twoje MINI jest jak wino: im starsze, tym lepsze.

Oferujemy Ci pełen wybór oryginalnych części zamiennych, które idealnie pasują do Twojego samochodu, zapewniają bezpieczeństwo i prawidłową pracę wszystkich podzespołów. Oryginalne części MINI są objęte 2-letnią gwarancją.

Twoje MINI przyciąga wzrok. Zadbaj, aby było tak nie tylko krótko po zakupie, ale też przez wiele następnych lat. W autoryzowanych serwisach MINI BMW Bawaria Motors przygotowaliśmy specjalną strefę SPA dla samochodów legendarnej marki. Cel jest prosty: zachować MINI naszych Klientów w doskonałej kondycji nie tylko pod względem mechanicznym, ale też wizualnym.

W autoryzowanych serwisach MINI BMW Bawaria Motors znajdziesz też szeroki wybór oryginalnych akcesoriów do samochodów tej wyjątkowej marki. Oferujemy między innymi felgi ze stopów lekkich – zarówno o eleganckim, jak i rasowym charakterze. Nasi specjaliści pomogą Ci też w doborze odpowiednich opon i zaproponują fachowe usługi wulkanizacyjne.

Podróżowanie MINI to niekończąca się przygoda

Twój samochód został wyposażony w szereg najnowocześniejszych systemów inforozrywki. Zapewniają one nie tylko bardzo wysoki komfort podróżowania, ale też bezpieczeństwo. Dają Ci też pewność, że zawsze dotrzesz do celu i pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi. MINI usługi posprzedażowe to także kompleksowa oferta aktualizowania systemów, w tym nawigacji, by działały bezawaryjnie i tak, jak tego od nich oczekujesz.

Bądź ambasadorem marki

MINI nie wybiera się z przypadku. Każdy posiadacz samochodu tej marki albo o nim marzył, albo koniecznie chciał się przekonać, dlaczego MINI budzi tak ogromne emocje w świecie motoryzacji. Skoro raz wszedłeś do tego świata, trudno będzie Ci z niego wyjść. MINI uzależnia, ale nie ma w tym nic złego. Podkreśl swoją pasję do marki wybierając ubrania z kolekcji MINI Lifestyle, które są dostępne w autoryzowanych serwisach MINI BMW Bawaria Motors.

Bawaria Motors jest autoryzowanym serwisem BMW i MINI w zakresie serwisu oraz sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. Bawaria Motors prowadzi działalność w pięciu lokalizacjach w Polsce: w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach (autoryzowane salony i serwisy BMW i MINI) i Gdańsku, gdzie znajduje się autoryzowany salon BMW oraz serwis BMW i MINI. Posiadamy certyfikowane serwisy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze, stosujemy najnowsze technologie naprawcze. Zatrudniamy doświadczony personel, który stale podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach prowadzonych przez importera.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższy serwis MINI BMW Bawaria Motors i skorzystaj z MINI usług posprzedażowych, których potrzebujesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.