Mini Ubezpieczenie

Wybrałeś MINI, bo chcesz jeździć wyjątkowym samochodem. Masz więc dobry powód, aby zainwestować w ubezpieczenie zapewniające Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w nieprzewidzianych sytuacjach. Skorzystaj z bogatej oferty produktów MINI Ubezpieczenia, które możemy dopasować idealnie do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Nasza filozofia: dobre ubezpieczenia muszą być dostępne dla każdego

MINI to marka stworzona dla ludzi, którzy nie zadowalają się półśrodkami. Dlatego w ramach oferty MINI Ubezpieczenia proponujemy Ci najlepsze, kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe na rynku, w czym partneruje nam renomowana firma TUiR Allianz Polska S.A.

Gama produktów ubezpieczeniowych MINI Ubezpieczenia jest przeznaczona nie tylko dla osób decydujących się na zakup nowego MINI, ale także dla posiadaczy używanych pojazdów tej marki, w tym importowanych z krajów europejskich. Dodatkowo wzbogaciliśmy naszą ofertę o specjalne pakiety dla właścicieli samochodów innych marek sprzedawanych przez dilerów MINI.

Dzięki naszej ofercie możesz w jednym miejscu wykupić kompleksowy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jakie produkty oferujemy w ramach programu MINI Ubezpieczenia?

Oferta MINI Ubezpieczania obejmuje wszelkie polisy, które chronią Cię przed wysokimi kosztami kolizji, wypadków, aktów wandalizmu czy zwyczajnych awarii na drodze. Możesz zdecydować się na ochronę kompleksową lub wybierać spośród szerokiej gamy produktów, w tym:

 • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC;
 • Assistance do ubezpieczenia OC;
 • Ubezpieczenie AC (autocasco) w dowolnym wybranym przez Ciebie zakresie ochrony;
 • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW;
 • Zielona Karta dla podróżujących za granicę;
 • Car Assistance;
 • Ubezpieczenie Ochrona Prawna;
 • Ubezpieczenie Informacja Prawna;

Każdy produkt może zostać wzbogacony o ubezpieczenie kół i elementów zawieszenia „Równa Droga” oraz pakiet „Assistance Exclusive” dla kierowców, którzy chcą sobie zapewnić maksymalną ochronę na wypadek nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Car Assistance, czyli zero niespodzianek

Ubezpieczenie Car Assistance, które oferujemy w ramach MINI Ubezpieczenia, to swego rodzaju tarcza ochronna dla posiadacza samochodu marki MINI. Gwarantuje ono przeniesienie pełnej odpowiedzialności na ubezpieczyciela w razie awarii, kolizji czy wypadku. W tak stresującej sytuacji dobrze jest wiedzieć, że możesz liczyć na profesjonalną pomoc, tym:

 • Samochód zastępczy;
 • Naprawę na miejscu lub holowanie pojazdu do autoryzowanego serwisu MINI;
 • Zapewnienie kontynuacji podróży do miejsca zamieszkania;
 • Zakwaterowanie dla osób objętych ubezpieczeniem na czas naprawy samochodu;
 • Dowóz paliwa;
 • Transport poszkodowanego w kolizji do placówki medycznej lub do miejsca zamieszkania;
 • Domową wizytę lekarza po wypadku;
 • Pomoc w przypadku wystąpienia prozaicznej awarii, jak rozładowanie akumulatora, przebicie opony, awaria oświetlenia, pasów bezpieczeństwa, wycieraczek, alarmu, zatrzaśnięcie kluczyków itp.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o wariancie Car Assistance w MINI Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie GAP: ochrona przed utratą wartości pojazdu

W ramach MINI Ubezpieczenia oferujemy także możliwość zawarcia polisy GAP, która jest dedykowana posiadaczom nowych lub prawie nowych pojazdów o wysokiej cenie rynkowej. Ubezpieczenie GAP chroni przed niekorzystnym zjawiskiem gwałtownej utraty wartości samochodu w pierwszych 3 latach eksploatacji. Produkt ten oferujemy wspólnie z firmą WAGAS S.A.

Ubezpieczenie GAP jest szczególnie przydatne wtedy, gdy trzeba skorzystać ze standardowej ochrony w ramach polisy AC. Dzięki GAP ubezpieczyciel dokonuje wyceny w oparciu o wartość pojazdu w chwili zakupu, a nie jego aktualną (znacznie niższą) wartość rynkową.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ubezpieczeniu GAP w ramach MINI Ubezpieczenia.

MINI Ubezpieczenia to korzyści, które docenisz

Oferta produktowa w ramach MINI Ubezpieczenia została opracowana specjalnie z myślą o posiadaczach samochodów marki MINI, którzy są przyzwyczajeni do obsługi klasy premium i nie tolerują przykrych niespodzianek. Ubezpieczenie z naszej oferty gwarantuje Ci maksymalną ochronę, w tym m.in. naprawę samochodu w autoryzowanym serwisie i wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

Dzięki temu nie tylko możesz spać spokojnie, ale także masz pewność, że Twoje MINI wolniej traci na wartości, a w momencie odsprzedaży uzyskasz za nie znacznie wyższą cenę. Inne korzyści to między innymi zniesiony udział własny w szkodach autocasco, niezmienna wysokość sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania czy utrzymanie wartości fakturowej pojazdu przez 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji (dla samochodów fabrycznie nowych).

Już teraz skontaktuj się z doradcą ubezpieczeniowym Bawaria Motors i poznaj więcej korzyści z zakupu ubezpieczenia w ramach MINI Ubezpieczenia.