MINI oferta serwisowa

Nie masz wątpliwości, że MINI to wyjątkowy samochód dla wyjątkowych kierowców. Wiemy, że chcesz, aby służyło Ci jak najdłużej w doskonałej formie. MINI oferta serwisowa to gwarancja kompleksowej i profesjonalnej opieki nad Twoim samochodem. Tym, o którym tak długo marzyłeś i który nareszcie jest Twój. To wystarczający powód, aby zapewnić mu najlepszy serwis.

Dlaczego warto?

MINI oferta serwisowa to oczywisty wybór dla właścicieli pojazdów kultowej marki, którzy zdają sobie sprawę, że jeżdżą zaawansowanymi technicznie samochodami. Prawidłowe wykonywanie nawet podstawowych czynności serwisowych wymaga wiedzy, doświadczenia i dostępu do specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania. To wszystko gwarantuje autoryzowany serwis MINI Bawaria Motors.

Twoje MINI jest samochodem, który dzielnie zniesie trudy codziennej eksploatacji i będzie Ci dawać mnóstwo radości przez wiele lat. Warunek jest jeden: musisz zapewnić mu fachową obsługę serwisową, z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i zgodną z najwyższymi standardami jakości, które kryją się za tym legendarnym logotypem.

Oszczędzamy Twój czas

W autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu masz pewność, że Twoje MINI pozostanie autentyczne tak długo, jak tylko będziesz tego chciał. Przynosi Ci to jeszcze jedną korzyść: nie musisz tracić czasu na samodzielne wyszukiwanie części, nie ponosisz ryzyka, że naprawa czy rutynowa czynność serwisowa potrwa dłużej, niż to zadeklarowaliśmy.

Oryginalne części zamienne MINI dają Ci pewność, że jeździsz bezpiecznym samochodem, w 100% takim, jak zaplanowali go projektanci legendarnej marki. To przekłada się również na bezawaryjność pojazdu i wolniejszą utratę wartości. Pamiętaj, że części zamienne stosowane w serwisach MINI Bawaria Motors są objęte 2-letnią gwarancją.

W czasie, gdy my dbamy o Twoje MINI tak, jak ten samochód na to zasługuje, Ty pijesz kawę, surfujesz po sieci (udostępniamy bezpłatne Wi-Fi), odbierasz telefony, załatwiasz sprawy zawodowe czy prywatne. Spieszysz się? Skorzystaj z usługi Fast Lane Service, która gwarantuje, że przeprowadzimy podstawowe czynności serwisowe (wymiana oleju, klocków hamulcowych i opon oraz kompleksowy przegląd) w ciągu zaledwie 2 godzin.

Co obejmuje MINI oferta serwisowa?

MINI oferta serwisowa zawsze jest w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Skorzystaj z pakietu MINI Service Inclusive, który zapewnia niespotykaną dotąd wygodę oraz niskie koszty. Jednorazowa, przystępna opłata pozwala Ci korzystać z profesjonalnych usług serwisowych MINI Bawaria Motors nawet przez okres 10 lat lub do przebiegu 200.000 kilometrów (w zależności, co nastąpi pierwsze). Koniec z zaskakującymi wydatkami i brakiem kontroli nad kosztami serwisowania samochodu.

Proponujemy Ci dwa pakiety w ramach MINI oferty serwisowej:

- MINI Service Inclusive L – pakiet obejmuje serwis olejowy, przegląd pojazdu, wymianę filtra powietrza, mikrofiltra, świec zapłonowych, płynu hamulcowego, w zależności od aktualnych zaleceń producenta.

- MINI Service Inclusive XL – do powyższego pakietu dokładamy wymianę klocków i tarcz hamulcowych przedniej i tylnej osi.

Pamiętaj, że pakiety serwisowe MINI przechodzą na następnego właściciela, co znacząco zwiększy wartość Twojego pojazdu przy odsprzedaży. W ramach MINI Repair Inclusive Twój samochód zawsze otrzymuje tylko oryginalne części zamienne, jest objęty fachową usługą serwisową świadczoną przez doświadczonych mechaników, a Ty oszczędzasz czas i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Dowiedz się więcej o pakietach serwisowych MINI Service Inclusive. ->

Przedłuż gwarancję na Twoje MINI

Chcesz jeszcze dłużej cieszyć się świętym spokojem i przyjemnością z jazdy Twoim MINI? Skorzystaj z oferty przedłużenia standardowego, 24-miesięcznego okresu gwarancji nawet do 5 lat. Wystarczy, że wykupisz dodatkowy pakiet naprawczy, a zapewnisz sobie bezstresową eksploatację przez bardzo długi czas. Już teraz skontaktuj się z przedstawicielem MINI Bawaria Motors i zapytaj o szczegóły – nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni pakiet serwisowy.