Serwis

Mini Service Inclusive

Dobrze jest wiedzieć, że jeździsz nie tylko pięknym i unikalnym, ale też bezpiecznym samochodem. Zapewnij sobie taki komfort korzystając z naszych pakietów serwisowych MINI Service Inclusive. Autoryzowane serwisy MINI Bawaria Motors gwarantują Ci kompleksową obsługę Twojego auta, przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych i zawsze w dogodnym dla Ciebie terminie. Sprawdź pozostałe korzyści.

Na czym to polega?

Wyobraź sobie, że nie musisz już więcej szukać kompetentnego serwisu, dopasowywać się do jego grafiku, narażać się na nieprzewidziane koszty i martwić, czy aby na pewno Twoim samochodem zajął się ktoś, kto ma na jego temat jakiekolwiek pojęcie. Przyjemna wizja, prawda? Możesz ją urzeczywistnić korzystając z oferty MINI Service Inclusive.

Słusznie masz skojarzenia z all inclusive. W ramach tej usługi zapewniamy Ci pełne wsparcie serwisowe na każdym etapie eksploatacji Twojego wymarzonego MINI. Nie musisz się niczym martwić, bo nasi specjaliści dopilnują najmniejszego szczegółu związanego z prawidłowym serwisowaniem samochodu i zrobią to zgodnie z najwyższymi normami jakości marki MINI.

Święty spokój nie musi być drogi. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo atrakcyjnie wycenione pakiety w ramach MINI Service Inclusive, których zakres jest dopasowany do potrzeb i możliwości każdego posiadacza MINI. Wystarczy więc, że wniesiesz jednorazową opłatę, a zapewnisz sobie pełne wsparcie serwisowe nawet przez okres 10 lat lub do przebiegu 200.000 kilometrów – w zależności, co nastąpi pierwsze. Prawda, że to proste?


Poznaj najważniejsze zalety usługi MINI Service Inclusive

Po pierwsze: nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty, a dobrze wiesz, że potrafią być one bardzo dotkliwe finansowo i frustrujące. Wnosząc jednorazową opłatę wykupujesz sobie swoisty pakiet bezpieczeństwa. Gwarantujemy Ci przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych i objętych pakietem czynności serwisowych bez naliczania dodatkowych opłat.

Po drugie: pakiety są tak skonfigurowane, że jednorazowa opłata jest znacznie korzystniejsza, niż wykupywanie poszczególnych usług serwisowych osobno. MINI Service Inclusive to Twój sprytny sposób na oszczędności i jeszcze większą radość z cieszenia się jazdą MINI.

Po trzecie: w ramach każdego pakietu gwarantujemy Ci, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych MINI. Dzięki temu czynności serwisowe zajmują mniej czasu, a na każdą z zamontowanych części otrzymujesz 2-letnią gwarancję. Twoje MINI pozostaje autentyczne, co wpłynie na wolniejszą utratę wartości.

Po czwarte: dzięki usługom serwisu MINI Bawaria Motors Twój samochód zyskuje wiarygodną, potwierdzoną historię serwisową. Takie auta są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym, zwłaszcza przez pasjonatów marki, który są gotowi zapłacić za nie znacznie więcej.

Po piąte: pakiet MINI Service Inclusive może zostać przeniesiony na nowego właściciela pojazdu, co także stanowi bardzo ważny argument dla potencjalnego nabywcy i podnosi wartość samochodu przy odsprzedaży.

Po szóste: wykupując MINI Service Inclusive zapewniasz sobie bezpieczeństwo niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz. Usługa jest realizowana w autoryzowanych serwisach MINI na całym świecie.

MINI usługi posprzedażowe: ciesz się wyjątkowym samochodem przez cały okres eksploatacji

Nikt tak nie potrafi zadbać o Twoje MINI, jak specjaliści, którzy serwisują samochody tej marki na co dzień. W naszych autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors możesz korzystać z szeregu usług oraz ofert, dzięki którym zagwarantujesz sobie bezproblemową eksploatację oraz będziesz mieć poczucie, że Twoje MINI jest jak wino: im starsze, tym lepsze.

Oferujemy Ci pełen wybór oryginalnych części zamiennych, które idealnie pasują do Twojego samochodu, zapewniają bezpieczeństwo i prawidłową pracę wszystkich podzespołów. Oryginalne części MINI są objęte 2-letnią gwarancją.

Twoje MINI przyciąga wzrok. Zadbaj, aby było tak nie tylko krótko po zakupie, ale też przez wiele następnych lat. W autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors przygotowaliśmy specjalną strefę SPA dla samochodów legendarnej marki. Cel jest prosty: zachować MINI naszych Klientów w doskonałej kondycji nie tylko pod względem mechanicznym, ale też wizualnym.

W autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors znajdziesz też szeroki wybór oryginalnych akcesoriów do samochodów tej wyjątkowej marki. Oferujemy między innymi felgi ze stopów lekkich – zarówno o eleganckim, jak i rasowym charakterze. Nasi specjaliści pomogą Ci też w doborze odpowiednich opon i zaproponują fachowe usługi wulkanizacyjne.

Podróżowanie MINI to niekończąca się przygoda

Twój samochód został wyposażony w szereg najnowocześniejszych systemów inforozrywki. Zapewniają one nie tylko bardzo wysoki komfort podróżowania, ale też bezpieczeństwo. Dają Ci też pewność, że zawsze dotrzesz do celu i pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi. MINI usługi posprzedażowe to także kompleksowa oferta aktualizowania systemów, w tym nawigacji, by działały bezawaryjnie i tak, jak tego od nich oczekujesz.

Bądź ambasadorem marki

MINI nie wybiera się z przypadku. Każdy posiadacz samochodu tej marki albo o nim marzył, albo koniecznie chciał się przekonać, dlaczego MINI budzi tak ogromne emocje w świecie motoryzacji. Skoro raz wszedłeś do tego świata, trudno będzie Ci z niego wyjść. MINI uzależnia, ale nie ma w tym nic złego. Podkreśl swoją pasję do marki wybierając ubrania z kolekcji MINI Lifestyle, które są dostępne w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższy serwis MINI Bawaria Motors i skorzystaj z MINI usług posprzedażowych, których potrzebujesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

mini 5d

Dopasuj pakiet MINI Service Inclusive do własnych potrzeb

Niczego Ci nie narzucamy. Jazda MINI to wolność, z której możesz korzystać także przy wyborze pakietu serwisowego. Skontaktuj się z doradcą autoryzowanego serwisu MINI Bawaria Motors i wspólnie znajdźcie takie rozwiązanie, które pozwoli Ci zachować niskie koszty, a jednocześnie mieć pewność, że Twoje MINI będzie optymalnie serwisowane. Pakiet możesz dopasować chociażby pod kątem okresu obowiązywania.

MINI Service Inclusive Plus

Aby zapewnić sobie jeszcze wyższy komfort i spokój, zdecyduj się na pakiet MINI Service Inclusive Plus, który obejmuje także najważniejsze naprawy części eksploatacyjnych, standardowo wyłączonych z gwarancji. Dzięki temu zyskasz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki.

Sprawdź, co obejmują poszczególne pakiety MINI Service Inclusive L oraz XL, a następnie skontaktuj się z doradcą serwisu MINI Bawaria Motors i dopasuj satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

MINI przegląd i konserwacja

Masz świetny samochód, którego zazdroszczą Ci inni. Warto zadbać o niego tak, aby jak najdłużej pozostał w znakomitej formie mechanicznej i wizualnej. Usługi MINI przegląd i konserwacja dają Ci pewność, że Twoje MINI znajdzie się w rękach prawdziwych specjalistów, znających samochody tej legendarnej marki od podszewki, korzystających tylko z oryginalnych części zamiennych i najnowocześniejszej aparatury warsztatowej oraz diagnostycznej. To inwestycja, która zawsze Ci się opłaci.

Usługi w ramach MINI przegląd i konserwacja

Twój samochód jest motoryzacyjnym dziełem sztuki, wymagającym odpowiedniej obsługi. Dotyczy to nawet prozaicznych czynności serwisowych. W autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors zaopiekujemy się Twoim MINI tak, jak przewidzieli to konstruktorzy. Z zachowaniem najwyższych standardów jakości marki.


Usługi w ramach MINI przegląd i konserwacja

Twój samochód jest motoryzacyjnym dziełem sztuki, wymagającym odpowiedniej obsługi. Dotyczy to nawet prozaicznych czynności serwisowych. W autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors zaopiekujemy się Twoim MINI tak, jak przewidzieli to konstruktorzy. Z zachowaniem najwyższych standardów jakości marki.

Skorzystaj z:

- Serwisu olejowego – wysokiej klasy oryginalny olej silnikowy MINI oraz filtr oleju gwarantują stworzenie optymalnych warunków pracy dla zaawansowanej jednostki napędowej Twojego samochodu.

- Przeglądów zimowych, wakacyjnych oraz cyklicznych przeglądów bezpieczeństwa – Twoje MINI musi być sprawne niezależnie od pory roku i tego, czy eksploatujesz je tylko w mieście, czy może wybierasz się nim w dłuższą trasę z rodziną.

- Przeglądów hamulców wraz z wymianą klocków hamulcowych – by radość z jazdy MINI szła w parze z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

- Wymiany akumulatora – oryginalny akumulator MINI gwarantuje brak problemów z rozruchem nawet po ekstremalnie mroźnej nocy.

Dowiedz się więcej o ofercie serwisowej MINI Service. ->

Małe i większe ups? Poradzimy sobie

W autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors pracują wysokiej klasy specjaliści od napraw kosmetycznych. Twoje MINI powinno nie tylko świetnie jeździć, ale też fantastycznie wyglądać. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z pełnej gamy usług naprawczych, w tym:

- Usuwania pęknięć i zarysowań na elementach z tworzyw sztucznych – porysowany zderzak to już żaden problem.

- Naprawy rozdarć foteli, uszkodzeń tapicerki i zarysowań we wnętrzu pojazdu – bo przyjemnie jest podróżować w doskonale utrzymanym kokpicie.

- Usuwania pęknięć i rys przedniej szyby – to kwestia bezpieczeństwa, ale też komfortu jazdy

Naprawy i przywracanie blasku karoserii oraz powłoce lakierniczej

Możesz bardzo dbać o Twoje MINI, ale raczej i tak nie uda Ci się uniknąć drobnych defektów karoserii. Nasi fachowcy są od tego, aby przywrócić Twój samochód do stanu fabrycznego. Oferujemy:

- Naprawę odprysków i zarysowań – szybko, skutecznie, w bardzo atrakcyjnej cenie.

- Usuwanie wgnieceń i innych szkód parkingowych – również bez konieczności ponownego lakierowania elementu.

- Przywrócenie głębi koloru karoserii – wykorzystujemy do tego innowacyjny system MINI Colour.

- Każda usługa jest potwierdzona wydaniem oficjalnego certyfikatu naprawy MINI , co zwiększa wartość samochodu przy odsprzedaży.

Już teraz umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors. ->

Naprawy mechaniczne i elektryczne

Każde MINI jest projektowane tak, aby wszystko działało w nim perfekcyjnie. Z czasem Twój samochód potrzebuje jednak pewnych czynności serwisowych. Zapewniamy:

- Wymianę klocków hamulcowych – dla jeszcze większego bezpieczeństwa na drodze.

- Wymianę wydechu – by Twoje MINI świetnie jeździło i równie dobrze brzmiało.

- Specjalistyczne naprawy instalacji elektrycznej i elektronicznej – bo w MINI nie ma miejsca na irytujące usterki.Koła i opony

Sezonowa wymiana ogumienia, dobór nowych felg, naprawy wulkanizacyjne – wszystko to możesz zlecić autoryzowanemu serwisowi MINI Bawaria Motors, by zadbać o swój samochód w każdym detalu. Oferujemy:

- Porady w zakresie wyboru opon.

- Sezonową i eksploatacyjną wymianę ogumienia.

- Montaż opon typu Runflat – kontynuuj jazdę nawet po przebiciu!

- Szeroki wybór felg ze stopów lekkich – dla uatrakcyjnienia wyglądu Twojego MINI.

Zawsze na czasie

W Twoim MINI zastosowano zaawansowany system elektroniki pokładowej, w tym nawigację oraz systemy łączności bezprzewodowej. Zadbamy, aby ich oprogramowanie było zawsze aktualne, co gwarantuje bezawaryjną i komfortową pracę.

Akcesoria

Dopasuj swoje MINI do własnych upodobań estetycznych i potrzeb funkcjonalnych dzięki oryginalnym akcesoriom MINI. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy do Twojego samochodu i zapewnią fachowy montaż.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usługach MINI przegląd i konserwacja.

kola mini

MINI usługi posprzedażowe

Zakup MINI to jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu. Podjąłeś tę decyzję świadomie, bo zawsze marzyłeś o posiadaniu samochodu tej legendarnej marki. Dziś już wiesz, że było warto. MINI to styl, MINI to piękno, MINI to emocje, MINI to wolność. Wejdź jeszcze głębiej do świata marki korzystając z MINI usług posprzedażowych. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego samochodu w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors.

Usługi serwisowe

Twoje MINI będzie Ci służyć długo, bo zostało zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wybrałeś ten samochód, ponieważ masz zaufanie do marki, która cieszy się znakomitą opinią wśród kierowców już od wielu lat. Pamiętaj jednak, że musisz też dać coś od siebie. MINI nie ma dużych wymagań – potrzebuje tylko fachowego i regularnego serwisu. Zapewnimy go w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors.

Od najprostszych czynności serwisowych po najbardziej zaawansowane naprawy – nasi fachowcy podołają każdemu zadaniu, ponieważ mają dostęp do specjalistycznej wiedzy, zaleceń producenta, aktualnego oprogramowania oraz zaawansowanych narzędzi warsztatowo-diagnostycznych. Powierzając nam swoje MINI masz więc pewność, że jest ono w dobrych rękach i odwdzięczy Ci się bezawaryjną jazdą tak długo, jak będziesz tego chciał.

Sprawdź nasze oferty serwisowe oraz doskonale skomponowane pakiety MINI Service Inclusive. Możesz również skorzystać z bieżących usług serwisu, w tym przeglądów i napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych.

Już teraz umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors. ->