Mini Service Inclusive

Dobrze jest wiedzieć, że jeździsz nie tylko pięknym i unikalnym, ale też bezpiecznym samochodem. Zapewnij sobie taki komfort korzystając z naszych pakietów serwisowych MINI Service Inclusive. Autoryzowane serwisy MINI Bawaria Motors gwarantują Ci kompleksową obsługę Twojego auta, przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych i zawsze w dogodnym dla Ciebie terminie. Sprawdź pozostałe korzyści.

Na czym to polega?

Wyobraź sobie, że nie musisz już więcej szukać kompetentnego serwisu, dopasowywać się do jego grafiku, narażać się na nieprzewidziane koszty i martwić, czy aby na pewno Twoim samochodem zajął się ktoś, kto ma na jego temat jakiekolwiek pojęcie. Przyjemna wizja, prawda? Możesz ją urzeczywistnić korzystając z oferty MINI Service Inclusive.

Słusznie masz skojarzenia z all inclusive. W ramach tej usługi zapewniamy Ci pełne wsparcie serwisowe na każdym etapie eksploatacji Twojego wymarzonego MINI. Nie musisz się niczym martwić, bo nasi specjaliści dopilnują najmniejszego szczegółu związanego z prawidłowym serwisowaniem samochodu i zrobią to zgodnie z najwyższymi normami jakości marki MINI.

Święty spokój nie musi być drogi. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo atrakcyjnie wycenione pakiety w ramach MINI Service Inclusive, których zakres jest dopasowany do potrzeb i możliwości każdego posiadacza MINI. Wystarczy więc, że wniesiesz jednorazową opłatę, a zapewnisz sobie pełne wsparcie serwisowe nawet przez okres 10 lat lub do przebiegu 200.000 kilometrów – w zależności, co nastąpi pierwsze. Prawda, że to proste?

Poznaj najważniejsze zalety usługi MINI Service Inclusive

Po pierwsze: nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty, a dobrze wiesz, że potrafią być one bardzo dotkliwe finansowo i frustrujące. Wnosząc jednorazową opłatę wykupujesz sobie swoisty pakiet bezpieczeństwa. Gwarantujemy Ci przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych i objętych pakietem czynności serwisowych bez naliczania dodatkowych opłat.

Po drugie: pakiety są tak skonfigurowane, że jednorazowa opłata jest znacznie korzystniejsza, niż wykupywanie poszczególnych usług serwisowych osobno. MINI Service Inclusive to Twój sprytny sposób na oszczędności i jeszcze większą radość z cieszenia się jazdą MINI.

Po trzecie: w ramach każdego pakietu gwarantujemy Ci, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych MINI. Dzięki temu czynności serwisowe zajmują mniej czasu, a na każdą z zamontowanych części otrzymujesz 2-letnią gwarancję. Twoje MINI pozostaje autentyczne, co wpłynie na wolniejszą utratę wartości.

Po czwarte: dzięki usługom serwisu MINI Bawaria Motors Twój samochód zyskuje wiarygodną, potwierdzoną historię serwisową. Takie auta są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym, zwłaszcza przez pasjonatów marki, który są gotowi zapłacić za nie znacznie więcej.

Po piąte: pakiet MINI Service Inclusive może zostać przeniesiony na nowego właściciela pojazdu, co także stanowi bardzo ważny argument dla potencjalnego nabywcy i podnosi wartość samochodu przy odsprzedaży.

Po szóste: wykupując MINI Service Inclusive zapewniasz sobie bezpieczeństwo niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz. Usługa jest realizowana w autoryzowanych serwisach MINI na całym świecie.

Dopasuj pakiet MINI Service Inclusive do własnych potrzeb

Niczego Ci nie narzucamy. Jazda MINI to wolność, z której możesz korzystać także przy wyborze pakietu serwisowego. Skontaktuj się z doradcą autoryzowanego serwisu MINI Bawaria Motors i wspólnie znajdźcie takie rozwiązanie, które pozwoli Ci zachować niskie koszty, a jednocześnie mieć pewność, że Twoje MINI będzie optymalnie serwisowane. Pakiet możesz dopasować chociażby pod kątem okresu obowiązywania.

MINI Service Inclusive Plus

Aby zapewnić sobie jeszcze wyższy komfort i spokój, zdecyduj się na pakiet MINI Service Inclusive Plus, który obejmuje także najważniejsze naprawy części eksploatacyjnych, standardowo wyłączonych z gwarancji. Dzięki temu zyskasz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki.

Sprawdź, co obejmują poszczególne pakiety MINI Service Inclusive L oraz XL, a następnie skontaktuj się z doradcą serwisu MINI Bawaria Motors i dopasuj satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.