Unikatowy program dla miłośników MINI. #MINImaniak

#MINImaniak to unikalny Program wsparcia dla właścicieli samochodów marki MINI, to budowanie wspólnoty właścicieli, sympatyków, fanów, pasjonatów #MINI. Celem Programu jest wspieranie właścicieli MINI poprzez dostęp do części, akcesoriów, produktów lifestyle i usług serwisowych na preferencyjnych warunkach. Wspieranie w utrzymywaniu aut MINI w należytej kondycji oraz upgradeowaniu posiadanych pojazdów w oparciu o artykuły OEM. Program jest kierowany dla wszystkich właścicieli MINI i tych nowych, najnowszych i tych już dojrzałych. Wygodnie i w oparciu o indywidualną ofertę zaopatrzysz się w kultowe akcesoria z aktualnych katalogów MINI. Nie ma takiej części, nawet w najdalszym zakątku magazynów MINI w PL lub zagranicą jakiej nie potrafimy dla Ciebie odszukać. #MINImaniak to pierwszy i jedyny taki program na rynku. #MINImaniak to program stworzony przez Bawaria Motors Warszawa - Dealera MINI i wspierany w każdej z naszych lokalizacji, też w Katowicach, Jankach, Piasecznie i Gdańsku.

Aby wziąć udział w Programie uzupełnij poniższy formularz i dołącz zdjęcia swojego samochodu. Na tej podstawie następuje kwalifikacja. Po dołączeniu otrzymasz od nas zwrotnie emailem Pakiet Korzyści, instrukcję samodzielnego dostępu do panelu zamawiania części i akcesoriów. Otrzymasz swój unikalny numer identyfikacyjny dzięki któremu części i akcesoria trafią do Ciebie w indywidualnie zarezerwowanej dla MINImaniaków cenie.


Jesteśmy pasjonatami MINI, które są dla nas bardzo niezwykłymi samochodami. Dążymy do integracji posiadaczy, sympatyków i fanatyków MINI, wspieramy społeczności posiadaczy MINI. Od lat śledzimy wszystkie informacje dotyczące historii Mini, MINI i najnowszych nowinek z nimi związanych. Działając w poszanowaniu historii marki jesteśmy świadomymi praktykami i użytkownikami współczesnych aut MINI. Marka MINI nie ma dla nas tajemnic i chcemy się tym podzielić. Jesteśmy #MINImaniaczkami i #MINImaniak-ami!


Działajmy razem. Dołącz już dziś do grona #MINImaniaków.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego