MINI przegląd i konserwacja

Masz świetny samochód, którego zazdroszczą Ci inni. Warto zadbać o niego tak, aby jak najdłużej pozostał w znakomitej formie mechanicznej i wizualnej. Usługi MINI przegląd i konserwacja dają Ci pewność, że Twoje MINI znajdzie się w rękach prawdziwych specjalistów, znających samochody tej legendarnej marki od podszewki, korzystających tylko z oryginalnych części zamiennych i najnowocześniejszej aparatury warsztatowej oraz diagnostycznej. To inwestycja, która zawsze Ci się opłaci.

Usługi w ramach MINI przegląd i konserwacja

Twój samochód jest motoryzacyjnym dziełem sztuki, wymagającym odpowiedniej obsługi. Dotyczy to nawet prozaicznych czynności serwisowych. W autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors zaopiekujemy się Twoim MINI tak, jak przewidzieli to konstruktorzy. Z zachowaniem najwyższych standardów jakości marki.

Skorzystaj z:

- Serwisu olejowego – wysokiej klasy oryginalny olej silnikowy MINI oraz filtr oleju gwarantują stworzenie optymalnych warunków pracy dla zaawansowanej jednostki napędowej Twojego samochodu.

- Przeglądów zimowych, wakacyjnych oraz cyklicznych przeglądów bezpieczeństwa – Twoje MINI musi być sprawne niezależnie od pory roku i tego, czy eksploatujesz je tylko w mieście, czy może wybierasz się nim w dłuższą trasę z rodziną.

- Przeglądów hamulców wraz z wymianą klocków hamulcowych – by radość z jazdy MINI szła w parze z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

- Wymiany akumulatora – oryginalny akumulator MINI gwarantuje brak problemów z rozruchem nawet po ekstremalnie mroźnej nocy.

Dowiedz się więcej o ofercie serwisowej MINI Service. ->

Małe i większe ups? Poradzimy sobie

W autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors pracują wysokiej klasy specjaliści od napraw kosmetycznych. Twoje MINI powinno nie tylko świetnie jeździć, ale też fantastycznie wyglądać. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z pełnej gamy usług naprawczych, w tym:

- Usuwania pęknięć i zarysowań na elementach z tworzyw sztucznych – porysowany zderzak to już żaden problem.

- Naprawy rozdarć foteli, uszkodzeń tapicerki i zarysowań we wnętrzu pojazdu – bo przyjemnie jest podróżować w doskonale utrzymanym kokpicie.

- Usuwania pęknięć i rys przedniej szyby – to kwestia bezpieczeństwa, ale też komfortu jazdy.

Już teraz umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors. ->

Naprawy i przywracanie blasku karoserii oraz powłoce lakierniczej

Możesz bardzo dbać o Twoje MINI, ale raczej i tak nie uda Ci się uniknąć drobnych defektów karoserii. Nasi fachowcy są od tego, aby przywrócić Twój samochód do stanu fabrycznego. Oferujemy:

- Naprawę odprysków i zarysowań – szybko, skutecznie, w bardzo atrakcyjnej cenie.

- Usuwanie wgnieceń i innych szkód parkingowych – również bez konieczności ponownego lakierowania elementu.

- Przywrócenie głębi koloru karoserii – wykorzystujemy do tego innowacyjny system MINI Colour.

- Każda usługa jest potwierdzona wydaniem oficjalnego certyfikatu naprawy MINI, co zwiększa wartość samochodu przy odsprzedaży.

Już teraz umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors. ->

Naprawy mechaniczne i elektryczne

Każde MINI jest projektowane tak, aby wszystko działało w nim perfekcyjnie. Z czasem Twój samochód potrzebuje jednak pewnych czynności serwisowych. Zapewniamy:

- Wymianę klocków hamulcowych – dla jeszcze większego bezpieczeństwa na drodze.

- Wymianę wydechu – by Twoje MINI świetnie jeździło i równie dobrze brzmiało.

- Specjalistyczne naprawy instalacji elektrycznej i elektronicznej – bo w MINI nie ma miejsca na irytujące usterki.

Skontaktuj się z nami i umów wizytę w autoryzowanym serwisie MINI Bawaria Motors. ->

Koła i opony

Sezonowa wymiana ogumienia, dobór nowych felg, naprawy wulkanizacyjne – wszystko to możesz zlecić autoryzowanemu serwisowi MINI Bawaria Motors, by zadbać o swój samochód w każdym detalu. Oferujemy:

- Porady w zakresie wyboru opon.

- Sezonową i eksploatacyjną wymianę ogumienia.

- Montaż opon typu Runflat – kontynuuj jazdę nawet po przebiciu!

- Szeroki wybór felg ze stopów lekkich – dla uatrakcyjnienia wyglądu Twojego MINI.

Odwiedź autoryzowany serwis MINI Bawaria Motors. ->

Zawsze na czasie

W Twoim MINI zastosowano zaawansowany system elektroniki pokładowej, w tym nawigację oraz systemy łączności bezprzewodowej. Zadbamy, aby ich oprogramowanie było zawsze aktualne, co gwarantuje bezawaryjną i komfortową pracę.

Akcesoria

Dopasuj swoje MINI do własnych upodobań estetycznych i potrzeb funkcjonalnych dzięki oryginalnym akcesoriom MINI. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy do Twojego samochodu i zapewnią fachowy montaż.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usługach MINI przegląd i konserwacja.