Title

Elektryczne samochody MINI

Zmień parametry wyszukiwania

Dostępnych samochodów: 3

Elektryczne MINI od ręki. Dla kogo?​

Elektryczne modele MINI to opcja dostępna dla szerokiej grupy odbiorców, szczególnie w roku 2024. Zapowiada się kolejny skok w rozwój elektromobilności. Zamieszkanie w bloku, domu jednorodzinnym czy szeregowcu, nie ma już takiego znaczenia, jak kilka lat temu. Dlaczego?

  • Samochody elektryczne mają coraz większe zasięgi. W przypadku MINI Cooper do około 400 km, a nie jak dawniej 100+ km. W zależności od pokonywanego dystansu realne jest ładowanie baterii raz na tydzień.
  • Rozbudowuje się infrastruktura publicznych punktów ładowania, np. na osiedlach wielorodzinnych: Ursynów w Warszawie, osiedle Bażantowo w Katowicach, czy dzielnica Brzeźno w Gdańsku.
  • Liczne punkty ładowania stawiane są także na parkingach galerii handlowych i większych dyskontów.
  • Wytyczane są Strefy Czystego Transportu (SCT). Samochody elektryczne mogą bezpłatnie parkować w centrach większych miast, a także bez przeszkód poruszać się buspasami. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania do zakupu samochodów nowych z programu "Mój Elektryk". Jak widać, korzyści z posiadania 'elektryka' (EV) rosną.

Wybrany samochód z gamy elektryków MINI, nowy lub używany z programu MINI Next, odbierz w dowolnym salonie Bawaria Motors Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice, Gdańsk.

Z przyjemnością przygotujemy indywidulną prezentację online. Zapraszamy.

Zespół Bawaria Motors