Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ

BMW M235i xDrive Gran Coupe to absolutny pionier w wyznaczaniu nowych standardów. To samochód charakteryzujący się nie tylko reprezentacyjnym wyglądem, ale także innowacyjnymi technologiami, których na próżno szukać wśród innych marek. Dominujący, ekstrawertyczny, bezkompromisowy – to słowa, które najlepiej przedstawiają wskazanego reprezentanta BMW serii 2. Wybierz się z nami na ekscytujące spotkanie z BMW M235i xDrive Gran Coupe i przekonaj się, co znaczy jazda bez granic. Poznaj jego charakterystyczne cechy i pozwól sobie na więcej. Gotowy? Czas start!

Sportowy design w nowoczesnym wydaniu

Pierwszym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest wygląd zewnętrzny BMW M235i xDrive Gran Coupe. Elegancki design wypełniony sportowym charakterem – to doskonałe podsumowanie, które sprawia, że BMW niezaprzeczalnie wyróżnia się na tle innych marek, a charakterystyczna atrapa chłodnicy ze stylizowaną siatką tylko to podkreśla. Nie sposób przejść obojętnie również obok specyficznych końcówek układu wydechowego – to właśnie one podkreślają tył pojazdu, wskazując jednocześnie na jego potęgę. Mocne, sportowe kontury, siedem kolorów lakierów do wyboru i 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke 552 M Bicolor – czego chcieć więcej?

Doskonała atmosfera wewnątrz pojazdu

BMW M235i xDrive Gran Coupe może pochwalić się również doskonałym wnętrzem auta, które zostało dostosowane do wymagań nawet najbardziej wymagających kierowców i pasażerów. W pierwszej kolejności skupmy się na sportowych fotelach M, które wyposażono w zintegrowane zagłówki oraz wysokie podparcia boczne. Wszystko to wpływa na ponadprzeciętny komfort jazdy, szczególnie przy ostrych zakrętach. Na zwrócenie szczególnej uwagi zasługują również najwyższej jakości welurowe dywaniki, listwy ozdobne na desce rozdzielczej i bokach drzwi, a także skórzana kierownica M z wyprofilowanym podparciem kciuków. Połączenie wszystkich tych elementów i osadzenie ich w jednym wnętrzu sprawia, że nawet najdłuższa podróż staje się synonimem komfortu i luksusu.

Ponadprzeciętna siła i moc

Wskazany przez nas model samochodu zostawia wszystkich w tyle już na starcie, a do mety dojeżdża w rekordowym tempie. Wszystko za sprawą wyjątkowego silnika benzynowego M TwinPower Turbo, który umożliwia uzyskiwanie najwyższych osiągów. Silnik został wyposażony w nowoczesne tłoki, większą niż dotychczas turbosprężarkę, zoptymalizowany dolot powietrza, wydajny układ chłodzenia oraz układ wydechowy M z przepustnicami. To właśnie dzięki zastosowaniu tych segmentów BMW M235i xDrive Gran Coupe przykuwa uwagę na drodze i umożliwia zastosowanie maksymalnego przyspieszenia.

Układy opłacalne dla kierowcy

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny, komfortowe wnętrze i silnik TwinPower Turbo to niewątpliwie aspekty, które warto docenić w BMW M235i xDrive Gran Coupe. Czym jednak byłby wskazany przez nas samochód, gdyby nie liczne udogodnienia dla kierowcy? Pojazd został wyposażony między innymi w pożądany przez kierowców sportowy układ kierowniczy M, który umożliwia wyjątkowo precyzyjne prowadzenie nawet w najbardziej niekomfortowych warunkach. System ten wpływa na zwinne kierowanie pojazdem, wymagając od kierowcy zdecydowanie mniejszego nakładu siły. Warto zwrócić również uwagę na adaptacyjny układ jezdny, który umożliwia dostosowanie charakterystyki tłumienia do konkretnej sytuacji. Rozwiązanie to niewątpliwie wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale także na bezpieczeństwo.

Nowa definicja komfortu

BMW M235i xDrive Gran Coupe posiada sportowy układ jezdny M, który odpowiada za zawieszenie niższe aż o 10 mm. Nie sposób nie zwrócić uwagi również na krótsze sprężyny, sztywne amortyzatory i twarde stabilizatory, które niewątpliwie wpływają na komfort jazdy wszystkich miłośników sportowej jazdy. Warto wspomnieć także o skrzyni biegów Steptronic, która umożliwia wyjątkowo sprawną zmianę biegów, a, tym samym, prawdziwe sportowe emocje. Jednak czy to aby na pewno bezpieczne? Spokojnie – BMW M235i xDrive Gran Coupe został wyposażony w hamulce dostosowane do dynamicznej jazdy, które zapewniają najwyższy poziom skuteczności.

Bezkompromisowa jazda bez granic

BMW M235i xDrive Gran Coupe to obiekt westchnień niemal wszystkich miłośników motoryzacji. I trudno się temu dziwić – wszystkie znaki wskazują, że jest to samochód bez wad. Perfekcyjny design, komfortowe wnętrze, bezkonkurencyjny silnik i liczne systemy wsparcia – czy istnieje coś, w co reprezentant serii 2 nie został wyposażony? BMW M235i xDrive Gran Coupe to pojazd skupiający w sobie wszystko to, co najważniejsze: estetykę, wygodę i bezpieczeństwo.