Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW M135i xDRIVE

W M135i xDrive to zupełnie nowa definicja przyszłości. To połączenie elegancji i subtelności z nieposkromioną mocą i sportowym charakterem. Pewny siebie reprezentant serii 1 nie pozostawia żadnych wątpliwości – pojazd stawia na zwinność i bezkompromisowość, pokazując tym samym wyjątkową pewność siebie. Wybierz się z nami w ekscytującą podróż i odkryj nowe BMW M135i xDrive. Zmierz się z bezkonkurencyjnym samochodem i poznaj jego dynamiczne oblicze. Daj się uwieść wyjątkowej prezencji i wyznaczaj zupełnie nowe standardy. Zapnij pasy… Gotowy? No to w drogę!

Wyrazisty wygląd zewnętrzny

Elegancki, klasyczny i wysublimowany – te przymiotniki najlepiej określają estetyczny wygląd BMW M135i xDrive. Delikatne, opływowe kontury i opadająca linia dachu w połączeniu z charakterystyczną dla marki atrapą ze stylizowaną siatką stanowią niepodważalną symbiozę. Na szczególną uwagę zasługują również wszystkie zewnętrzne detale, takie jak duże wloty powietrza z przodu i 100-milimetrowe końcówki rur wydechowych z tyłu; to właśnie one nadają pojazdowi wyrazistego wyglądu typowego dla BMW i wskazują na jego buntowniczy charakter. BMW M135i xDrive to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników marki oraz doskonały reprezentant nowoczesnych samochodów, które są odpowiedzią na potrzeby współczesnych kierowców.

Przywódca o anielskim wnętrzu

Czy jednak doskonały wygląd zewnętrzny może iść w parze z niesamowitym wnętrzem? Jak najbardziej – BMW M135i xDrive jest na to doskonałym przykładem. Samochód został wyposażony w wyjątkowe sportowe fotele M, zoptymalizowane pod względem ergonomii. To właśnie dzięki nim nawet najdłuższa podróż upływa w mgnieniu oka. Nie sposób przejść obojętnie także obok trójramiennej kierownicy, która, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości skóry, doskonale układa się w dłoniach kierowcy. Żeby tego było mało, BMW M135i xDrive posiada także liczne listwy ozdobne, które znacząco wpływają na atmosferę panującą we wnętrzu pojazdu. Czy po tym opisie nie pragniesz go jeszcze bardziej?

Wyjątkowa wydajność

O mocy BMW M135i xDrive nie świadczy jednak ani wygląd zewnętrzny, ani estetyka elementów umieszczonych wewnątrz pojazdu – choć te, niewątpliwie, robią ogromne wrażenie. Co jednak sprawia, że BMW M135i xDrive jest tak wyjątkowe i pożądane przez miłośników marki? Oczywiście moc i wydajność silnika. Samochód wyposażono w powiększoną turbosprężarkę, bezkonkurencyjny układ chłodzenia oraz układ wydechowy M Performance z przepustnicami. Dodatkowo we wskazanym modelu zoptymalizowano także dolot powietrza, co niewątpliwie wpływa na wydajność pojazdu. Połączenie wszystkich tych aspektów nie pozostawia żadnych złudzeń, prawda?

Gentleman z duszą sportowca

Mówiąc o BMW M135i xDrive, nie można nie wspomnieć także o jego silniku oraz o innych elementach, wspomagających wyjątkową dynamikę jazdy. Opisywany przez nas projekt BMW został wyposażony w podwójnie doładowany silnik M TwinPower Turbo – to właśnie on jest odpowiedzialny za możliwość tworzenia rekordowych osiągów. To jednak nie wszystko! BMW M135i xDrive posiada również 8-stopniową sportową skrzynię biegów Steptronic oraz układ jezdny M ze standardowym sportowym mechanizmem różnicowym M. Wszystkie te elementy sprawiają, że prowadzenie wskazanego modelu to niewyobrażalna przyjemność i rozkosz.

Wyznacznik nowych standardów

BMW M135i xDrive to synonim nowoczesności i innowacji. To także niezaprzeczalny lider wśród współczesnych aut sportowych. Cechuje go nie tylko atrakcyjny wygląd zewnętrzny, ale także elementy wewnętrzne najwyższej klasy. Wskazany model z rodziny BMW priorytetowo traktuje kwestie bezpieczeństwa – wszystko za sprawą zaawansowanych technologii, które wpływają na bezawaryjną jazdę. Samochód wyposażono także w liczne udogodnienia i systemy wsparcia, będące nieocenioną pomocą dla każdego kierowcy.

Chyba nie masz już wątpliwości, że BMW M135i xDrive to niekwestionowany lider i absolutny numer 1 na polskich drogach?