Serwis

BMW Serwis blacharsko-lakierniczy

Życie jest nieprzewidywalne i nie można wykluczyć, że pewnego dnia Twoje BMW weźmie udział w kolizji, zostanie uszkodzone na parkingu czy w wyniku ekstremalnych zjawisk pogodowych. W takiej sytuacji warto mieć dostęp do profesjonalnych usług blacharsko-lakierniczych, dzięki którym Twój samochód znów będzie wyglądać świetnie, dokładnie tak, jak po opuszczeniu linii montażowej. Serwis blacharsko-lakierniczy BMW Bawaria Motors daje Ci gwarancję fachowego wykonania naprawy zgodnie z procedurami jakościowymi producenta.

Dlaczego warto wybrać serwis blacharsko-lakierniczy BMW Bawaria Motors?

Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz doświadczonym zespołem specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zaopiekować się Twoim BMW po kolizji czy innej szkodzie. Samochody niemieckiej marki słyną nie tylko z niezawodności, znakomitych osiągów i świetnego prowadzenia. Są także stylistycznymi dziełami sztuki. Dlatego naprawą karoserii Twojego BMW nie powinny się zajmować przypadkowe osoby.

Serwis blacharsko-lakierniczy BMW Bawaria Motors gwarantuje Ci najwyższą staranność w usuwaniu wszelkich szkód, w tym powypadkowych. Bardzo dokładnie diagnozujemy zakres uszkodzeń, by dać Ci pewność, że po naprawie Twoje BMW będzie nie tylko w 100% sprawne i bezpieczne, ale też wciąż tak samo piękne, jak przed kolizją.

Warto podkreślić, że serwis blacharsko-lakierniczy BMW Bawaria Motors wykorzystuje wyłącznie oryginalne części BMW. Tak przeprowadzona naprawa spełnia kryteria jakościowe producenta i przywraca samochodowi autentyczny wygląd oraz pełną sprawność mechaniczną. Każde działanie naszego serwisu jest odnotowywane w książce pojazdu, systemie informatycznym producenta oraz potwierdzone certyfikatem, co będzie mieć znacznie przy odsprzedaży samochodu, podnosząc jego wartość na rynku wtórnym. Przyszły nabywca zwróci również uwagę na to, że Twój samochód po naprawie pozostał w 100% oryginalnym BMW.

Naprawy blacharsko-lakiernicze wykonujemy również z polis ubezpieczeniowych OC i AC. Skontaktuj się z naszym serwisem i umów wizytę w najbliższym terminie!

Kompleksowa pomoc w trudnej sytuacji

Dobrze wiemy, jak stresujący jest moment kolizji czy wypadku. Masz wtedy na głowie mnóstwo spraw, przede wszystkim musisz zadbać o bezpieczeństwo swoje i pasażerów. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest załatwianie różnych formalności. Zostaw to nam. Serwis blacharsko-lakierniczy BMW Bawaria Motors zajmie się wszystkim za Ciebie. Zorganizujemy pomoc drogową, załatwimy kwestie formalne związane z obsługą i likwidacją szkody.

Skorzystaj z usługi door-to-door

Usługa door-to-door to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Serwis blacharsko-lakierniczy BMW Bawaria Motors oferuje Ci kompleksową obsługę w zakresie naprawy wszelkich uszkodzeń karoserii Twojego samochodu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się transportem auta do serwisu, natomiast po wykonaniu naprawy odstawimy lśniące BMW prosto pod Twoje drzwi lub po inny wskazany adres. To naprawdę takie proste!

Zaufaj sprawdzonemu serwisowi

Zlecając naprawę karoserii Twojego BMW chcesz mieć pewność, że samochód trafi w odpowiednie ręce i zostanie poddany rygorystycznym procedurom producenta. Oczekujesz usługi na bardzo wysokim poziomie, godnym marki klasy Premium. W serwisie blacharsko-lakierniczym BMW Bawaria Motors dajemy Ci na to gwarancję. Nieprzypadkowo serwisy i salony BMW w Polsce były wielokrotnie nagradzane za wysoką jakość obsługi i cieszą się dużym zaufaniem Klientów. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy BMW, którzy nareszcie znaleźli kompetentny serwis, na którym zawsze można polegać.

Już teraz skontaktuj się z doradcami serwisu blacharsko-lakierniczego BMW Bawaria Motors i umów wizytę w odpowiadającym Ci terminie. Możesz skorzystać z formularza online lub przesłać nam zapytanie o ofertę – potraktujemy je priorytetowo i bardzo szybko udzielimy Ci szczegółowej informacji, chociażby w zakresie ceny wykonania usługi oraz przewidywanego terminu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

BMW serwis oferta specjalna

Wybrałeś BMW, bo oczekujesz życia na poziomie. Cenisz sobie najlepsze rozwiązania w dziedzinie technologii i komfortu, chcesz podróżować z klasą i mieć pewność, że niezależnie od tego, co wydarzy się na drodze, Twój samochód będzie na to przygotowany. Aby móc jak najdłużej cieszyć się bezawaryjną jazdą, zainwestuj w profesjonalne, autoryzowane usługi serwisowe, które wcale nie muszą być drogie. Już teraz sprawdź ofertę specjalną serwisu BMW Bawaria Motors.

Oferta specjalna BMW serwis: assistance do każdego przeglądu

Dobrze jest wiedzieć, że w Twoim samochodzie wszystko działa perfekcyjnie. Taką pewność zyskasz zlecając nam przegląd techniczny pojazdu. Masz jeszcze jeden powód, aby skorzystać z oferty autoryzowanego serwisu BMW Bawaria Motors. Teraz do każdego, dowolnego przeglądu otrzymasz bezpłatnie usługi BMW Assistance na 2 lata!

BMW Assistance to Twoja polisa ubezpieczeniowa na drodze. Gwarantuje pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Assistance zadziała, gdy np. dojdzie do awarii, złapiesz gumę czy weźmiesz udział w kolizji. Celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego i najbardziej komfortowego dotarcia na miejsce, np. na ważne spotkanie czy urlop z rodziną.

W ramach BMW Assistance otrzymasz samochód zastępczy, hotel, a nawet bilet na samolot. Twoje auto trafi natomiast do najbliższego autoryzowanego serwisu BMW, gdzie zostanie naprawione zgodnie z najwyższymi standardami bawarskiej marki.

Oferty serwisowe objęte promocją:

  • Serwis olejowy BMW – obejmuje wymianę oleju silnikowego na oryginalny olej BMW, wymianę filtra oleju (oryginalny BMW), kasowanie komunikatów serwisowych zgodnie ze specyfikacją fabryczną oraz robociznę wraz z materiałem. Umów się na serwis olejowy BMW. ->
  • Serwis hamulcowy BMW– obejmuje wymianę przednich klocków hamulcowych wraz z czujnikiem zużycia, kompleksowe czyszczenie hamulców oraz kasowanie komunikatów serwisowych zgodnie z zaleceniami fabrycznymi. Umów się na serwis hamulcowy BMW. ->
  • Przegląd kontrolny– przegląd pozwala wychwycić ewentualne usterki wymagające interwencji serwisu, skontrolować działanie kluczowych podzespołów i systemów, dzięki czemu Twoje BMW będzie zawsze gotowe do drogi i zapewni Tobie oraz Twoim pasażerom komfort i bezpieczeństwo na poziomie godnym marki Premium. Sprawdź szczegóły i umów wizytę. ->

Dlaczego warto?

Oferta specjalna BMW serwis to znakomity wybór dla wszystkich posiadaczy samochodu marki BMW, którzy do tej pory nie korzystali z autoryzowanych usług serwisowych w obawie przed wysokimi cenami. Przyjedź do BMW Bawaria Motors i przekonaj się, że kompleksowa, profesjonalna opieka serwisowa nad Twoim BMW wcale nie musi być droga, a zagwarantuje Ci bezproblemową eksploatację samochodu przez bardzo długi czas.

Autoryzowany serwis BMW Bawaria Motors to:

  • Stosowanie się do najwyższych standardów serwisowych marki – mamy dostęp do oprogramowania serwisowego oraz najlepszych narzędzi, dzięki czemu gwarantujemy wykonanie naprawy czy przeprowadzenie standardowych czynności na poziomie, jakiego oczekujesz i w taki sposób, aby Twój samochód był w 100% sprawny i bezpieczny.
  • Wyłącznie oryginalne części zamienne – wybieramy je, ponieważ tylko oryginalne części BMW są w pełni kompatybilne z Twoim samochodem i rygorystycznie sprawdzone pod kątem trwałości oraz bezpieczeństwa. Stosując takie części możesz jeździć spokojnie i masz pewność, że Twój samochód jest w 100% autentycznym BMW, co wpłynie na jego wartość przy odsprzedaży.
  • Fachowcy najwyższej klasy– zatrudniamy osoby, które specjalizują się w obsłudze samochodów marki BMW, a więc znają je od podszewki. To daje Ci pewność, że Twoje auto zawsze znajdzie się w kompetentnych rękach i zostanie prawidłowo naprawione.
  • Zaawansowane urządzenia diagnostyczne– nic tak nie irytuje, jak niepoprawna diagnoza problemu. W autoryzowanym serwisie BMW Bawaria Motors takie sytuacje nie mają miejsca. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej szybko i celnie wskazujemy źródło usterki, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Już teraz umów się na wizytę i skorzystaj z oferty specjalnej serwisu BMW Bawaria Motors.