BMW Koneser

Program #BMWKoneser - o co tutaj chodzi i czy to jest coś dla mnie?

#BMWKoneser to unikalne założenie budowania wspólnoty sympatyków, fanów, pasjonatów i posiadaczy aut #BMW. Celem programu jest wspieranie właścicieli pojazdów marki BMW w odrestaurowywaniu, utrzymywaniu w należytej kondycji oraz modyfikowaniu posiadanych pojazdów w oparciu o artykuły OEM. Swoje zainteresowanie kierujemy szczególnie na modele klasyczne - oldtimery i youngtimery do serii E włącznie. Miłośnicy marki, którzy chcą przywrócić swojemu BMW blask świetności znajdą tutaj wsparcie w dostępie do oryginalnych części, akcesoriów i serwisu w specjalnych, indywidualnie dedykowanych cenach. Nie ma takiej części, nawet w najdalszym zakątku magazynów BMW w PL lub DE jakiej nie potrafimy dla Ciebie odszukać. Znajdziesz tutaj najmniejszą spinkę, części mechaniczne, blacharkę i zaopatrzysz się w kultowe akcesoria.

#BMWKoneser to pierwszy i jedyny taki program na rynku.

#BMWKoneser to specjalny program stworzony przez Bawaria Motors Warszawa - Dealera BMW i wspierany w każdej z naszych lokalizacji, również w Katowicach, Jankach, Piasecznie i Gdańsku.


Aby wziąć w nim udział, wypełnij formularz dołączając dane samochodu i zdjęcia. Po dołączeniu do #BMWKoneser otrzymasz możliwość dostępu do panelu zamawiania części i swój unikalny numer identyfikacyjny umożliwiający nabycie części w indywidualnie zarezerwowanej cenie.

Jesteśmy pasjonatami BMW, jeździmy BMW, kochamy BMW, czcimy i doceniamy nasze samochody. Jesteśmy zainteresowani łamaniem krzywdzących stereotypów, integrujemy polskie środowiska związane z BMW i wspieramy społeczności posiadaczy BMW. Śledzimy wszystkie informacje dotyczące historii i współczesności marki BMW. Coraz więcej nas spotykasz na spotach, zlotach ale też mijając nas na drogach. Jesteśmy koneserami BMW!

Dołącz do naszej społeczności by być na bieżąco z wszelkimi nowinkami i tym co dzieje się w świecie BMW- odwiedź nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/BMWKoneser

Wypełnij formularz zgłoszeniowy