seria 2 gran coupe
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

Nowe BMW serii 2

Pierwszy raz w historii seria 2 w wersji Gran Cupe!

Stylistyka, dynamika jazdy i innowacyjne technologie BMW serii 2 Gran Coupé podowują, że obok tego modelu nie można przejść obojętnie.

Model ten powstał, aby wyznaczać nowe standardy.

Stylistyka

Wyrazisty przód, idąc dalej poprzez lekko opadającą linię dachu i co istotne bezramkowe drzwi, aż po sportowy tył, gdzie zostały umieszczone diodowe lampy.

Niezwykle bogate jest wnętrze tego modelu, gdzie mamy wiele ekskluzywnych detali wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Dostępny jest również w pełni cyfrowy kokpit i centralnie umieszczony ekran o przekątnych 10,25 cala.

Seria 2 Gran Cupe została wyposażona również w szklany dach panoramiczny, który nadaje sportowemu wnętrzu niezwykłe wrażenie przestrzeni.

DYNAMIKA JAZDY.

Silnik a także technologie napędu i układu jezdnego BMW serii 2 Gran Coupé.

BMW serii 2 Gran Coupé poprzez dynamiczne elementy wyposażenia takie jak adaptacyjny układ jezdny, skrzynia dwusprzęgłowa i napęd na wszystkie koła xDrive odgrywa główną rolę mając na uwadze zwrotność w swoim segmencie.

Tutaj następuje połączenie z mocnymi i wysoce wydajnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi BMW TwinPower Turbo z łatwością wyróżnia się na każdej drodze.

Do tego jeszcze mamy 7 stopniową dwusprzegłową skrzynię biegów Steptronic, dzięki temu rozwiązaniu mamy tutaj wysoką wydajność oraz niesamowity komfort podczas każdej jazdy, skutkiem zastosowania gęstszego ze stopniowania przełożeń i mniejszej ilości przeskoków również wpływa na mniejsze zużycie paliwa.